Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/06/22 in all areas

 1. 1 point
  Wyjazd do Suwałk to nie podróż. A to nie ty ostatnio łkałeś za jajcentym jak mała dziewczynka?... Zbierz jeszcze 3groszówkę i macie trójkącik towarzyszów wzajemnej adoracji. Aha, no i dokształciłeś się co to hipokryzja- hipokryto? Mam serdecznie dość twojej obślizgłej, kłamliwej, cynicznej i zabawnej niczym Familiada Strasburger osoby. P.S. Tylko żartowałem z tym cieciem. Nawet do tego byś się nie nadawał, jeszcze byś sam mnie z czegoś skubnął. Jedyne co potrafisz to zapewne trolowanie za pieniądze w internecie... Lecisz do ignorowanych. Baju baj astronom, once and for all. Dzięki za to info o ignorowaniu, nie wiedziałem, że tak się da. Od razu jakoś powietrze stało się czystsze.
 2. 1 point
  Czasem widzę fragmenty jego tekstów gdy go ktoś cytuje. Nawet z tych fragmentów czuć wielki ból że dostał ignorem. Co do jego twierdzeń że czyta czy nie czyta - nie przywiązywałbym do tego wagi. Nawet on do tego nie przywiązuje wagi bo dla nowoczesnego lewicowca skłamać to to samo co powiedzieć prawdę. Ale po uczciwemu muszę przyznać że jak wchodzimy na gwiazdy to tu mu nikt w wiedzy nie dorównuje.
 3. 1 point
  Kabareciarz z ciebie. Taki bardziej śmieszny niż zabawny, ale zawsze. Bon voyage.
 4. 1 point
  To do mnie czy do użyszkodnika? A już widzę, bo zdanie wcześniej to wyjaśniało. Z tym że to nie była blokada konta tylko blokada tego komentarza. To nie ja byłem tak groźny tylko te słowa są dla lewicy tak groźne Trochę musiałem zrobić poszukiwania ale znalazłem. Dokładna wiadomość brzmiała tak (wcześniej pisałem z pamięci więc lekko zmieniłem). PrintScreena robiłem z rok temu więc to wczoraj to odnosi się do czasu sprzed roku. Hate speech jak się patrzy
 5. 1 point
  Nie, nie mógłbyś. Oni też muszą się trzymać umowy zawartej podczas zakładania konta, a tam jest regulamin na który obie strony przystają, więc palnąłeś jak kulą w płot. To znany już argument przytaczany przez wojowników lewicy, którym się wydaje, że walczą z prawicą jej własną bronią. Otóż jest to argument idiotyczny nie mający pokrycia w rzeczywistości. Oni łamią swój własny regulamin, byle zakneblować usta ludziom o innym zdaniu. Znajdź mi punkt, który uzasadniałby blokadę konta za stwierdzenie: Oczywiście organizacje lewicowe i ogólnie lewica podciągnie ci pod "mowę nienawiści" czy "polityczną poprawność" wszystko co jej się nie spodoba. I tyle właśnie warta jej gadka o równości i wolności słowa. Znasz znaczenie słowa hipokryzja? Może odśwież sobie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja Taki z ciebie inteligent a nie widzisz tych brzydkich zagrywek ze strony lewicy. Obstawiam, że grasz z nimi do tej samej bramki. No chyba jednak interesują, skoro znalazłeś się tu ze swoją nietrafioną mądrością. Odpal swój mały silniczek, zacznij kołować i odleć psuć powietrze do jakiegoś innego tematu.
 6. 1 point
  Takie przykłady pięknie wytłuszczają jak to naprawdę wygląda. Podobnie było z NRD i RFN po II w. św. Przykład z dziedziny motoryzacji- kapitalistyczne Niemcy Zachodnie miały Porsche, Mercedesa, VW, Audi... a Niemcy Wschodnie przez prawie 40 lat klepały Trabanta z plasteliny. Ten sam naród, ci sami ludzie, te same możliwości- dwa różne systemy. Ludzie z Układu Warszawskiego ryzykowali życiem, aby uciec z cudownego raju. W końcu postawiono mur, aby czaławieki nie ubywali za zapad. Ot taki to był raj.
 7. 1 point
 8. 1 point
  Chyba się mylisz, odleci w siną dał. Chociaż trochę mu to zajmie.
 9. 1 point
  skoro 20letnie niewiasty dają w szyję to co się dziwisz
 10. 0 points
  To pewnie są działacze identyfikujący się jako działaczki.
 11. 0 points
  Oczywiście, nie rozwiązuje. Przypomnę jednak, że w początkowej fazie rozwoju przed parowozem jechał konny z proporcem. Gdyby tak każdy debil musiał o to zadbać (kasa), to pewnie byłoby mniej wszelkich wypadków. P.S. Mam nadzieję Krzychoo, że załapałeś dowcip. Dla potomnych: https://demotywatory.pl/5088580/Dzieciak-jechal-hulajnoga-elektryczna-100-km-h
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...