Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/22/23 in all areas

 1. 1 point
  Magnez, który nie trafi do mitochondriów, nadal pozostanie w komórce.
 2. 1 point
  Mała zmiana w Kodeksie Pracy. Nadgodziny płatne 300%, praca nie wymieniona w zakresie obowiązków na osobną umowę zlecenia. Każdy zapis umowy o pracę mówiący o zakresie obowiązków pracownika skodyfikowany i standaryzowany. " Nie wymienię żarówki. Oprawa karnisza jest powyżej jednego metra, nie mam uprawnień wysokościowych i SEP do 1KV. Od tego jest konserwator." " Nie zeskrobię tego kota z ulicy przed budynkiem przedsiębiorstwa. To jest obowiązek gminy, lub zarządcy drogi." " Nie jestem księdza biskupa "aktimelkiem", zgłosić ekscelencję na odwyk i wszywkę esperalu?" " Szefowa chyba żartuje, majteczki w panterkę ni jak nie wpisują się w dress code firmy, oj i na pewno nie wepchnę pluszowego ogonka sobie ... tego w d..ę. (...) A że na osobną umowę, płatne z góry i ta Beatka z księgowości też będzie?"
 3. 1 point
  Widać podobieństwo. Raczej bym tu upatrywał jednego zdarzenia wiele razy przerabianego przez wielki na lokalne potrzeby. To się nigdy nie zmienia Bez datków - nie ma to sensu. Dzisiaj przynajmniej datki są w kopertach dla lekarzy
 4. 0 points
  Tak by i może było gdyby Higgs był poza MS. Ale jest w MS. Tak samo jak i kwarki. Więc to zdanie jest takie mocno życzeniowe. Bierzemy dwie cząstki z modelu standardowego i posłużą nam do badania fizyki poza MS Może posłużą a może nie Z tym że MS jest elastyczny, co pewien czas aktualizowany. To jak powiedzieć że 11 jest poza systemem dziesiętnym Niektórym jednak uda się doliczyć do 11 w ramach systemu dziesiętnego. To nie jest proste w czasach 10 sekundowych filmików ale proszę wierzyć, ja też byłem w szoku, da się.
 5. -1 points
  Coś się zmieniło w działaniu forum? 1. Po pierwsze z listy ignorowanych zniknął mi Astro. A go na pewno z tej listy nie usuwałem. 2. Po drugie 3grosze który ma u mnie ignora dał mi minusa - a to chyba nie powinno być możliwe bo nie powinien po zalogowaniu móc widzieć moich postów. Tak to przynajmniej do tej pory działało.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...