Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Mariusz Błoński

Administrators
 • Content Count

  3113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

Mariusz Błoński last won the day on January 3

Mariusz Błoński had the most liked content!

Community Reputation

103 Outstanding

5 Followers

About Mariusz Błoński

 • Rank
  Kierownik robót

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja sądziłem, że chcesz pogadać o bliblistyce, archeologii biblijnej itp. itd. w osobnym wątku
 2. Mówisz i masz. A właściwie miałbyś. Bo założyłem. No prawie. Znaczy w panelu administratora widzę, że jest. Ale na forum nie ma. Chyba trzeba poczekać, aż zajrzy tu ktoś mądrzejszy (Wilk) i zrobi to, czego ja nie potrafię.
 3. Powstrzymanie przez zjedzenie jest niewykonalne. Przy 150 000 000 na km2 nawet jak zbierzesz 1000 sąsiadów z okolicznych wiosek, to ile potrwa zebranie chociażby z 1 km2?
 4. Rosyjska telewizja już nawet wyjaśniła, skąd się wzięła nazwa "koronawirus". Otóż Donald Trump, zanim został prezydentem, zasiadał w jury konkursów piękności. I zwyciężczyniom nakładał na głowę koronę. Dlatego właśnie wirusa nazwano koronawirusem.
 5. Lagi na KW to kwestia tylko i włącznie baaardzo mocno przestarzałego kodu. Tutaj wszystko jest do wymiany. Ale na wymianę nas nie stać Ale coś w tym kierunku mocno myślimy.
 6. Weź tylko pod uwagę, że zagęszczenie chorych w szpitalach jest wyższe niż w populacji. Tutaj ew. przydałoby się porównanie z lekarzami, którzy masek nie używali.
 7. Dopisałem jeszcze jeden akapit, by między walczące węże laskę rzucić A pytanie zapewne brzmi: jak - w praktyce a nie teorii - ludzie się tymi chorobami zarażają. Czy głównie drogą kropelkową czy głównie dotykając twarzy rękoma.
 8. W USA mają tak, że wiele decyzji jest poddawanych publicznym komentarzom. Np. gdy agencja zajmująca się ochroną środowiska chce zdjąć ochronę z jakiegoś gatunku, to oprócz tego, że ma być to naukowo umotywowane, jest kilkumiesięczny okres, w którym opinia publiczna może się wypowiedzieć. No i teraz pojawiła się też propozycja, by opinia publiczna wypowiadała się ws. rozstrzyganych przez NSABB. Przypomnę tę notkę: https://kopalniawiedzy.pl/ACIP-szczepionka-szczepienie-antyszczepionkowcy-ruch-antyszczepionkowy,29687
 9. A ja się zastanawiałem, czemu mie sie krowy nieść przestali. A to przez Wilka PS. Wilk jest tutaj niewinny jako ta lelija
×
×
 • Create New...