Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Jajcenty

Users
 • Content Count

  4394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  115

Jajcenty last won the day on January 9

Jajcenty had the most liked content!

Community Reputation

267 Outstanding

1 Follower

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

21385 profile views
 1. Raczej dążymy do zniszczenia innych w ramach walki o dostęp do zasobów. Samozniszczenie to przypadek, błąd szacowania skutków.
 2. MOje ciastka trzymają przez restart. Trzymają na tyle długo, że już nie pamiętam hasła Jak się coś zepsuje to znowu czeka mnie sesja z Wilkiem - część serwisów poczty ma KW na czarnej przepraszam, na liście blokowanych nadawców.
 3. To plotki rozpuszczane przez Gatesa żeby zwabić więcej nieszczęśników do punktów szczepień. Nie po to wydał góry pieniędzy, żeby potem było coś darmo. Niestety, płacę za Netflixa i HBO, a co gorsza rozważam, zakup Prime. To już jest silna przesłanka, że jestem pod wpływem No i jeszcze posikuję jak ktoś w pobliżu włączy mikrofalówkę. Stanowczo powinni dopracować te czipy.
 4. Od lat co roku szczepię się na grypę i ani razu nie odczułem chęci zakupu legalnego windowsa, ale poczekajmy... jak taka chęć pojawi się u mnie po szczepionce mRNA, to... przyznam Ci rację.
 5. To syn kobiety negocjowalnego afektu. Nie ma niższej formy życia. Posługując się pseudonaukowym bełkotem oszukuje i grabi osoby chore i bezbronne. I doskonale o tym wie, co właśnie czyni z niego najniższą formę życia. Chciałbym by przywrócono zwyczajową karę w postaci tarzania w smole, pierzu i wygnania z miasta.
 6. pfff, już dawno twierdziłem (tu, na KW), że ludzkość jedynie naprawia co sinice zepsuły. Nie wstyd to tak zatruwać tlenem?
 7. Tak, widzę jak Ci eskaluje wykładniczo. Strach co będzie do wieczora.
 8. Ee tam, ja sobie chwalę. Ostatni raz w firmie byłem w lutym. Wstaję, myję, robię kawę i jestem w pracy Izolacja jest dla mnie.
 9. No wiem ale jakoś puszczam to płazem, w końcu to western. Za to irytują mnie motywy podróży w czasie - chyba nie widziałem filmu który poradziłby sobie z paradoksem w zadowalający mnie sposób. Poza epizodem z Ijonem Tichym w pętli czasu.
 10. Tak, przyznaję zbyt pochopnie powołałem się na gęstość zaludnienia. Jednkże: https://imgur.com/dDEzwLR i jest to obraz sprzed epidemii. A to blog sprzed 5 lat. https://blogs.studyinsweden.se/2016/01/15/public-transport-sweden-bus-seating/ Szwedzi praktykowali izolację społeczną, zanim stało się to modne.
 11. Mogłeś tego nie przywoływać. Indukcja, Faraday, podatki.... Teraz będziemy płacić podatki od powierzchni jądra atomowego. Taka tautologia Trwają twory trwałe. Jeśli nicość produkuje wszechświaty jak szalona (co jest łatwe, przy nieobecności czasu ), to zaobserwować mamy szansę, tylko te trwające dość długo, by wyprodukować obserwatorów. Taka zasada antropomorficzna na sterydach. Ciekawe czy da się to jakoś zweryfikować.
 12. Były zalecenia. śmiem przypuszczać że skuteczniej przestrzegane niż nasz lockdown. Zresztą na podstawie skutków mogę dowodzić, że lockdown byłby skuteczny gdybyśmy go przestrzegali bo Szwecji wystarczyły zaledwie zalecenia. @Antylogik https://lubimyczytac.pl/cytat/62822
 13. We wczesnych miesiącach nawet zauważono (i dyskutowano tu na KW) zmniejszoną umieralność. Było wiadomo, że to się jedynie odkłada w czasie, poza wypadkami komunikacyjnymi. Ale generalnie to spekulacje. Nie wiemy ile by umarło z powodu wirusa gdyby lockdownu nie było. A są przesłanki, własnie ze szczytów i rejonów, że śmiertelność - bez interwencji - mogłaby skoczyć kilkaset procent. Szwecja/Skandynawia nie jest dobrym przykładem, bo tam ludzie są mocno wyalienowani i gęstość zaludnienia mają nieporównywalnie niższą, a sam propagator idei oporności stadnej uznał że popełnił błąd. No i ? Może opłacało się zapłacić dodatkowe 30 tys żeby nie wydać 90? Pogotowie jest od przypadków nagłych. Gangrena nie jest nagła. Przed pandemią też by ich odesłano i obciążono kosztami odkażania.
×
×
 • Create New...