Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

Rowerowiec

Użytkownicy
 • Zawartość

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Rowerowiec w dniu 11 sierpnia 2018

Użytkownicy przyznają Rowerowiec punkty reputacji!

Reputacja

12 Niezła

1 obserwujący

O Rowerowiec

 • Tytuł
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Świat? Chyba interesuję się zyciem. Ale nie wiem, bo jeszcze nie znam nic innego poza nim ;)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Badanej Sam badałem jeszcze będąc na studiach. Później robiłem i nadal robię testy. Mieszkami zdala od dużych obszarów rolniczych, a dookoła każdy jest podpięty do sieci kanalizacyjnej. Mam też filtry.
 2. Rowerowiec

  Wynalazek z PG pozwoli wytworzyć ekologiczne produkty jednorazowego użytku

  Takie osiągnięcia dają więcej niż grafen. Najpierw posprzątajmy, by coś tworzyć. Jak na razie świat to nieogarnięty i zabrudzony warsztat szalonego naukowca.
 3. Rowerowiec

  Odkrycie Ameryki mogło schłodzić klimat

  Odkryć jeszcze że 4 Ameryki i mamy po problemie ocieplenia klimatu.A tak na poważnie, to kraje kolonialne to powód do wstydu ludzkości
 4. Mam wodę ze studni tradycyjnej. Dużo magnezu. Chyba wolę jednak pić magnez i trochę więcej herbaty niż demineralizowac wodę.
 5. Rowerowiec

  Wieczorna aktywność fizyczna nie powoduje problemów ze snem

  Nawet nie wiedziałem że ktoś twierdził że powoduje. Zawsze miałem czas na rower właśnie po 21 i wracałem czasami po północy. Normalnie szedłem spać i rano czułem się całkiem dobrze.
 6. Rowerowiec

  Ziemia coraz szybciej się ogrzewa?

  Kiedyś na KW był artykuł na temat tego, że drzewa mające w otoczeniu większe stężęnie Co2 wolniej je wchłaniają i wolniej rosną. Więc nie jest to dla nich idealna sytuacja.
 7. Rowerowiec

  Zmiany w mózgach dzieci używających intensywnie ekranów

  Chyba nie jest to reguła. Mój synek mając 2 lata już mówi i śpiewa. Zna teksty piosenek na pamięć. Generalnie ma dobrą pamięć, więc ciężko mu coś pościemniać. Wychowuje się na bajkach trochę edukacyjnych. Puszczam mu w miarę sensowne i ambitne bajeczki. Muzyka też całkiem na poziomie (gdyby ktoś chciał wiedzieć jaka). Żadnych opóźnień nie zauważyłem. Nie daję mu telefonu do zabawy, a sam też niewiele używam smartfona. Może to po prostu geny. Nie zbadano rodziców i innych czynników środowiskowych. Wielu rodziców nie zajmuje się dziećmi i dlatego te spędzają godziny przy ekranie czegokolwiek. Powinni zapytać dlaczego te dzieci spędzają tyle czasu przed ekranem. Tutaj może przy okazji następuje jakaś zmiana w mózgu, a przyczyna jest inna niż ekran.
 8. Rowerowiec

  Ziemię czeka powrót do geologicznej przeszłości

  Może sens wypowiedzi podyktowany jest ogólnym niezadowoleniem i poczuciem beznadziejności. Przecież nawet najbardziej inteligentny człowiek traci w końcu cierpliwość, a polityka to najbardziej wkurzająca rzecz. Żyjesz sobie z całych sił, a jacyś nowocześni książęta próbują sterować swoim królestwem i nie wychodzi im to. Widzisz, ale nic nie możesz zrobić. To najbardziej wkurzająca rzecz. Polityka to niepotrzebna i wkurzająca rzecz.
 9. Precyzyjnie dzielą to co niepodzielne. Dzielenie czasu w stosunku do sekundy to dziwna sprawa. Przecież nasze odczucie czasu lub właśnie jego upływanie może być różne we wszechświecie i może gdzieś indziej ta sama sekunda trwa więcej lub mniej, albo wcale. Takie to ludzkie. To jest właśnie ta cywilizacja?
 10. Rowerowiec

  Ćwiczenia fizyczne i BNDF nadzieją dla cierpiących na chorobę Alzheimera?

  Czytając wiele publikacji, można dojść do wniosku że zdrowo jest żyć biednie i bez wygód. Podczas gdy cały świat zmierza do życia w luksusie.
 11. Rowerowiec

  W Indiach odsłonięto najwyższą na świecie 182-m statuę

  Chyba oko odpadło temu misiu.
 12. Rowerowiec

  Badanie: prawie 40 proc. Polaków w ogóle nieaktywnych fizycznie

  Za to w pracy słyszę codziennie kto ile wypił i jak to się super "nayebau" i o której wrócił. A gdy powiedziałem że znajomy wziął udział 2 tygodnie temu w BBtour 1008 km na rowerze non stop, to zobaczyłem tylko minę niezrozumienia. Brzuchacze rosną i są coraz bardziej zmęczeni.
 13. Rowerowiec

  Homo erectus wyginął przez lenistwo i konserwatyzm

  Czasem konserwatyzm pozwala po prostu żyć zgodnie z naturą. Nie wiem czy to do czego teraz doszła ludzkość, to idealne miejsce. Może po prostu zbadano za mało śladów działalności erectusa.
 14. Rowerowiec

  Religijne dogmaty (offtop z „Bilionowe Apple”)

  Oto jak w 4 krokach od Apple przejść do sfrustrowania antykatolika
×