Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Antylogik

Users
 • Content Count

  595
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Antylogik last won the day on July 6

Antylogik had the most liked content!

Community Reputation

-5 Bad

About Antylogik

 • Rank
  Nadsztygar

Recent Profile Visitors

2640 profile views
 1. Rozprawiamy się z mitami na temat szczepionek mRNA - część 3. Tym razem jazda na całego: The Pfizer mRNA Vaccine: Pharmacokinetics and Toxicity Podwójna depopulacja? Sprytne. Dwie pieczenie na jednym ogniu. P. S. Podobne zdanie wyraził dr Hałat (lekarz, specjalista epidemiolog wiceminister zdrowia (1991–1993)): https://nczas.com/2021/08/03/dr-halat-coraz-mocniej-swieci-gwiazda-ludobojstwa/
 2. Zdecydowane uproszczenie. Po pierwsze należy oddzielić partie polityczne od społeczeństwa, bo te pierwsze kierują się bardziej swoją ideologią niż racjonalnymi argumentami. Jak już, to należy połączyć media i politykę w jedno, bo media tak samo kierują się ideologią. Natomiast społeczeństwo kieruje się tym, co przeczyta, co usłyszy i w co uwierzy. Wiadomo, że jednostki kierują się też bardziej lub mniej swoją ideologią, ale różnica jest znacząca, bo politycy działają cynicznie, a media dla kasy. (Dopiero na drugim miejscu jest rzeczywiste utożsamienie z ideologią). A skoro tak, to społeczeństwo będzie wierzyło, że trzeba wszystko zamknąć, bo tak mówią "eksperci", którzy straszą, że brak maski = śmierć, że brak lockdownu = śmierć. A teraz już, że jak się nie zaszczepimy, to będziemy padać jak muchy, a pandemia nigdy się nie skończy. Przyzwyczajają nas małymi krokami do coraz większych poświęceń i wyrzeczeń. I ludzie w to wierzą, nie zauważają, jak są manipulowani. Doskonale to widać nawet na tym forum, a przecież komentujące tu osoby niejako z definicji powinny być bardziej krytyczne i otwarte na prawdę. A jednak całkowicie dali się wciągnąć w ten kabaret. Dochodzi do tego, że ludzie wierzą bardziej pismakom niż niezależnym naukowcom (znowu na tym forum to widać bardzo dobrze). Np. na tym forum pewna osoba wyśmiewała naukowca, bo był emerytowanym profesorem. A przecież to właśnie jego atut niezależności. Bardziej wierzą temu, co napisze demagog.org, onet, wybiórcza itd. Jestem minusowany za podawanie starego artykułu z onetu sprzed 10 lat, który został rok temu usunięty, bo wieszczył to, co teorie spiskowe wieszczą teraz. I co staje się coraz bardziej rzeczywistoścą. Koronawirus ujawnił z ogromną siłą problem dezinformacji po każdej stronie. Tak potężnego braku zaufania do autorytetów naukowych jeszcze nie było. Po drugie rząd i ich "eksperci" nie polegają na sobie i swojej wiedzy, ale patrzą na inne kraje. Cała Europa, oprócz Szwecji i może Białorusi, wprowadzili zakazy, to nasi zestrachani bezmyślnie powtórzyli to samo. Problem polega na tym, że bezmyślny człowiek, któremu się wskazuje palcem kierunek, gapi się na palec zamiast na cel. W Europie populacja wzrosła r/r, u nas zmarło najwięcej od 2 wojny św. Takie są efekty gdy rządzą nieudacznicy i tępaki.
 3. Kolejny dowód, że rząd PISowski zamordował ponad 30 tys ludzi w samym roku 2020: https://pie.net.pl/tag/obszary-strategiczne/ Raport opracowany przez Polski Instytut Ekonomiczny mówi co następuje: Ponieważ grypa w 2020 zniknęła w 70%, to znaczy, że co najmniej te 70% "przejął" covid. Dlatego nieprawdą jest, że "każdy zgon z powodu COVID-19 jest zgonem nadmiernym". To znaczy, że od ok. 10 do 20 tys. zgonów covid należy uwzględnić jako oczekiwane. Zatem od 28 551 należy odjąć średnio 15 tys, to daje 13 500. Zatem zgony covidowe odpowiadają w rzeczywistości tylko za 23% nadwyżkowych zgonów (13 500 / 58 533 = 23%). Z tego wynika, że za 77% nadmiernych zgonów odpowiada rząd. Dla przypomnienia kiedyś szacowałem całkowitą nadwyżkową liczbę zgonów na poziomie 72 722, z tego 44 168 z powodu załamania służby zdrowia, co dawałoby 60%. Naukowcy stosując bardzo surowe założenia, oszacowali, że jest to co najmniej 50%. Ja teraz pokazałem, że to może być nawet 77%. Tak więc sam covid w 2020 odpowiadał za 23% tych wszystkich nadmiernych zgonów, a reszta to brak dostępu do opieki. Jest to także dowód, jak ci wszyscy "eksperci" straszący od rana do wieczora i każący zamykanie wszystkich i wszystkiego, są odpowiedzialni za śmierć tych ludzi. I powinni ponieść odpowiedzialność karną. Razem z całą pisowską i lewicową mafią.
 4. Republikanie opublikowali raport na temat koronawirusa. Sensacyjne doniesienia Co w tym sensacyjnego, skoro mówi się o tym od miesięcy? Lewackie media dotąd ukrywały te informacje, więc może teraz próbują wybrnąć takimi sformułowaniami. W każdym razie kolejny raport z rzędu dowodzący, że chińczycy majstrowali przy wirusie. Warto przypomnieć, że już w 2020 r. powstało kilka artykułów na ten temat i wszystkie były cenzurowane, odrzucane przez czasopisma naukowe. P. S. A co na to demagog? Dla przypomnienia: 02.03.2020 https://demagog.org.pl/fake_news/nie-koronawirus-nie-zostal-opracowany-przez-naukowcow/
 5. Tylko że to była inna sytuacja. Zakazy wprowadzili praktycznie z dnia na dzień, a po 2 tygodniach się z nich wycofali, bo raz że poczuli opór społeczny, dwa że chyba sami rozumieli jaką głupotę zrobili. Jednak zakaz prowadzenia działalności gosp. odbił się dość szybko w strajku przedsiębiorców. Można się dziwić, dlaczego ten strajk był w sumie niewielki. Moim zdaniem wchodzi tu kolejny czynnik - strach przed władzą pisowską, która jest nieobliczalna i blisko jej do białoruskiej czy ruskiej. We Francji jednak działają lepiej mechanizmy demokratyczne. Jeśli więc ktoś wcześniej atakował KOD, a dzisiaj dziwi się, że ludzie nie protestują, to jest zwyczajnie ograniczony. To dotyczy głównie tych narodowców-wolnościowców, trochę związanych z Konfederacją. Sami do tego przyłożyli rękę.
 6. Kto ma protestować jak nie ma na razie takich ograniczeń jak we Francji? Do szczepień zmuszani są lekarze, pielęgniarki, ratownicy. Gdyby zaczęli protestować, zostaliby nie dość że przez własne środowisko zhejtowani, to jeszcze dostaliby dyscyplinarki. Inne grupy zawodowe, jak żołnierze czy policjanci, muszą też liczyć się z konsekwencjami. Reszta ma to gdzieś, dopóki ich nie dotyczy.
 7. Aktualizacja: Wg bieżących danych CDC przez infekcje covidem po szczepieniu hospitalizowano lub zmarło 6587 osób, z tego 6239 było hospitalizowanych, a 1263 zmarło. 309 z nich zmarło nie z powodu covid. Można się domyślać, że co najmniej 309 zmarło przez szczepionkę.
 8. Covidowe media. Kto i ile kasy wziął od rządu za promocję szczepień [LISTA MEDIÓW] Wcześniej również onet pisał o tym. Standardowo media głównego ścieku cenzurują wiadomości na temat gigantycznych protestów przeciwko obowiązkowi szczepień i segregacji sanitarnej we Francji: https://nczas.com/2021/07/31/tysiace-ludzi-na-ulicach-francja-protestuje-przeciwko-szczepionkowemu-zamordyzmowi-doszlo-do-starc-z-policja-video/ Warto zwrócić uwagę, że protestuje tam więcej znacznie osób niż wynosi całkowita liczba zmarłych z powodu lub w związku z covidem.
 9. Rozprawiamy się z mitami dotyczącymi szczepionek mRNA - część 2. Senneff i Nigh podkreślają potencjalne zagrożenia w długiej perspektywie związane z przyjęciem szczepionek mRNA: Worse Than the Disease? Reviewing Some Possible Unintended Consequences of the mRNA Vaccines Against COVID-19 Naukowcy opisują w szczegółach technologię szczepionek mRNA. Dla laika to raczej ciężka lektura, więc może za jakiś czas wrócę do bardziej szczegółowej analizy, a teraz przejdę od razu do ich podsumowania.
 10. Przytoczył, wprawdzie nie mam pewności, że to jego, choć raczej tak: https://faculty.utrgv.edu/eleftherios.gkioulekas/zelenko/mcculough-censored-article-on-vaccines.pdf Istotnie, na stronie, którą przytacza jako źródło: https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7021e3.htm dowiadujemy się, że w ciągu 4 miesięcy ponad 10 tys osób zachorowało po szczepieniu (mRNA), z czego 10% było hospitalizowanych, 2% zmarło. Ponadto razem z wieloma innymi naukowcami McCullough napisał artykuł pt. "SARS-CoV-2 mass vaccination: Urgent questions on vaccine safety that demand answers from international health agencies, regulatory authorities, governments and vaccine developers", gdzie wskazuje dowody na ryzyko i poważne efekty uboczne.
 11. Nie ma to jak profesor medycyny, lekarz i foliarz jednocześnie. McCullough, to kolejny krytyk gigantycznej akcji szczepionkowej i segregacji sanitarnej. Twierdzi, że szczepionki zabiły w USA 50 tys osób: https://www.algora.com/Algora_blog/2021/06/27/dr-peter-mccullough-whistleblowers-inside-cdc-claim-injections-have-already-killed-50000-americans Nie wiem jak tam w USA jest, u nas miałby dyscyplinarkę, jeśli nie wyrzucenie z zawodu.
 12. Zależy w jakim środowisku. Przy stosowaniu tych wszystkich lockdownów, oba wirusy rozchodzą się tak samo szybko. Wg CDC w USA średnio rocznie na grypę choruje (45+9)/2 = 27 mln ludzi, a jednocześnie wg oficjalnych danych od początku marca 2020 do końca lutego 2021 było 28,5 mln zakażeń covidem w tym kraju. To oznacza, że wskaźniki śmiertelności są jak najbardziej porównywalne. Może Cię źle zrozumiałem, ale miałem wrażenie, że sugerowałeś, że nie można porównywać obu wirusów ze względu na zakaźność. Owszem, covid szybciej transmituje chociażby dlatego, że to nowy wirus, prawdopodobnie modyfikowany w laboratorium chińskim. Organizm szybciej reaguje na wirusy grypopodobne.
 13. 1) Rzetelnych danych nie ma dla Polski z takim podziałem. Dowodem jest rozbieżność między danymi, które ministerstwo oficjalnie podaje na głównej stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2 a danymi szczegółowymi na https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3653. Ta pierwsza podaje 75 249 zgonów (to samo jest na Our World in Data). Na tej drugiej po zsumowaniu 2020 i 2021 dostałem ponad 110 tys. Z tego niecałe 70 tys z chorobami dodatkowymi i 50 tys bez dodatkowych. 2) Nie ma takich danych, są tylko szacunki. Oficjalnych zakażonych było 2 882 327. Problem polega na tym, że testowani to są głównie osoby, które same się zgłosiły na ochotnika lub osoby spokrewnione / będące w kontakcie z chorym. Wykres na https://ourworldindata.org/coronavirus-testing jasno wskazuje, że im więcej testów, tym więcej potwierdzonych przypadków. Jest to dosłownie liniowa zależność. Dla Polski, gdy podzielimy liczbę przypadków przez liczbę testowanych, to wyjdzie 0,161. Dla porównania w Czechach wychodzi 0,008 , a w Austrii 0,01. W obu tych krajach wykonuje się znacznie więcej testów na 1 mln osób. Żeby więc uzyskać lepszy szacunek zakażeń, to trzeba rozwiązać taki problem: najpierw liczymy ile musiałoby być testowanych (x) w Polsce aby uzyskać 1%: 2 882 327 / x = 0,01 x = 288 232 700 Chcemy jednak uzyskać wskaźnik dla Polski, czyli 16%. Czyli szukamy liczby zakażonych (y) w masie 288 232 700 która daje 16%: y / 288 232 700 = 16% y = 46 117 232 To jest więcej niż populacja Polski. A zatem zakażona koronawirusem była cała populacja. To prowadzi do wniosku, że IFR = 75 249 / 38 000 000 = 0,00198 = 0,2%. Są to szacunki zgodne z badaniami Thornleya et al. wskazującymi na 0,23%. , wcześniej to linkowałem. Ja od początku twierdziłem, że covid jest ok. 3 razy bardziej zabójczy od grypy i zakładając, że wszystkie grypopodobne wirusy przyczyniają sie do śmierci 0,07% chorych, to będzie to zgodne z rzeczywistością. Są to wartości zgodne z obserwacjami przy dużych rozbieżnościach w estymacjach, np. Wong et al. pokazują te odchylenia w metaanalizie. dla wariantu grypy H1N1pdm09 , który miał zabijać 110 osób na 100 tys przypadków w Niemczech, co dawało CFR = 0,11% , w UE 200, tj. 0,2%. A z kolei nieco inne badania wskazywały na bardzo słabą śmiertelność, bo 0,007% dla USA, 0,005%, dla UK (ten sam wirus). W sumie z tych przykładowych średnia wyszłaby 0,08% ((0,0011+0,002+0,00007+0,00005)/4=0,08%). A czy ktoś pamięta jakąś pandemię grypy H1N1pdm09? W końcu znowu zalinkować muszę https://www.cdc.gov/flu/about/burden/index.html , które wskazuje na CFR grypy 0,13%. Nie zwracasz w ogóle uwagi, że od 2020 życie się kompletnie zmieniło. Grypa niemal zniknęła. Ludzie żyją w strachu i dystansie, są zamaskowani, w końcu ciągłe obostrzenia, zakazy robią swoje. Nie można więc twierdzić, że covid to jest taki zły, że potrafi się przeciskać znacznie lepiej od grypy. Albo jesteś przesiąknięty propagandą, albo zwyczajnie manipulujesz faktami. Albo jedno i drugie.
 14. Poraża mnie twoja zdolność logicznego anty-rozumowania. Ja rozumiem, że uprawiasz tzw. antylogikę i to byłoby ok, gdyby to było świadome (to jest właśnie drugi cytat Poppera). Niestety antylogika uprawiana nieświadomie jest zwykłą głupotą. Poza tym wystarczy sobie wejść na ten portal, by się dowiedzieć o takich to odkryciach, że bogaci żyją dłużej. O tysiącach rocznie "badań" spychologów można pisać parodię.
×
×
 • Create New...