Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

gucio222

Users
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

gucio222 last won the day on January 10 2017

gucio222 had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About gucio222

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolskie
 1. Proponuję zacząć testy w Niemieckich domach starości. Naród niemiecki ma w tej dziedzinie wieloletnią tradycję i duże historyczne osiągnięcia.
 2. Coś jest w tej analizie "Antylogika", ponieważ kraje które mają społeczeństwo składające się wyłącznie z samych nadzwyczaj inteligentnych ateistów, a w związku z tym charakteryzujące się z dużą kulturą zdrowotną i długością życia jak Rosja czy Korea Północna praktycznie nie mają zachorowań na COVID-19.
 3. Z filmiku i dzisiejszej informacji o 37- latce z Poznania wynika że i tak intubowanie kogokolwiek nie ma sensu.
 4. Szkoda. Rośnie świat samotników. Prawie 15 lat temu jak moje dzieciaki były małe to kupiłem im PS2 z EyeToy. Dzieciaki kupą grały w Play 1, 2 i 3, Groove czy Monkey Mania aż były czerwone od zmęczenia. Gdy zaczęto sprzedawać Xbox'a z Kinectem natychmiast kupiłem i komplet z Sport 1,2 DC1,2 czy odlotowe Rabbids (jak ktoś ktoś w to nie grał to dużo traci). Większość znajomych która ma tak jak ja więcej dzieciaków też była zachwycenie kinectem. .Jednak świat samolubnych jedynaków wziął górę nad frajdą wspólnego grania w wirtualną rzeczywistość. Szkoda. Córa która już skończyła studia gdy spotykają się z koleżankami dalej jak tylko się znudzą to odpalają Dance Cetral czy Just Dance i wyginają się w takt muzyki. Ale świat niestety idzie w kierunku izolowania osobników od siebie. Szkoda. VR może jest i fajny ale zamyka dzieciaka w jego własnym świecie. Dla mnie VR to video dla ubogich. Podoba mi RC FPV w dronie, ale dla dzieciaka to średnia frajda.
 5. A co jeśli ktoś z monterów zasmarkał Huygens'a i na Tytanie rozwinie się jakieś ekstremalne życie ?
 6. W przypadku bliskiego wschodu bardziej przyjazne społeczeństwu są wojskowe dyktatury niż demokratycznie wybrani przedstawiciele "bractwa muzułmańskiego". Gdyby nie pułkownik Mustafa Kemal Atatürk to Turcja byłaby dzisiaj kalifatem.
 7. Trochę przesada. Przy wadze panelu ok 15-18kg z czego połowa to aluminium, a prawie druga połowa to krzem, oraz to że dzisiaj luty robi się głównie bezołowiowo to cena 20C za kg jest i tak przesadzona. Znając życie to 50% ceny tej utylizacji co cena pensji prezesów oraz łapówek wręczonych euro-urzędasom za uzyskanie certyfikatów. W Chinach przy ich poziomie kultury technicznej to 20mln ton tych odpadów będzie za chwilę dla nich jedynie źródłem dodatkowych pieniędzy i miejsc pracy.
 8. Każde badania są dobre jeśli tylko można wyrwać jakiś grant .
 9. No to Niemcy mają szczęście. Ciekawe badania. Z tego co wiedzę po moich panelach to Polska też jest w szczęśliwym położeniu pod względem wzpółczynnika zanieczyszczeń. W każdym razie w wielkopolsce na pewno.
 10. Chłopie, ani ja ani Thikim nie zaczynyamy tu dysput religijnyc . To wyznawcy religii ateistycznej mają jakieś fobie i słyszą głosy Z thikimem próbujemu tu normalnie dyskutować. A Polska jast naprawdę ładnym krajem który ateiści i lewacy próbowali zaorać przez 50 lat komuny. Ładne są rówież koniki i furmanki. Musisz wyjść z domu, a zobaczysz. Astro róznież polecam przestać palić syfem w piecu, a zza mgły smogu zobaczy po chwili ładny kraj.
 11. OK Astro. Rozumiem trudność. Podaję tobie dla ułatwienia link. Jestem zawsze pomocny https://www.google.pl/search?q=google+photovoltaic&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=oARgWZfFHfSv8wfSj7e4Cw#q=google+photovoltaic+manuals
 12. No cóż, rozumiem samokrytykę. Dlatego gdzieś tam kiedyś napisałem że forum na KW jest dla ludzi inteligentnych
 13. Astro, naprawdę twoje teksy obniżają poziom na KW.. Teraz będziesz specjalistą od religii . Pod tym względem do nieprzyjaciół bardziej pasuje mi stary testament lub sura 2.191. Nie jestem ortodoksyjnym katolem bo spędziłem wiele lat a zachodzie. Właśnie ostatnio podczas procesji bożego ciała wywaliłem buraka co chciał się przecisnąć między klęczącymi ministrantami do sklepu po flaszkę. Spieprzał biegiem przede mną za aprobatą wiernych. Właśnie na takich buraków miłosierdzie nie działa
×
×
 • Create New...