Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

gucio222

Użytkownicy
 • Zawartość

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana gucio222 w dniu 10 stycznia 2017

Użytkownicy przyznają gucio222 punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutralna

O gucio222

 • Tytuł
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolskie
 1. gucio222

  Microsoft kończy produkcję Kinecta

  Szkoda. Rośnie świat samotników. Prawie 15 lat temu jak moje dzieciaki były małe to kupiłem im PS2 z EyeToy. Dzieciaki kupą grały w Play 1, 2 i 3, Groove czy Monkey Mania aż były czerwone od zmęczenia. Gdy zaczęto sprzedawać Xbox'a z Kinectem natychmiast kupiłem i komplet z Sport 1,2 DC1,2 czy odlotowe Rabbids (jak ktoś ktoś w to nie grał to dużo traci). Większość znajomych która ma tak jak ja więcej dzieciaków też była zachwycenie kinectem. .Jednak świat samolubnych jedynaków wziął górę nad frajdą wspólnego grania w wirtualną rzeczywistość. Szkoda. Córa która już skończyła studia gdy spotykają się z koleżankami dalej jak tylko się znudzą to odpalają Dance Cetral czy Just Dance i wyginają się w takt muzyki. Ale świat niestety idzie w kierunku izolowania osobników od siebie. Szkoda. VR może jest i fajny ale zamyka dzieciaka w jego własnym świecie. Dla mnie VR to video dla ubogich. Podoba mi RC FPV w dronie, ale dla dzieciaka to średnia frajda.
 2. gucio222

  Jutro Cassini spłonie w atmosferze Saturna

  A co jeśli ktoś z monterów zasmarkał Huygens'a i na Tytanie rozwinie się jakieś ekstremalne życie ?
 3. gucio222

  Władze Rosji przekonały obywateli do autocenzury

  W przypadku bliskiego wschodu bardziej przyjazne społeczeństwu są wojskowe dyktatury niż demokratycznie wybrani przedstawiciele "bractwa muzułmańskiego". Gdyby nie pułkownik Mustafa Kemal Atatürk to Turcja byłaby dzisiaj kalifatem.
 4. gucio222

  Działo elektromagnetyczne niemal gotowe do służby

  Skąd tyle dymu?
 5. gucio222

  Rozwój energetyki słonecznej oznacza też spore problemy

  Trochę przesada. Przy wadze panelu ok 15-18kg z czego połowa to aluminium, a prawie druga połowa to krzem, oraz to że dzisiaj luty robi się głównie bezołowiowo to cena 20C za kg jest i tak przesadzona. Znając życie to 50% ceny tej utylizacji co cena pensji prezesów oraz łapówek wręczonych euro-urzędasom za uzyskanie certyfikatów. W Chinach przy ich poziomie kultury technicznej to 20mln ton tych odpadów będzie za chwilę dla nich jedynie źródłem dodatkowych pieniędzy i miejsc pracy.
 6. gucio222

  Przez globalne ocieplenie samoloty będą miały problem ze startem

  Każde badania są dobre jeśli tylko można wyrwać jakiś grant .
 7. gucio222

  Czysta energia z pandy

  No to Niemcy mają szczęście. Ciekawe badania. Z tego co wiedzę po moich panelach to Polska też jest w szczęśliwym położeniu pod względem wzpółczynnika zanieczyszczeń. W każdym razie w wielkopolsce na pewno.
 8. gucio222

  Czysta energia z pandy

  Chłopie, ani ja ani Thikim nie zaczynyamy tu dysput religijnyc . To wyznawcy religii ateistycznej mają jakieś fobie i słyszą głosy Z thikimem próbujemu tu normalnie dyskutować. A Polska jast naprawdę ładnym krajem który ateiści i lewacy próbowali zaorać przez 50 lat komuny. Ładne są rówież koniki i furmanki. Musisz wyjść z domu, a zobaczysz. Astro róznież polecam przestać palić syfem w piecu, a zza mgły smogu zobaczy po chwili ładny kraj.
 9. gucio222

  Czysta energia z pandy

  OK Astro. Rozumiem trudność. Podaję tobie dla ułatwienia link. Jestem zawsze pomocny https://www.google.pl/search?q=google+photovoltaic&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=oARgWZfFHfSv8wfSj7e4Cw#q=google+photovoltaic+manuals
 10. gucio222

  Francja chce zrezygnować z węgla i samochodów spalinowych

  Możesz
 11. gucio222

  Czysta energia z pandy

  No cóż, rozumiem samokrytykę. Dlatego gdzieś tam kiedyś napisałem że forum na KW jest dla ludzi inteligentnych
 12. gucio222

  Francja chce zrezygnować z węgla i samochodów spalinowych

  Astro, naprawdę twoje teksy obniżają poziom na KW.. Teraz będziesz specjalistą od religii . Pod tym względem do nieprzyjaciół bardziej pasuje mi stary testament lub sura 2.191. Nie jestem ortodoksyjnym katolem bo spędziłem wiele lat a zachodzie. Właśnie ostatnio podczas procesji bożego ciała wywaliłem buraka co chciał się przecisnąć między klęczącymi ministrantami do sklepu po flaszkę. Spieprzał biegiem przede mną za aprobatą wiernych. Właśnie na takich buraków miłosierdzie nie działa
 13. gucio222

  Francja chce zrezygnować z węgla i samochodów spalinowych

  Powiem jedno. Język jak ze "szkła kontaktowego" lub "Der Stürmer" .Po prostu prymityw Thikim - w ewangelii jest taki fajny tekst na ten przypadek - " Nie rzucajcie pereł przed wieprze"
 14. gucio222

  Czysta energia z pandy

  Druga rzecz Thikim która mnie nurtuje jako zwolennika rozsądnych rozwiązań to po co kładą fotowoltaikę w terenie który nadaje się pod uprawę lub las , a tak to wygląda ze zdjęć. To jak uprawy pod biopaliwa które jałowią tylko grunty. Chińczycy zaczęli fajny projekt parę lat temu https://www.seeker.com/massive-solar-power-plant-going-up-in-china-1770097642.html . Pustynia Gobi i tak się do niczego nie nadaje więc można ją pokryć po horyzont panelami bez większych rozterek.
 15. gucio222

  Czysta energia z pandy

  Panele ustawione pod kątem większym niż 25 stopni podlegają samoczyszczeniu przy pierwszym lepszym deszczu. Na dachach u Niemców nikt ich nie czyści przez lata. Kiedyś je tam zakładałem i mam parę u siebie na dachu. Spadek produkcji energii paneli jest większy od starzenia się modułów niż od zabrudzenia. Ciekawi mnie po co układali taki wzorek. Komplikuje to tylko okablowanie i ich łączenie.
×