Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Sławko

Users
 • Content Count

  695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Sławko last won the day on June 8

Sławko had the most liked content!

Community Reputation

81 Outstanding

About Sławko

 • Rank
  Nadsztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I w ten oto sposób zniszczony został unikatowy, (być może w skali światowej) naładowany karabin. Stan naładowania prawdopodobnie nie zostanie już odtworzony. I pomyśleć, że tego zniszczenia dokonał ... konserwator zabytków.
 2. To rzeczywiście ambitne plany biorąc pod uwagę, że wiek Wszechświata to niecałe 14 mld lat. Chyba, że ja czegoś nie wiem
 3. Jak się mężowi należało za przewinienia, to OK. A jak nie, to może czas się nad tym zastanowić?
 4. A czy jak ja zrobię skrzynkę z drewna, które ma 500 lat, to ta skrzynka będzie nowa, czy będzie miała 500 lat? No dobrze, wiem. Mało prawdopodobne jest, aby ktoś robił coś z tak starego drewna, chociaż na terenach, gdzie drzewa nie rosną, znaleziony na wybrzeżu kawałek drewna (który być może pływał po oceanie 500 lat), może być cennym znaleziskiem do wystrugania czegoś.
 5. Brak ci cierpliwości. Naukowcy rzeczy "magiczne" stosują w praktyce niemal od razu, a na rzeczy "niemożliwe" trzeba trochę poczekać. Przesyłanie informacji od sygnałów dymnych do wynalezienia telegrafu wymagało tysięcy lat. Od wynalezienia telegrafu do telefonu komórkowego minęło już tylko 119 lat, a od telefonu komórkowego do smartfona już jedynie 36 lat. Po kolejnych 15 latach można już było prowadzić smartfonami wideo rozmowy. A czy dożyjesz procesora kwantowego w swoim smartfonie, to tego nie wiem.
 6. że brał udział w wielu ta rana się nie zagoiła porównano z ponad 4000 ludzi badań. Znaleziono
 7. Kto to jest archeolog? - "Poszukiwacz w gruncie rzeczy" Ale tu by bardziej pasowało: poszukiwacz w gó...e rzeczy Niemniej, gratuluję bezcennego znaleziska
 8. Przecież mafia rządząca sama siebie za kratki nie wsadzi, a Amber Gold przy nich to taki "mały biznesik". Rozliczenie jeśli będzie to dopiero po zmianie władzy, o ile ta nowa władza nie będzie z nimi w zmowie.
 9. Miejmy nadzieję, że nie pojawią się tam zaraz Japońce ze swoimi bandyckimi kutrami. Może jednak nie powinno się ujawniać takich informacji.
 10. Po pierwsze Amber Gold już nie dyma, po drugie 48 mln dotyczy tylko gotówki, po trzecie służby zapewne jeszcze nie wszystko ujawniły.
 11. Faktycznie! To wyjaśnia dlaczego "już niewielka utrata wody, bo ok. 1% masy ciała powoduje pogorszenie pamięci i zaburzenia koncentracji!"
×
×
 • Create New...