Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

TrzyGrosze

Abusers
 • Content Count

  1747
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

TrzyGrosze last won the day on January 26 2017

TrzyGrosze had the most liked content!

Community Reputation

67 Excellent

3 Followers

About TrzyGrosze

 • Rank
  Twarz specjalnej troski

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Grodzisko Sirada
 • Zainteresowania
  Za dużo :(

Recent Profile Visitors

14496 profile views
 1. Można to odbierać jako działanie mające znamiona cenzury, czy powód jest mniej polityczny? Pytanie zasadnicze: jak będziemy dobrze mówić ( ja i tak się nie sprzedam) o miłościwie nam panujących, to wrócą poprzednie zwyczaje?
 2. PIS obiecał, że przestaniemy za CO2 płacić. Zapomniałeś co obiecała Twoja partia? I dlaczego wtrącasz sugestie polityczne w wątku o problemie ze stanem skupienia?
 3. Nudno panie, nudno. Jak w polskim filmie, bozona Higgsa nie widać, fal grawitacyjnych też, nanotechnologia jak już to pod mikroskopem, planety pozasłoneczne daleko. Nudno panie, nudno. Nic się nie dzieje.
 4. Ciekawe jest Twoje i Thikima subiektywne podejście do mainstreamu, typu: mój mainstream jest mainstreamniejszy od twojego.Generalnie: ze zwolennikami PIS, jak z fanatykami: wrodzone przekonania blokują wnioski z logicznych argumentów i faktów.
 5. O, nie lekceważyłbym tego przykładu. Uniżenie armii wobec misia aptekarza zmniejszyło naszą wartość bojową: wróg zobaczył, że nawet wbrew regulaminom, ze strachu (?) żołnierz odda honory urzędasowi.
 6. Ja przepraszać nie będę, ale jest masakryczna ilość reakcji biochemicznych, którym towarzyszy masa wolnych rodników wymagających do neutralizacji różnych pacyfikatorów. Gdybym tłumaczył krowie na rowie, to dodał bym, że w każdej lokalizacji, występują specyficzne faktory, a jak nie krowie, to nie ma antyoksydanta, którego można zastąpić innym. Ale wypada przeprosić naukowców, pomimo, że nienaukowcom wydaje się, że są od nich głupsi. Mankomaniaku, to złudzenie. Polecam Tobie: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Efekt_Krugera-Dunninga
 7. Za krótki czas i za mała grupa, aby nasycenie karotenoidami miało statystycznie odbicie. To nie lekarstwo.Mądra natura sugeruje kobietom zysk odległy: perspektywa pomocy w wychowaniu potomstwa, a nie perspektywa pomocy za inseminację.
 8. I nad tym tutaj nie dyskutujemy. Właśnie z tego powodu! Jaka machina propagandowa?! To wytykanie błędów i obłudy, które są widoczne gołym okiem ( wykaz w tym wątku i sąsiednim), a były skrzętnie przez nich kamuflowane w czasie wyborów.
 9. Czy zabawna, to zależy od Twojego aktualnego humoru , bo jak Wiesz (?) określenie ma związek z opóźnieniem w przesyle informacji, które w czasie czynności wykonywanych osobiście nie zachodzi.
 10. Osobiście miałem nadzieję, że jako bywalec tego forum, bardziej merytorycznie uzasadnisz swoją osobistą akceptację poczynań PIS, wybranych przez mniejszość ( 30 coś %) i realizujących politykę tylko tej mniejszości w sposób arogancki.
 11. Opinia ośrodków naukowych: indoktrynacja i intelektualna cofka. Mój wykrzyknik teisty: olaboga.
 12. Podpieranie się patetycznym "prawo", "sprawiedliwość", silne odwoływanie się do wartości chrześcijańskich ( co mnie, jako katolika, mocno bulwersuje ) powoduje, że każde oszustwo (które tak łatwo rozgrzeszasz )potęguje ich polityczną hochsztaplerke.
 13. Nie chcę, czy z braku argumentów nie mogę, bo z braku wiedzy, to już się popisałeś konstatacją: Dałeś się otumanić lepem propagandowym, czy stosujesz technikę " nie znam się, ale się wtrącę"? Bo rzeczywistość jest taka: Obietnice,które ukazały nieudolność PIS: 1.Sprowadzenie wraku - "sie nie da." 2.Pomoc frankowiczom - "sie nie da." Sprytne oszustwa: 1. Bezpłatne leki dla seniorów - w praktyce tylko część leków. 2. 500 zl na każde dziecko - nie na każde dziecko. 3. Kwota wolna 8000zł - trzeba być bezrobotnym aby się na nią załapać. Kabaretowe: 1.Koniec z arogancją władzy - śmiech na sali 2. Prezydent strażnikiem konstytucji - śmiech do rozpuku. O wprowadzanym niższym wieku emerytalnym, nie będę się rozpisywał, bo kalkulacja tego przedsięwzięcia uwłacza temu portalowi. Kilka miało być wprowadzonych w ciągu 100 dni. Nie zmieścili się w czasie z żadnym z nich. Są śmiesznie wiarygodni, ale co niektórzy widać, lubią być oszukiwani.
 14. Jak wrócisz do Polski, to pogadamy.
×
×
 • Create New...