Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

thikim

Users
 • Content Count

  5471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  118

thikim last won the day on March 23

thikim had the most liked content!

Community Reputation

116 Outstanding

About thikim

 • Rank
  Stara Strzecha

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak by i może było gdyby Higgs był poza MS. Ale jest w MS. Tak samo jak i kwarki. Więc to zdanie jest takie mocno życzeniowe. Bierzemy dwie cząstki z modelu standardowego i posłużą nam do badania fizyki poza MS Może posłużą a może nie Z tym że MS jest elastyczny, co pewien czas aktualizowany. To jak powiedzieć że 11 jest poza systemem dziesiętnym Niektórym jednak uda się doliczyć do 11 w ramach systemu dziesiętnego. To nie jest proste w czasach 10 sekundowych filmików ale proszę wierzyć, ja też byłem w szoku, da się.
 2. Uwierzę jak zobaczę. Za dużo już widziałem i słyszałem o superwynalazkach które nagle przepadły jak kamień w wodę.
 3. Jak widzisz dostałem kolejnego minusa w tym temacie bo jakiś psychicznie chory człowiek usiadł do klawiatury. A jest niby zablokowany więc nie powinien mieć takiej możliwości.
 4. Coś się zmieniło w działaniu forum? 1. Po pierwsze z listy ignorowanych zniknął mi Astro. A go na pewno z tej listy nie usuwałem. 2. Po drugie 3grosze który ma u mnie ignora dał mi minusa - a to chyba nie powinno być możliwe bo nie powinien po zalogowaniu móc widzieć moich postów. Tak to przynajmniej do tej pory działało.
 5. Zawsze można. Elektryk, zbiorkom, stacja ładowania, CBDC i zakaz gotówki, tani gaz z Rosji, panele FV na domu, termomodernizacja i jakiś biedny kraj trzeciego świata z tanimi surowcami i jako tanie składowisko śmieci. No i oczywiście profesor Środa u Stanowskiego pokazująca jaka cudowna jest kadra Uniwersytetu Warszawskiego i mówiąca o zrównaniu praw dla kobiet i szczurów. I już życie jest piękne Jeszcze tylko Pinokio w telewizji licytujący się z Donaldem na dopłaty do prawa do mieszkania i już można umrzeć z nadmiaru spełnionych marzeń.
 6. Nasza wiedza o innych układach jest mocno wyrywkowa. Nawet nie mamy pewności czy w naszym układzie nie ma czegoś masywnego dalej od znanych planet. Tutaj jednak symulowano wpływ superZiemi na nasz układ. W innych układach te symulacje mogą prowadzić do zupełnie innych wniosków.
 7. Zgoda. Tym bardziej za to wystawianie rodziny królewskiej jak małp w ogrodzie zoologicznym - przodkowie przewracali by się w grobie.
 8. Gdyby król w GB miał jakieś znaczenie to może i ten news miałby jakieś znaczenie. Przodkowie jego przewracali by się w grobie (bynajmniej nie z powodu oleju) z powodu tego jak wielce znaczącą uczyniono ceremonię namaszczenia króla który nie ma prawie żadnej władzy. Pozostawienie namaszczenia bez władzy jest jak zrobienie obiadu żeby go wylać.
 9. thikim

  COVID

  W Polsce przecież jawnie mówili że trzeba ludzi nastraszyć. I nastraszyli. Tak ludzi nastraszyli że niektórzy członkowie rodzin się przez prawie rok nie widzieli.
 10. Ano właśnie zaczyna się od: pies umarł, potem jest więcej kasy na cierpiące zwierzęta niż ludzi (to już się dzieje w USA). A kończy się prawami uchodźców dla szczurów co cytując pewną książkę popiera jakaś tam profesor UW. I tym że pedofile będą chcieli się przenieść do przedszkoli bo czują się dziećmi. Gwałcicieli czujących się kobietami - już mamy. Gwałcą dalej w kobiecych więzieniach. Tak że poradnik jest dla kobiet: jak uniknąć ciąży w kobiecym więzieniu (prezerwatywa) W GB jakaś pani żołnierz z SAS (elitarny oddział) pokazała się jako super predator - tak że stwierdzili że pokażą jak napiernicza faceta. Wzięli jakiegoś studenta i bardzo szybko się okazało że temu elitarnemu żołnierzowi płci przeciwnej on nastukał. Tak się kończy jak zamiast równych norm daje się ulgi kobietom - żeby procent się zgadzał. W walce, wojnie - nikt nie będzie patrzył na płeć tylko po prostu kobiety zostaną masowo zgwałcone i wymordowane. Idiokracja. Otwieram oczy - jest śmieciarka, zamykam oczy - nie ma śmieciarki Wizyta Biden-Hołownia. Panie Prezydencie proszę spojrzeć - nie było śmieciarki, jest śmieciarka. To niesamowite.
 11. Purysta językowy się we mnie odezwał Ale akurat za tymi terminami idzie pewna ideologia. I to niejedna. I dlatego lubię to prostować. Raz że termin publiczny=państwowy to jest z PRLu kiedy publiczne, często duże musiało być państwowe. Dwa że i obecnie ten ideowy socjalizm idzie w stronę zacierania pojęć. https://www.dailyrecord.co.uk/news/scottish-news/trans-murderer-prison-identify-baby-26669658 Morderca stwierdził że był kobietą, po 5 latach stwierdził że jednak jest noworodkiem. Powołano komisję która stwierdziła że nie wie czy jest noworodkiem bo jest inteligentny i może nimi manipulować Do tego prowadzi odrzucanie obiektywnych faktów na rzecz odczuć. Do tego doprowadzili ludzie którzy zgadzali się na zmianę pojęć byle nie urażać jakiejś mniejszości. Aż do dwóch ludzi włącznie: zawsze jest jakaś mniejszość którą można urazić To nie jest nowe. Kiedyś za komuny było takiej pojęcie: nie można pozwolić na chociaż jedną łzę dziecka. Należy walczyć dopóki chociaż jedna łza dziecka płynie. Piękne hasło. W praktyce oznacza że świat czeka nieustanna wojna bo dzieci zawsze będą płakać póki będą istnieć.
 12. A dlaczego ograniczenie kalorii przy epidemii otyłości jaka jest w Europie - ponad 59 % Europejczyków ma nadwagę lub otyłość wg WHO - niewiele zmieni? Mieć zamiast 350 mln otyłych ludzi - np. tylko 100 mln to jest olbrzymie zmniejszenie obciążenia dla "służby" zdrowia. To by zmieniło bardzo dużo. Tylko oczywiście jest nierealne
 13. I dlatego w UE jest zakaz sprzedaży samochodów spalinowych od 2035? I dlatego kilku producentów samochodów zapowiedziało już całkowitą likwidację produkcji samochodów spalinowych? I dlatego TESLA tak świetnie sobie radziła ostatnimi laty? I dlatego są masowe zwolnienia w firmach motoryzacyjnych? Bo jest ropa!! brawo, rozwiązałeś wielką tajemnicę ludzkości. Samochody spalinowe likwiduje się bo jest ropa.
 14. Ogranicza też otyłość Już widzę jak wszyscy masowo rezygnują z kalorii bo to zdrowe To już łatwiej łyknąć garść robali jak modelki gdy się chce ograniczyć kalorie.
×
×
 • Create New...