Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

thikim

Users
 • Content Count

  4858
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  82

thikim last won the day on October 24 2019

thikim had the most liked content!

Community Reputation

68 Excellent

About thikim

 • Rank
  Kierownik robót

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to trzeba podsumować - w sumie ponad dwa lata minęły. W tym roku zarobiłem na ropie ponad 600 tys. zł osiągając 800 tys. Ile zarobił Astro na Wspomnieniach? Nie wiem. Podejrzewam że co najwyżej parę groszy płacą za bycie trollem. Może rocznie z 5 tysięcy? Nie więcej. Ale na spokojnie, tak tylko daję znać jak idzie. Bo dla uczciwości muszę wspomnieć że już 500 tys. straciłem Do usłyszenia kiedyś tam ( odezwę się na pewno kiedy już zarobię ponad 1 mln) W przeciwieństwie do Astro nie napiszę 100 postów o tym że odchodzę - żeby nie odejść. Jak coś napiszę to będzie o czym pisać. Nawet jeśli potrwa to miesiące czy lata.
 2. Znowu jakiś idiota podrzuca faszyzm prawicy. Faszyzm to sterowanie gospodarką i państwem charakterystyczne dla lewicy. Lewica wbrew zakłamaniu może się opierać nie tylko na walce klas ale i na walce narodów. Jak ktoś nie odróżnia nacjonalizmu od faszyzmu to mu wychodzą potworki myślowe. Wystarczy takiemu idiocie zadać pytanie: jeśli wiesz co to faszyzm to powiedz co jest jego przeciwieństwem. I się zaczyna ślinienie... zamiast odpowiedzi. Bo odpowiedź jednoznacznie wskazuje czyj jest faszyzm.
 3. Jak napisałem, że rano będzie ból. Teraz wynik sięga 49 %. Co do wykształcenia: wszystko to prawda. To nie rokuje za dobrze za 4 lata. Co? No chyba że dadzą papierek wszystkim że mają wyższe wykształcenie Ty pisałeś że wygrają - a więc rozumiem że zakładałeś że to zrobią. Teraz już powinieneś widzieć że nie są w stanie tego zrobić. W rzeczy samej myliłeś się totalnie - że użyję tego słowa. A co do towarzystwa - nie przeszkadza mi ono. Zarówno moje jest wyższe jak i moje zarobki oscylują wokół 1500 dziennie. To jakby mi ktoś rzucił że mnie przekupiono 500+ Chyba Was - bym wtedy odpisał. A już zostawiając historię - czyli kto się mylił totalnie a kto miał rację. PO czeka teraz rozliczanie się. Wątpliwe aby doczekała następnej kadencji w porównywalnym składzie. 22 % to klęska. Lewica - sukces że weszli, klęska że oczekiwali 20+ ale lewica raczej poprze rozdawnictwo rządu - więc to ex nihilo tego zarzutu nie powinien podnosić bo go poparł. PSL - Kukiz - sukces. Bardzo fajne poglądy. Jeśli dotrwają z tymi poglądami do 2023 - rozważę głosowanie na nich. Kofederacja -sukces. Konfederacja oczywiście. Literka uciekła. Swoją drogą myślę że już wczoraj politycy wiedzieli że pierwsze wyniki są niedoszacowane dla PiS i przeszacowane dla PO. Z nieznanych mi powodów wszystkie sondaże wybory w wybory popełniają te same błędy i żadnych poprawek nie wprowadzają w następnych. Przeszacowanie wielkich miast gdzie łatwo zbiera się wyniki, bo łatwo jest zapytać 100 osób w wielkim mieście, a trudniej na wsi. BTW.Już 46 %. Tego też się spodziewałem. Bo wschód głosuje wcześniej niż zachód. To też jest stały trend. Jestże to oznaka wielkiego zadufania oceniać zacność po wykształceniu. Można powiedzieć że należy to ocenić tak: 3grosze - nie zdaje sobie sprawy co pisze ale mniej więcej taki przekaz daje do elektoratu PiS: "jest was więcej idioci, dlatego wygrywacie, ale jesteście idiotami" (ale jest was więcej i im więcej was obrażę tym większe szanse że przegramy). Jaki lotny umysł trzeba mieć żeby do większości formułować taki korwinowski przekaz. Ja rozumiem że Korwin stale odpalał protokół 1 %. Ale czemu go wyborcy opozycji odpalają tego to nie rozumiem. Agenci Jarosława czy co? Trzeba też zauważyć że Jachira wybitnie pomogła PiS. PiS miał swoje afery. Jachira przykryła wszystkie. No i ten obraz podzielonej Polski wdrukowany w lemingi:
 4. Przypomnijmy forumowych mędrców którzy może i się pomylili ale dalej pozostaną niewzruszenie specjalistami: 4,3,2 lata temu tłumaczyłem że PiS będzie miał drugą kadencję. Ale tylu było jak zwykle mądrzejszych którzy mówili: - rząd upadnie - Tusk przybędzie - przegrają wybory. Żadne z tych się nie sprawdziło - poza tym co ja mówiłem. Ale mimo to jestem pewien że dalej forumowi mędrcy czują że mają rację Przyznam jednak - skala zwycięstwa nawet mnie zaskoczyła. Najlepszy wynik w historii po 1989. Po 4 latach rządzenia. Jak ktoś tego nie rozumie to już mu żaden lekarz nie pomoże. I żeby ktoś dobrze rozumiał: PSL+Kukiz - przechyla się w stronę PiSu Konfederacja - jest już blisko PiSu. BTW. Pierwszy raz w życiu zagłosowałem na PiS. Przekonaliście mnie do tego parę lat temu. I jak widać nie tylko mnie bo więcej osób zagłosowało na PiS. Ale ból dopiero nadchodzi jutro wraz z pełnymi wynikami.
 5. Dobre ironiczne pytanie. A jednak warto znać kto jest skąd. Próba walki z demokracją w Polsce jak widać jednak się nie powiodła. Ale ja myślę że jutro koło południa będzie dopiero płacz BTW. Nie wiem czemu towarzysz Lis liczy Konfederację jako wspólników Koalicji Ja rozumiem że sobie zsumował Koalicję z Lewicą, dodał PSL i Kukiza - co jest kontrowersyjne, ale że dodał sobie jeszcze Korwina - to już jest religia BTW2. W jednym zdaniu towarzysz Lis zauważył że wynik PiSu jest najlepszy w historii wszystkich partii i wyborów po 1989 i jednocześnie stwierdził że to słaby wynik. To jest już choroba W zasadzie PiS przegrał wybory jak mówi opozycja. Wygrała je Koalicja z Lewicą.
 6. JannaJ nie dyskutuj z trollami, którzy tutaj chcą siać swoją wiarę. Globalne ocieplenie jest faktem. Nasz wpływ także jest faktem. Natomiast jest jeszcze więcej faktów. Klimat się zmienia, zmieniał i zmieniać będzie. Akurat nikt nie dowiódł jednoznacznie że na zmianie klimatu Polacy stracą. Na pewno za to stracą jak będą bezrefleksyjnie niszczyć własną gospodarkę w imię religii klimatycznej. Gdy gdańszczanie z racji dostępu do morza się bogacili - jakoś szat nie rozrywali że gdzieś tam w centralnej Polsce działki były tanie. Teraz nie ma powodu aby załóżmy mieszkańcy małopolskiego rozrywali szaty bo działki w Gdańsku za pewien czas staną się ponownie tanie. Ani tym bardziej z powodu malejącej ceny działek w Niderlandach. Klimat się zmienia, walka z jego zmianami to tylko biznes.
 7. W Polsce była i jest cała masa osób w psychozie że wygrał PiS i nikt ich nie leczy A przecież można im dać: I jest dla nich szansa. Za tydzień powtórka - można jeszcze im pomóc.
 8. To że sobie krąży jakaś tam CD o wielkości załóżmy piłki jest mniej istotne od faktu że wtedy by trzeba założyć że tych CD we wszechświecie jest dużo więcej niż myśleliśmy. Może nawet wystarczająco żeby uznać że CM to CD. Niemniej uważam że to jednak tylko naukowa sensacja.
 9. Dopóki CD ma temperaturę mniejszą niż mikrofalowe promieniowanie tła to będzie więcej chłonąć niż oddawać. Niezależnie od tego czy ma te nowe hipotetyczne właściwości czy nie. Zawiedzeni będą ci którzy w energii próżni upatrywali ciemnej energii.
 10. I tu się mylisz. Taki zakaz można wywnioskować z bardziej ogólnego zakazu: Inna sprawa że jak zniszczysz to znika i dowód zniszczenia. Co innego gdybyś z monety starł np. to dowód by pozostał. Na odwrót. FB chce wypuścić ( na razie idzie im jak wielkim nieudacznikom) własną krypto ze względu na bitcoina. Estonia ma własną krypto ale to za wiele nie zmieniło. Porównaj sobie wielkość rynku krypto z rynkiem na jakim działa FB. W librę pójdzie tylko ułamek wartości FB. Będzie to dużo mniej niż na rynku bitcoina.
 11. A ja Ci dam plusa jak mi pokażesz tę mapę 3d Naszej Galaktyki czyli podrzucisz linka. Dasz radę? Czy tak jak zwykle?
 12. Też się tak dzieje u mnie - tylko na KW. Odświeżenie strony pomaga.
 13. No jakby jeszcze wciągnąć na tę listę tych co próbowali chronić swój dom przed złodziejami to by to raczej było kilkaset tysięcy a nie 1558 osób. Niemniej: "chronić swojej ziemi" brzmi podejrzanie - bo farmer zabity przez ekologów też chroni swojej ziemi. Ale to tylko krótka refleksja. Nie neguję całego artykułu. Jest możliwe że zwłaszcza w niektórych krajach - ekolodzy nie mają łatwo. Byłem z dwa tygodnie temu w pobliżu Doliny Rospudy i pytałem o tę akcję sprzed paru lat. 2-3 osoby zapytałem (to nie jest reprezentatywna próba) ale wszystkie odpowiedzi zmierzały do jednego: "Panie, jakby tu ludzie mieli broń to żaden z tych ekologów do domu by nie wrócił" "Mnie to śmieszą ludzie co przyjeżdżają mi pod dom bronić Doliny Rospudy i pytają mnie: "gdzie ta Dolina Rospudy jest". Itd. I napiszę więcej. Będzie gorzej... dla ekologów. Ludzie już mają ich dość. Ja wiem że z perspektywy miasta to wygląda fajnie: wyjechać, nadokuczać komuś na wsi i wrócić do domu. Ale z drugiej strony to wcale nie jest fajnie jak się na wieś ładuje przemądrzały małolat wiedzący lepiej jak ma ta wieś wyglądać. A akcja rodzi reakcję. A jak w danym kraju dostęp do broni jest swobodny - a są takie kraje, to rzeczywiście te 1558 osób wydaje się jak najbardziej realne. Ostatecznie bowiem Panowie z miast musicie wiedzieć że jesteście otoczeni hordami zombi: Ale żeby nie było to na pocieszenie jest ta mapa (do wydrukowania w miastach). Prawda że pocieszająca?
×
×
 • Create New...