Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wilk

Administrators
 • Content Count

  3552
 • Joined

 • Days Won

  45

wilk last won the day on November 21 2019

wilk had the most liked content!

Community Reputation

91 Outstanding

6 Followers

About wilk

 • Rank
  wilk wilkowy
 • Birthday February 6

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  IRCnet
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, astronomia, filmy, quizy

Recent Profile Visitors

21298 profile views
 1. Strona zoptymalizowana pod silnik Chrome 49152 i działa najlepiej w rozdzielczości 800x600. Kolejny cykl życia silników przeglądarek się domyka. Chromo-porażka.
 2. Użytkownik może poprosić o usunięcie/ukrycie swojego profilu. Szczegółów nie znam. Offtop z https://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/42532-koniec-wsparcia-dla-windows-7-i-koniec-epoki-tradycyjnego-modelu-windows/
 3. @Langsam @Kielar Jakie to uczucie odpisywać sobie samemu?
 4. Prędzej jakiś cryptolocker, który tym razem okazał się skuteczny i okup był za klucze deszyfrujące.
 5. @mzp nie zrozumiałeś pogo (zapewne) chodziło o to, że And41x1 odkopał po 9 latach temat, bez wnoszenia czegoś nowego do dyskusji, dodając jedynie film z „żółtymi napisami”. Ty w sumie też odkopujesz po trzech kolejnych latach, ale dzięki za linki. :)
 6. To nie przejdzie. Producenci od razu zaskarżą, że ilości są tak niewielkie, że zjedzenie jednego batonika nie powoduje żadnych skutków ubocznych i wymagałoby zjedzenia kilkuset. Tylko zapomina się, że ludzie jedzą to przez lata, a co więcej kumuluje się to z innych produktów. Nic się nie poradzi na to, że nie przemówisz do ludzi, bo A) jedzenie zdrowsze jest droższe (bardziej eko przetwórstwo i traktowanie tego jak towar luksusowy) B) często nie jest dostępne lokalnie, bo półki zapychane są po prostu tym, co schodzi C) aj, po jednym mi nic nie będzie, no bo co innego mam jeść D) czas na czytanie etykiet, przyrządzanie po swojemu. Reakcje na pomysły typu podatek cukrowy sugerują, że ludzie chcą mieć wybór, ale jednocześnie i tak kupują co szkodzi (winą obarczając polityków, zamiast mieć jakieś refleksje). A wprowadzane zamiast tego słodziki są jeszcze gorsze.
 7. Też mieliśmy swoją Gretę. Ale za nią nie stali duzi sponsorzy i się skończyło. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1797580,1,13-letnia-inga-zasowska-protestuje-pod-sejmem-w-sprawie-klimatu.read
 8. Postanowiłem jedynie minusować wszystkie Twoje hejterskie komentarze za 60 groszy i cieszyć oko tym, jak kiśniesz w swoim jadzie, pardon - tolerancji. Niech się Mariusz z Tobą użera, bo potem znowu przylecisz z płaczem, że banują (co jest brednią, bo miałeś 3 dniową moderację (i tak wszystko akceptowałem) za ciągłe polityczne wtrącenia, a to że sobie zrobiłeś z własnej woli przerwę od forum to Twoja sprawa) i cenzurują (co jest hipokryzją, bo obrażasz i wzywasz do blokowania innych za własny, choćby i głupi punkt widzenia). Ale nie smutkaj, bo widzę białorycerze lecą negować moje faszystowskie minusy.
×
×
 • Create New...