Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wilk

Administrators
 • Content Count

  3570
 • Joined

 • Days Won

  45

wilk last won the day on November 21 2019

wilk had the most liked content!

Community Reputation

91 Outstanding

6 Followers

About wilk

 • Rank
  wilk wilkowy
 • Birthday February 6

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  IRCnet
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, astronomia, filmy, quizy

Recent Profile Visitors

21871 profile views
 1. Wtedy piszesz maila na adres kontaktowy lub czekasz 15 minut. Faktycznie polskie tłumaczenie wspomina o blokadzie, choć w oryginale o tym nic nie ma. Dopiszę tam „tymczasowo”.
 2. Ze świerszczyków! ;-)
 3. Ale podałem Ci wyżej - ustawa o grach hazardowych: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20092011540/U/D20091540Lj.pdf A dalej już trzeba sięgać po orzecznictwo SN/NSA. Oczywiście, że ma zastosowanie. Nie ma znaczenia czy wygrał, czy przegrał, choć rzeczywiście zwycięzca raczej nie będzie kręcił nosem. Karty były „znaczone” i gracz o tym nie wiedział, rozumiesz?
 4. Nie ma błędu. Po prostu nie załapałeś sarkazmu,.
 5. Zadaniem algorytmów pseudolosowych jest symulowanie zdarzeń losowych. https://www.lotto.pl/sites/default/files/pdf/lotto/regulamin_gry_liczbowej_lotto_oraz_plus_obowiazujacy_od_1_lipca_2019.pdf Szkodliwość jest taka, że byłoby to przestępstwo przeciwko mieniu, np.
 6. @peceed jasne, poczytaj o „przyrzeczeniu publicznym” czy ustawie o grach hazardowych, które określają warunki takich gier czy konkursów. Regulamin musiałby jasno określać, że taka usługa powiązana z grą nie gwarantuje pełnej losowości, inaczej byłoby to świadome wprowadzanie w błąd.
 7. Dobra, pora uporządkować ten religijny bałagan i wytypować winnego offtopa.
 8. To nie jest śmiertelność, tylko % stosunek zgonów do wyzdrowień/wypisów. Zarażonych jest wciąż 1,5 razy tyle.
 9. News dobry, ale źródło złe i tory też były złe. W czym problem, skoro news jest w porządku?
 10. Wyłączenie (tymczasowe) wielowątkowości będzie niezauważalne? No to ktoś nie pogra jak dawniej.
 11. Skutecznym rozwiązaniem jest zaprzestanie używania dziurawych procesorów. Który to już spadek wydajności ich procesorów?
 12. Masz rację, chodziło mi o to, że o ile wierzący wierzy w istnienie boga, to ateista nie "wierzy w nieistnienie" (stąd ta niewiara się tam pojawiła) tylko nie uznaje takiego sposobu wyjaśniania zjawisk, nie używa wiary do opisu nauki. Nie muszę wierzyć, że na Marsie nie ma tańczących hipopotamów w sukienkach.
×
×
 • Create New...