Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wilk

Administrators
 • Content Count

  3585
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

wilk last won the day on December 13 2020

wilk had the most liked content!

Community Reputation

94 Outstanding

5 Followers

About wilk

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  IRCnet
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, astronomia, filmy, quizy

Recent Profile Visitors

23134 profile views
 1. Podejrzewam, że ostatnia wizyta może dotyczyć faktu zalogowania/wylogowania się w serwisie, a nie otworzenia strony czy napisania postu.. Teraz wygląda to ok (10 vs 13 godzin).
 2. Hola hola! Apeluję o powagę i rozwagę.
 3. M.in.: Hmm... Możesz wskazać te błędy? Bo przejrzałem podany przez Ciebie link i widzę, że autorzy odnoszą się tam chyba do wszelkich niejasności. Praesumptio boni viri?
 4. @Mobilny-Wszechświat_SI2020 A może lepiej scalić oba konta? Przeniesie to posty ze starego konta na obecne.
 5. Ustawiłem scalanie na 60 minut, edycję na 61 minut. Mam nadzieję, że teraz już zdążysz poprawić literówki.
 6. To jak to z tą Szwecją w końcu? https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,koronawirus-w-szwecji--rekordy-zakazen--coraz-wiecej-zmarlych--co-z-odpornoscia-stadna--anders-tegnell-zabral-glos,artykul,31573568.html
 7. Ale ona jest - bodajże 15 minut od napisania posta. To już jest nowa funkcjonalność i zależy od twórców silnika forum lub może jakichś pluginów, aczkolwiek wątpię by coś takiego zrobili, bo jak mniemam nie ma takiego licznika, a po prostu forum porównuje czas bieżący i napisania posta (przy sklejeniu automatycznym/ręcznym pozostaje ten starszy).
 8. Uzasadnij po co chciałbyś taką zmianę. Problem w tym, że niektóre tutaj osoby celowo modyfikowały swoje wypowiedzi i kolejna osoba odpowiadała na innego posta niż wyglądał on pierwotnie, co zmuszało do zabezpieczania się i cytowania postów takiej osoby. Nigdzie nie widziałem możliwości tak długiego czasu edycji.
 9. Jasne, to już nie te czasy, że wystarczyło ustawić w tagach strony keywords i wyszukiwarki ufały, że właśnie o tym jest stronka. Poza tym wyszukiwarka nie umieści wysoko strony, jeśli nie ma co wartościowego zaindeksować z treści. Regularne pozycjonowanie przypomina mi czasy katalogów tematycznych stron lub wrzucania po forach linków-spamu.
×
×
 • Create New...