Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wilk

Administrators
 • Content Count

  3575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

wilk last won the day on November 21 2019

wilk had the most liked content!

Community Reputation

92 Outstanding

6 Followers

About wilk

 • Rank
  wilk wilkowy
 • Birthday February 6

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  IRCnet
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, astronomia, filmy, quizy

Recent Profile Visitors

22186 profile views
 1. Ale ona jest - bodajże 15 minut od napisania posta. To już jest nowa funkcjonalność i zależy od twórców silnika forum lub może jakichś pluginów, aczkolwiek wątpię by coś takiego zrobili, bo jak mniemam nie ma takiego licznika, a po prostu forum porównuje czas bieżący i napisania posta (przy sklejeniu automatycznym/ręcznym pozostaje ten starszy).
 2. Uzasadnij po co chciałbyś taką zmianę. Problem w tym, że niektóre tutaj osoby celowo modyfikowały swoje wypowiedzi i kolejna osoba odpowiadała na innego posta niż wyglądał on pierwotnie, co zmuszało do zabezpieczania się i cytowania postów takiej osoby. Nigdzie nie widziałem możliwości tak długiego czasu edycji.
 3. Jasne, to już nie te czasy, że wystarczyło ustawić w tagach strony keywords i wyszukiwarki ufały, że właśnie o tym jest stronka. Poza tym wyszukiwarka nie umieści wysoko strony, jeśli nie ma co wartościowego zaindeksować z treści. Regularne pozycjonowanie przypomina mi czasy katalogów tematycznych stron lub wrzucania po forach linków-spamu.
 4. Wtedy piszesz maila na adres kontaktowy lub czekasz 15 minut. Faktycznie polskie tłumaczenie wspomina o blokadzie, choć w oryginale o tym nic nie ma. Dopiszę tam „tymczasowo”.
 5. Ze świerszczyków! ;-)
 6. Ale podałem Ci wyżej - ustawa o grach hazardowych: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20092011540/U/D20091540Lj.pdf A dalej już trzeba sięgać po orzecznictwo SN/NSA. Oczywiście, że ma zastosowanie. Nie ma znaczenia czy wygrał, czy przegrał, choć rzeczywiście zwycięzca raczej nie będzie kręcił nosem. Karty były „znaczone” i gracz o tym nie wiedział, rozumiesz?
 7. Nie ma błędu. Po prostu nie załapałeś sarkazmu,.
 8. Zadaniem algorytmów pseudolosowych jest symulowanie zdarzeń losowych. https://www.lotto.pl/sites/default/files/pdf/lotto/regulamin_gry_liczbowej_lotto_oraz_plus_obowiazujacy_od_1_lipca_2019.pdf Szkodliwość jest taka, że byłoby to przestępstwo przeciwko mieniu, np.
 9. @peceed jasne, poczytaj o „przyrzeczeniu publicznym” czy ustawie o grach hazardowych, które określają warunki takich gier czy konkursów. Regulamin musiałby jasno określać, że taka usługa powiązana z grą nie gwarantuje pełnej losowości, inaczej byłoby to świadome wprowadzanie w błąd.
 10. Dobra, pora uporządkować ten religijny bałagan i wytypować winnego offtopa.
 11. To nie jest śmiertelność, tylko % stosunek zgonów do wyzdrowień/wypisów. Zarażonych jest wciąż 1,5 razy tyle.
×
×
 • Create New...