Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wilk

Administrators
 • Content Count

  3498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

wilk last won the day on September 6

wilk had the most liked content!

Community Reputation

85 Outstanding

6 Followers

About wilk

 • Rank
  wilk wilkowy
 • Birthday February 6

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  IRCnet
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, astronomia, filmy, quizy

Recent Profile Visitors

20797 profile views
 1. Uroki d… (tfu) kracji. ;-)
 2. Wszystkie seryjne pięć głosów thikima oddanych w tej samej minucie w temacie https://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/42045-zdjęcia-lotnicze-powtórzone-po-100-latach-pokazały-zakres-utraty-lodu-na-masywie-mont-blanc/ użytkownikowi JannaJ zostało cofniętych. Limit możliwych do oddania w ciągu doby punktów reakcji został ponownie zmniejszony, bo nie umiecie się bawić.
 3. Ja od początku zastanawiałem się czy to w ogóle jest legitna strona. Nawet jeśli tak, to jestem pewien, że to głosowanie nie jest decydujące.
 4. Pisałem już kilkukrotnie, ale napiszę raz jeszcze, że ja w dyskusje nie ingeruję, chyba że to offtop (szczególnie polityczny, a przecież zrobiłem na to odpowiedni dział), spam/reklamy czy wulgaryzmy. Do oceny tego czy ktoś wypowiada się logicznie lub prawi pseudonaukowe dyrdymały oddany jest Wam system reputacji. Zgłaszać zaobserwowane nadużycie poprzez plusowanie kolegów czy mszczenie się minusami także możecie.
 5. A Geralta i Ciri za kryptoreklamę pewnego pisarza, niepolskich historii, pewnego producenta gier oraz pewnej platformy serialowej. Piast i Lech jest bardziej swojskie, osadzone w historii, i nie jest modą. Zamiast Geralta i Ciri postokroć lepsi byliby Zbyszko i Maćko. ;-)
 6. Hm? Black Mirror był emitowany przez brytyjskie Channel 4 pięć lat przed Netfliksem. Dopiero po zakończeniu emisji dwóch sezonów plus jeden odcinek dwa lata później przypomniał sobie o nim Netflix i dokręcili jeszcze trzy sezony plus film interaktywny. Niestety część nowych odcinków jest już spaczona patogenną ideologią oraz są nieco wtórne. Serial jest jeszcze lepszy w nowej odsłonie. PS. Poprawiłem, bo widzę już aferę kręcą tęczowo-czerwoni cenzorzy myśli w innym temacie.
 7. A czy przy zgłoszeniu dodaliście to wyjaśnienie? Bo może brzydko mówiąc — nie załapali. Ja wolałbym Piasta i Lecha.
 8. Jest bzdurą to co piszesz, wypowiadała się o Polakach. A eufemizm, którego używasz sam jest z jednej strony obraźliwy, a z drugiej typowy w użyciu dla środowisk próbujących w ten sposób przemycić akceptację dla kłamstwa poprzez użycie projekcji.na jakąś negatywną grupę.
 9. To nie ona usunęła (chyba). Problem z forum/serwisem jest. Nie wiem jak (to z fejsa może), ale da się pisać anonimowe komentarze, które znikają po jakimś czasie. Zobacz na ten temat na stronie głównej — trzy anonimy dalej są. Niestety Webby nie ma czasu, ale już pewnie setki komentarzy przepadły. Problem z Tokarczuk jest taki, że fajnie iż dostała Nobla jako polka, niefajnie zaś, że to kolejny agitujący politycznie słup, a jej słowa o Polakach są plugawe.
 10. No dobrze, ja to rozumiem, ale przecież to się nie różni niczym od Bitcoina i setek innych kleptowalut. OK, różni się, bo to Facebook będzie trzymał wszystko w garści. Więc to bardziej kwestia wojny ekonomicznej USA-UE.
 11. A jakie konkretnie są argumenty przeciw czemuś takiemu? Zdaję sobie sprawę, że to Big Data i Wielki Brat, a Zuckerberg wie co jemy na śniadanie. I o jakiej „monecie” mowa, skoro to ma być Facebookowy Bitcoin.
 12. To kursywą, to mój post, który usunąłem zaraz po wysłaniu na forum (choć do Ciebie jednak doszło powiadomienie) odnośnie tych Twoich komentarzy: https://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/41747-amazonia-w-ogniu/?do=findComment&comment=152427 i https://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/41747-amazonia-w-ogniu/?do=findComment&comment=152458, które były politycznym offtopem w temacie o pożarze Amazonii. Od tego się zaczęło. No i właśnie stąd to zaburzone postrzeganie rzeczywistości. Pyszczenie tego typu, jakoby nieczytanie wyborczej i poglądy polityczne stanowiły ujmę w moim (czy ogólnym u prawej strony) rozumowaniu uznałem za obraźliwe i gdy zacząłeś ponownie trollowanie w tym już temacie, to otrzymałeś ostrzeżenie, a nie bana (nie, nie za privy, choć wodę zmąciłeś). Odpowiedzi na pytanie czy sam czytasz „wszystkie materiały narodowców, konserwatystów, wolnościowców itd. Także te płatne, za paywallem, bo aż się palisz, by ich sponsorować.” — nie uzyskałem. Nie wiem czemu, ale się domyślam. Widzę swoją zabawę dalej kontynuujesz. Nie pamiętałem detali (dopóki nie wyszukałem linków), które przecież nie mają znaczenia żadnego. „— ten pan cię dotykał? w którym miejscu? — w autobusie”
 13. Co Ty bredzisz? To Ty pisałeś o twerkującym drag queen. Ja pisałem o tym, który dotykał dzieci.
 14. Nadal nie ustosunkowałeś się do pierwszych linków. Typowe. ;-) Nie dostałeś bana, tylko ostrzeżenie, bo to że mi na priv nawrzucałeś, to jedno, ale jako, że tutaj dalej ciągniesz swoje generalizowanie i ad personam, to za dużo. A dwie lesbijki doprowadzające do zmiany płci dziecka? https://www.dailymail.co.uk/news/article-2043345/The-California-boy-11-undergoing-hormone-blocking-treatment.html
×
×
 • Create New...