Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Astroboy

Users
 • Content Count

  2673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Astroboy last won the day on June 21 2015

Astroboy had the most liked content!

Community Reputation

34 Good

1 Follower

About Astroboy

 • Rank
  _____∏__

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  तथता
 • Zainteresowania
  Mam. Szerokie jak ból zębów.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owszem, pełna zgoda. Nie zauważyłem jednak wcześniej, by przez ponad dobę "inteligentne sprawdzarki" wyrzucały tak zdecydowane zdania na temat flasza, nie wskazując przy tym jakiegokolwiek rozwiązania problemu.
 2. Cóż, te 100 milinów wymagałoby jednak w relacji obiektywnego narratora jakiegoś wytłumaczenia… Smok i Mojżesz zbyteczni.
 3. Nie wiem, ale ostatnimi czasy wszystkie flasz plejery są jakieś nie tegez. Polecam (jak zwykle) rzeczy, które dzisiaj już niewiele osób rozumie…
 4. Dzięki Pogo za szczegółowe dane, Mój łeb, jak widzę, całkiem nieźle pamięta i przetwarza (z przyzwoitym poziomem przybliżenia ) rzeczywistość. Cięzko się obraca… Pewnie jakiś przestarzały EmDrive. Ktoś jednak przechwycił dane przed obrotem do "poprawnej" pozycji.
 5. Zapewne niemal czterokrotnie mniejsza niż prędkość światła w próżni… Wilku, jak chciałbym Cię sprowokować do zbanowania mnie, to nie wymieniałbym z Tobą czterech postów. Wystarczyłby jeden.
 6. ZAWSZE! Takie tam pudrowanie się nawzajem jakoś nie leży w mojej naturze… Mój traumatolog pewnie potwierdzi. Nie zmienia to jednak w niczym istoty RZECZY. Można kochać ludzi niekoniecznie podcierając IM litery… Uznaję się sam za dorosłego faceta, i tak też traktuję ludzi. Jeśli mają z tym problem, to ich problem; mogą tylko mi podziękować, że zwracam IM na to uwagę (może sami nie potrafią tego dostrzec?). Edit: ale znów jakoś robi się zbyt smutnie… Może o krykiecie? http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Krykiet Edit2: swoją drogą, lepiej po testowym minusie dawać plusa, niż na odwrót. "Wyrównujący" minus może "zaboleć" mocniej niż "wyrównujący" plus. Edit3: jak widać, jakaś nuda… Może jakiś "brytyjski" dowcip?
 7. Nie. Wolę Dziewczęta ziemskie, z prochu i pyłu tej Ziemi. BTW: zostawmy "oryginał" w spokoju, nie takie oryginały mi się w życiu zdarzały. Mariusz, jak może zauważyłeś, statystyka "łapek w górę"" w "astronomia/fizyka" chyba ostatnio się polepszyła (były to również i moje dosyć drewniane łapki ). Nie musisz wiedzieć, ale ostatnio jestem dumny z tego, co tu się dzieje (w kwestii ścisłej). Serio. Widać, "kopniaki" czasem się przydają.
 8. Dobra analogia, jednak nie bardzo znamy "ładowarkę" jak i jej "moc". Słoneczko to zbyt prosty model. Jak spojrzę na osiągnięcia "świętej deski", to ludkowie już naładowali sporo "dinozaurami". Ufff. Kamień spadł mi z serca. A tu już spłycili termodynamikę… Małe umysły tak mają. Genialne! Optuję za Noblem. Czy tak daleko od oczywistego wniosku, że niedługo większa część tej liczby zwyczajnie zdechnie, dając jednak naturalnym procesom pierwszeństwo? Optymiści! Nie bardzo rozumiem, ale co wspólnego ma TERMODYNAMIKA z poglądami na JAKIKOLWIEK temat? To jakiś nowy serial dla naiwnej i niedouczonej młodzieży? Ostatnio liczą się jedynie dopalacze; i to nie te w kontescie rakiet.
 9. Też się nie znam, ale zapewne zdjęcia rozchodzą się w próżni szybciej niż sygnały. Taki tam mój "luźny" wniosek. BTW: by było jasne, piszę to jedynie w "kontekscie" artykułu.
 10. A zdjęcia jednak były wcześniej (wystarczyło wczoraj śledzić co się dzieje; taki kontrolowany przeciek? :D ).
 11. Jajcenty, bez urazy, ale na tym forum takie wyznanie to WSTYD. W takich zabawach częstotliwość (zwykle) jest niezmiennikiem. Mniejsza prędkość to zatem krótsza długość fali. Bez prędkości fazowej. Fred, rozszerzyłbym jednak cytat o wcześniejsze zdanie:
 12. A zdjęcia były wcześniej… Czy tylko mi się wydaje, że odległość od Plutona do nas to jednak mniej niż 21 godzin świetlnych (niechby i podwojona)? Czyżby takie "złotouste" stwierdzenie NASA, że kasy na Marsa już nie będzie? Chciałbym podkreślić, że jankesocentryczny punkt widzenia na sprawę, zaczynając od samego symbolu Plutona, przez znajomość historii zagadnienia, obecność Pani na "zakrapianej" imprezie to nie moja bajka. Tak z głupia frant: wie ktoś może, jakie to twarde dane po przelocie New Horizon położą współczesną naukę na kolana?
 13. Niekoniecznie. Śledztwo jest krótkie Śledztwa wymaga tylko na nadświetlna prędkość.
 14. Ponieważ zbyt ostatnio poważnie, a i Wilk jakoś tak zamknął dość zabawny wątek: http://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/24393-cest-cet-i-utc/ (Wilku, sorki za ostatni minus reputacji w tym wątku – był testowy; Twoją odpowiedź (dowolną) w bieżącym wątku odrobię plusem "dodatnim" . Trochę głupio jest jednak, gdy w zamkniętym niby wątku można grzebać plusikami lub minusikami, bo oznacza to, że jednak wątek nie został zamknięty. ). Zachęcam tedy do "śmiesznych dowcipów" (jakim np. jest sam tytuł tego wątku ). http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/File:4-1-.jpg
×
×
 • Create New...