Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Sz/C

New Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sz/C

 • Rank
  Fuks
 • Birthday 05/05/1946

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2063 profile views
 1. Ewolucja się nie zatrzymała, ona ciągle trwa.

 2. Wyjaśniam: jeśli Bóg jest wszechmocny (na pewno nie taki jak biblia podaje) to powinien stworzyć różne stworzenia w zależności od możliwości na poszczególnych planetach, szukamy istot podobnych do nas a tymczasem mogą być nawet rozumne ale zbudowane całkowicie inaczej. Wyjaśniam: jeśli Bóg jest wszechmocny (na pewno nie taki jak biblia podaje) to powinien stworzyć różne stworzenia w zależności od możliwości na poszczególnych planetach (ten bóg nie jest wszechmocny), szukamy istot podobnych do nas a tymczasem mogą być nawet rozumne ale zbudowane całkowicie inaczej. Mój bóg to Natura.
 3. Miliardy lat istnieje wszechświat. Ludzkość jeszcze nie wyszła z kolebki, my istniejemy na samym prapoczątku. Jeśli Bóg jest wszechmocny (na pewno nie taki jak biblia podaje) to powinien stworzyć różne stworzenia w zależności od możliwości. Być może poprzez ewolucję wprowadza nas w swoje tajniki. Za milion lat poznamy ten świat jeśli się wpierw sami nie wyrżniemy a inni znajdą tylko ślady
 4. Ja to mój rozum. Jeśli otrzymam inną głowę to nie będę ja tylko ten ktoś. Jeśli mam piękną i zdrową figurę to jakiś bogaty chociaż garbaty może wejść na moje ciało. On będzie piękny a ja....... Co inne oddać nerkę ale głowę?
 5. Cywilizacja ludzka istnieje około 10 tysięcy lat a życie może jeszcze istnieć ponad 4 miliardy lat. Obecnie jesteśmy jak dzieci w kołysce. Już za sto tysięcy lat opanujemy cały wszechświat. My tam będziemy gdyż składamy się z pierwiastków które stworzą nowe związki lecz bez naszej świadomości.
 6. Podobnie jak inni uważam, ze świat nie może być obojętny na morderców islamistów. Hitlerowcy gdyby byli zniszczeni gdy zaczynali nie byłoby II wojny światowej. Obawiam się, że ci są jeszcze gorsi. To są ateiści islamu.
×
×
 • Create New...