Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Krzychoo

Users
 • Content Count

  323
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Krzychoo last won the day on January 17

Krzychoo had the most liked content!

Community Reputation

17 Pretty Good

1 Follower

About Krzychoo

 • Rank
  Sztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylko przez przypadek jest tam gros fabryk produkujących dla międzynarodowych korporacji produkty dla świata zachodniego.
 2. Ja skaczę z przechyloną na bok głową. Pewnie mogę uszkodzić sobie rdzeń kręgowy, stawy itp...
 3. Dokładnie, a także adwokatów osób skazanych razem ze skazanymi. Polityków i ich wyborców itd.
 4. Wszystkie produkty (worki foliowe też) powinny mieć opisany koszt środowiskowy - ile wody zużyto lub ile CO2 wyprodukowano, nie tylko w procesie produkcyjnym ale także w transporcie. Wtedy byłoby bardziej jasne co jest przyjazne środowisku. Produkcja papieru (czyli kartonów też) zużywa mnóstwo wody. Wydaje mi się że produkty jednorazowe powinny się rozkładać do elementów przyjaznych środowisku bez żadnych specjalnych procesów.
 5. Wcześniej, źle napisałem. torby powinny być kompostowalne a nie biodegradowalne (to nie jest to samo). Zobacz to: Zobcz to: www.biobag.pl. Lecz nie wiem jak ich sprawdzić.
 6. Na worki na śmieci używaj worków biodegradowalnych a nie plastikowych toreb, a do sklepu idź z własną torbą. Nie wychodzi na to samo.
 7. Koszmar? Naprawdę? A spadek zysków organizacji przestępczych to nic? A mniejsze wydatki na działania policji, prokuratury i sądów? A większe przychody z podatków? A spadek spożycia alkoholu? Aby jeszcze tylko przychody z podatków poszły na edukacje to jesteśmy na plusie.
 8. Był też artykuł o przechowywaniu wodoru w postaci kwasu mrówkowego: https://kopalniawiedzy.pl/wodor-kwas-mrowkowy-EPFL-Ecole-Polytechnique-Federale-de-Lausanne-Gabor-Laurenczy,11970
 9. Najpierw trzeba będzie zapłacić za interfejs - taki Windows dla mózgu - im więcej zapłacisz tym więcej możliwości (wersja home lub pro). Potem abonament za chmurę - w zależności od zasobności twojego portfela będziesz miał dostęp po prostu do Wikipedii i facebuka lub w pełni wypasioną Azure. Potem trzeba będzie zapłacić komuś kto ci to wszystko skonfiguruje aby hulało. A na koniec Talibowie cię zhakują i zamiast do pracy autem wjedziesz wypakowanym autem kanistrami benzyny do jakiegoś marketu
×
×
 • Create New...