Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Krzychoo

Users
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Krzychoo last won the day on January 17 2019

Krzychoo had the most liked content!

Community Reputation

20 Good

1 Follower

About Krzychoo

 • Rank
  Sztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylko czekać na komentarze w stylu: brednie, nie umieją liczyć, źle przeprowadzone badania, w złym kraju, w złym czasie itp. A tak serio: Ciekawe czy to wynika z większej odpowiedzialności za zdrowie/życie innych? To by mogło oznaczać, że kobiety odczuwają taką odpowiedzialność cały czas, a mężczyźni - czasem.
 2. Widzę, że zaczynasz tak częściej odpisywać gdy się z tobą ktoś nie zgadza, to smutne.
 3. Głównie? A co to za miara? i gdzie jest podana? Ten twój "nius" jest z 2011 , Nie przekonales mnie, jak byś podał jakiś link gdzie udowodnili, że mężczyźni jeżdżą lepiej, to pewnie byłby niezły powód o sądzenie się o składki ubezpieczeniowe w UK gdzie kobiety płacą mniej ze względu, że rzadziej powodują wypadki. https://www.unilad.co.uk/life/women-are-actually-better-drivers-than-men-study-confirms/ https://www.walesonline.co.uk/news/uk-news/women-better-drivers-men-according-17264567 Nie chce mi się w kolo Macieju pokazywać innych możliwości bo... beton.
 4. A słyszałeś kiedyś o rozwoju nauki? I nadal nie napisałeś jaką to metodologią się posługiwano przy obliczaniu ilości wypadków na przejechane km 56 do 44 nie tłumaczy 6.7 vs 4.7 I poczytaj sobie jeszcze to: https://archive.attn.com/stories/7138/are-women-really-worse-drivers-than-men-fact-check
 5. Zarówno w tym artykule jak i w źródle nie podali metodologi więc oświeć nas: jaka jest metodologia ITS a jaka powinna być. Chętnie się czegoś dowiem. A tak na dokładkę: https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/driving-men-women-better-study-uk-a8512706.html
 6. To jest ostateczna odpowiedź na wasze szowinistyczne komentarze. Po ilości waszych komentarzy na KW widzę, że na inne tematy nie macie za wiele do powiedzenia.
 7. A jakie to "ośrodki polityczne" chciały zatrzymać rewolucje przemysłową w Anglii i Szkocji, skoro to "te ośrodki" były głównymi beneficjentami zmian?
 8. To jest link do artykułu o niedoszacowaniu wpływu firm olejowych na ocieplanie klimatu przez wypuszczanie do atmosfery metanu The guardian link
 9. No pewien postęp jest. W 10tys miasteczku w Szkocji światło dostępne jest już od kilku lat. a 17Mb w okolicznych wioskach. Podróżując raz w poprzek Szwecji miałem 4G całą drogę (wideo rozmowa bez zacinania)
 10. W kraju sprywatyzowanym chyba bardziej od USA liczą się pieniądze a nie jakaś opinia publiczna czy zabytki.
×
×
 • Create New...