Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Krzychoo

Users
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Krzychoo last won the day on January 17 2019

Krzychoo had the most liked content!

Community Reputation

22 Good

1 Follower

About Krzychoo

 • Rank
  Sztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest taki film Notes on Blindness. Pozwala trochę zajrzeć za tę kurtynę. Tak czy inaczej mózg tworzy model otaczającego świata niezależnie od danych wejściowych.
 2. Nie taki tymczasowy. Drzewo będzie stanowić pokarm dla zwierząt, grzybów a te dla kolejnych a wszystkie te organizmy będą zatrzymywać węgiel. Rezerwuar węgla będzie rósł.
 3. Czy fakty mogą być lekceważące? Chyba tylko dla tych dla których nic nie ważą.
 4. Ciekawy artykuł na th Guardian https://www.theguardian.com/science/2021 Co tym myślicie?
 5. To żaden argument. Poczta Polska działa od XVI w. no i wszyscy wiemy JAK działa
 6. To nie jest takie oczywiste. Czy wrodzone umiejętności potrzebują odpowiedniego środowiska? Czy może uaktywniają się mimo środowiska? Chyba, że wyciągniesz jakieś badania z rękawa.
 7. Kiedyś mój kolega opowiadał, że jak jest na haju LSD to WSZYSTKO rozumie. Niestety po nie umiał tego wyjaśnić. Powiedziałem mu aby zapisał sobie. No i któregoś ranka przyniósł mi kartkę: "Jak stoję na palcach to mogę dotknąć sufitu". AI która "urośnie" bez nam ludziom właściwego doświadczenia będzie całkiem z innej bajki.
 8. Chyba nigdzie tego nie kupisz i cena będzie zaporowa. Ciekawe jakby wyglądał rozwój mózgu gdyby tę substancję podawano całe życie.
 9. Ciekawe ilu pracowników zwolnią lub przeniosą to agencji aby zaoszczędzić te 300 milionów. Korporacjonizm pełną gębą.
×
×
 • Create New...