Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Krzychoo

Users
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Krzychoo last won the day on January 17 2019

Krzychoo had the most liked content!

Community Reputation

22 Good

1 Follower

About Krzychoo

 • Rank
  Sztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To i tak jest problem zastępczy. Czy nie powinniśmy iść w stronę transportu publicznego? Indywidualny transport to marnotrawstwo zasobów.
 2. Brak immunitetu na rzeczy niezwiązane z wykonywaniem pracy posła. Takie ekscesy jak przekraczanie prędkości nie powinny być podlegać pod immunitet.
 3. Zyskiem z legalności alkohol i tytoniu jest brak lub mniejszą szara strefa która czerpałaby zyski gdyby były one nielegalne. Możliwe, że legalne narkotyki rozwiązałby problem karteli.
 4. Moja babcia zawsze mówiła że rosół to "żydowski antybiotyk" więc "podbudowa" cokolwiek masz na myśli to już jest. Babcia nie kłamała.
 5. Nasa wysyła misję Double Asteroid Redirection Test (Dart) aby przetestować możliwość odchylenia trajektorii. To tak w temacie. https://www.theguardian.com/science/2021/nov/22/nasa-slam-spacecraft-into-asteroid-to-avoid-armaggedon
 6. Kiedyś, gdzieś (może na KW) czytałem, że po statystycznie po rewolucjach społecznych (np. francuska, bolszewicka) ogólny stan kraju, społeczeństwa jest gorszy niż przed. Chętnie zapoznam się z materiałami na ten temat.
 7. Dodać trzeba że przy prędkościach bliskich C pusta przestrzeń już nie będzie taka pusta. Opory "toczenia" będą znaczne.
 8. Pomijając sposoby komunikacji, może na pewnym etapie rozwoju cywilizacje zaprzestają komunikacji aby nie znalazł ich ktoś kogo nie chcieliby spotkać.
×
×
 • Create New...