Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Krzychoo

Users
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Krzychoo last won the day on January 17 2019

Krzychoo had the most liked content!

Community Reputation

22 Good

1 Follower

About Krzychoo

 • Rank
  Sztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodać trzeba że przy prędkościach bliskich C pusta przestrzeń już nie będzie taka pusta. Opory "toczenia" będą znaczne.
 2. Pomijając sposoby komunikacji, może na pewnym etapie rozwoju cywilizacje zaprzestają komunikacji aby nie znalazł ich ktoś kogo nie chcieliby spotkać.
 3. Krzychoo

  Globalne ocieplenie

  Toż to ponad tona różnych materiałów. Wydobytych, przetworzonych, w dużej części nie utylizowanych. Cóż za marnotrawstwo! Nie ma znaczenia czy to diesel czy bateria. Za dużo zużywamy wszystkiego.
 4. OK, przyjrzałem się danym z artykułu https://www.nature.com/articles/s41467-021-22944-0, szkoda tylko, że politycy tego nie czytają. Chyba wcale nie czytają
 5. Nie wiem jakie są obciążenia kości miedniczej w czasie jazdy rowerem, ale moja mama ma usunięty staw kolanowy i wstawioną endoprotezę. Powierzchnia łącząca protezę z kością udową oraz piszczelową raczej nie jest większa a obciążenia raczej większe ze względu na ruchomy staw. Więc moim zdaniem rower jest w zasięgu.
 6. Jest taki film Notes on Blindness. Pozwala trochę zajrzeć za tę kurtynę. Tak czy inaczej mózg tworzy model otaczającego świata niezależnie od danych wejściowych.
 7. Nie taki tymczasowy. Drzewo będzie stanowić pokarm dla zwierząt, grzybów a te dla kolejnych a wszystkie te organizmy będą zatrzymywać węgiel. Rezerwuar węgla będzie rósł.
 8. Czy fakty mogą być lekceważące? Chyba tylko dla tych dla których nic nie ważą.
 9. Ciekawy artykuł na th Guardian https://www.theguardian.com/science/2021 Co tym myślicie?
×
×
 • Create New...