Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wilk

Administrators
 • Content Count

  3560
 • Joined

 • Days Won

  45

Everything posted by wilk

 1. News dobry, ale źródło złe i tory też były złe. W czym problem, skoro news jest w porządku?
 2. Wyłączenie (tymczasowe) wielowątkowości będzie niezauważalne? No to ktoś nie pogra jak dawniej.
 3. Skutecznym rozwiązaniem jest zaprzestanie używania dziurawych procesorów. Który to już spadek wydajności ich procesorów?
 4. Masz rację, chodziło mi o to, że o ile wierzący wierzy w istnienie boga, to ateista nie "wierzy w nieistnienie" (stąd ta niewiara się tam pojawiła) tylko nie uznaje takiego sposobu wyjaśniania zjawisk, nie używa wiary do opisu nauki. Nie muszę wierzyć, że na Marsie nie ma tańczących hipopotamów w sukienkach.
 5. Ależ masz prawo, po prostu nie używaj sprzętu od Apple.
 6. Bo nie muszą wiedzieć, choć wypadałoby, bo przecież jakąś tam wiedzę z języka polskiego czy filozofii wynieśliśmy. Niemniej w kontekście poznawczym to (niekoniecznie) ich pole zainteresowań. Równie dobrze można mieć pretensje, że ktoś nie ma pojęcia o czymś hobby, specjalizacji naukowej/zawodowej czy o horoskopach. Nie, nie jest. To do znudzenia obalany błąd logiczny. Ateizm odrzuca definicje i istnienie czegoś takiego jak Bóg (jakikolwiek) czy wiara w bóstwa, które istnieją na potrzeby religii. Nie jest więc ani wiarą, ani niewiarą, tylko brakiem wiary. Reszta punktów bazuje na błędnych założeniach.
 7. Strona zoptymalizowana pod silnik Chrome 49152 i działa najlepiej w rozdzielczości 800x600. Kolejny cykl życia silników przeglądarek się domyka. Chromo-porażka.
 8. Użytkownik może poprosić o usunięcie/ukrycie swojego profilu. Szczegółów nie znam. Offtop z https://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/42532-koniec-wsparcia-dla-windows-7-i-koniec-epoki-tradycyjnego-modelu-windows/
 9. @Langsam @Kielar Jakie to uczucie odpisywać sobie samemu?
 10. Prędzej jakiś cryptolocker, który tym razem okazał się skuteczny i okup był za klucze deszyfrujące.
 11. @mzp nie zrozumiałeś pogo (zapewne) chodziło o to, że And41x1 odkopał po 9 latach temat, bez wnoszenia czegoś nowego do dyskusji, dodając jedynie film z „żółtymi napisami”. Ty w sumie też odkopujesz po trzech kolejnych latach, ale dzięki za linki. :)
 12. To nie przejdzie. Producenci od razu zaskarżą, że ilości są tak niewielkie, że zjedzenie jednego batonika nie powoduje żadnych skutków ubocznych i wymagałoby zjedzenia kilkuset. Tylko zapomina się, że ludzie jedzą to przez lata, a co więcej kumuluje się to z innych produktów. Nic się nie poradzi na to, że nie przemówisz do ludzi, bo A) jedzenie zdrowsze jest droższe (bardziej eko przetwórstwo i traktowanie tego jak towar luksusowy) B) często nie jest dostępne lokalnie, bo półki zapychane są po prostu tym, co schodzi C) aj, po jednym mi nic nie będzie, no bo co innego mam jeść D) czas na czytanie etykiet, przyrządzanie po swojemu. Reakcje na pomysły typu podatek cukrowy sugerują, że ludzie chcą mieć wybór, ale jednocześnie i tak kupują co szkodzi (winą obarczając polityków, zamiast mieć jakieś refleksje). A wprowadzane zamiast tego słodziki są jeszcze gorsze.
 13. Też mieliśmy swoją Gretę. Ale za nią nie stali duzi sponsorzy i się skończyło. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1797580,1,13-letnia-inga-zasowska-protestuje-pod-sejmem-w-sprawie-klimatu.read
 14. Postanowiłem jedynie minusować wszystkie Twoje hejterskie komentarze za 60 groszy i cieszyć oko tym, jak kiśniesz w swoim jadzie, pardon - tolerancji. Niech się Mariusz z Tobą użera, bo potem znowu przylecisz z płaczem, że banują (co jest brednią, bo miałeś 3 dniową moderację (i tak wszystko akceptowałem) za ciągłe polityczne wtrącenia, a to że sobie zrobiłeś z własnej woli przerwę od forum to Twoja sprawa) i cenzurują (co jest hipokryzją, bo obrażasz i wzywasz do blokowania innych za własny, choćby i głupi punkt widzenia). Ale nie smutkaj, bo widzę białorycerze lecą negować moje faszystowskie minusy.
 15. Wskakuj na łódkę z Gretą i płyńcie razem do Chin i Indii wzywać ich do opamiętania. Powodzenia! Serio.
 16. Czy Ty masz coś z głową? Ile razy można prosić, byś nie zaśmiecał tematów niezwiązanych z polityką swoimi politycznymi prowokacjami? Macie od tego specjalnie wydzielony dział „Polityka”, by prawić tam do znudzenia o wyższości lewej, prawej, górnej, dolnej i na skos strony politycznej. Napisałeś już naprawdę dużo postów tutaj na KW i wcześniej nie ujawniałeś takich odchyłów. Coś się stało?
×
×
 • Create New...