Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wilk

Administrators
 • Content Count

  3594
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Everything posted by wilk

 1. @peceed, tak jak chyba każda notka w „Artykułach” jest wpisem sponsorowanym. Po to ten dział.
 2. Masakruje, dewastuje, anihiluje, ewaporuje, deatomizuje, rozwala, eksterminuje, likwiduje, eliminuje, miażdży, młóci, chłosta, biczuje..
 3. No już, już, idźcie na priv.
 4. Straszna bieda w tym NASA, że robią tak kiepskie fejki, iż pierwszy z brzegu inżynier z internetu zauważy niedociągnięcia. Zupełnie nie postarali się w tym Blenderze..
 5. W sensie żeby wystrzelić polityków w kosmos? ;-)
 6. Podejrzewam, że ostatnia wizyta może dotyczyć faktu zalogowania/wylogowania się w serwisie, a nie otworzenia strony czy napisania postu.. Teraz wygląda to ok (10 vs 13 godzin).
 7. Hola hola! Apeluję o powagę i rozwagę.
 8. M.in.: Hmm... Możesz wskazać te błędy? Bo przejrzałem podany przez Ciebie link i widzę, że autorzy odnoszą się tam chyba do wszelkich niejasności. Praesumptio boni viri?
 9. @Mobilny-Wszechświat_SI2020 A może lepiej scalić oba konta? Przeniesie to posty ze starego konta na obecne.
 10. Ustawiłem scalanie na 60 minut, edycję na 61 minut. Mam nadzieję, że teraz już zdążysz poprawić literówki.
 11. To jak to z tą Szwecją w końcu? https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,koronawirus-w-szwecji--rekordy-zakazen--coraz-wiecej-zmarlych--co-z-odpornoscia-stadna--anders-tegnell-zabral-glos,artykul,31573568.html
 12. Ale ona jest - bodajże 15 minut od napisania posta. To już jest nowa funkcjonalność i zależy od twórców silnika forum lub może jakichś pluginów, aczkolwiek wątpię by coś takiego zrobili, bo jak mniemam nie ma takiego licznika, a po prostu forum porównuje czas bieżący i napisania posta (przy sklejeniu automatycznym/ręcznym pozostaje ten starszy).
 13. Uzasadnij po co chciałbyś taką zmianę. Problem w tym, że niektóre tutaj osoby celowo modyfikowały swoje wypowiedzi i kolejna osoba odpowiadała na innego posta niż wyglądał on pierwotnie, co zmuszało do zabezpieczania się i cytowania postów takiej osoby. Nigdzie nie widziałem możliwości tak długiego czasu edycji.
 14. Jasne, to już nie te czasy, że wystarczyło ustawić w tagach strony keywords i wyszukiwarki ufały, że właśnie o tym jest stronka. Poza tym wyszukiwarka nie umieści wysoko strony, jeśli nie ma co wartościowego zaindeksować z treści. Regularne pozycjonowanie przypomina mi czasy katalogów tematycznych stron lub wrzucania po forach linków-spamu.
 15. Wtedy piszesz maila na adres kontaktowy lub czekasz 15 minut. Faktycznie polskie tłumaczenie wspomina o blokadzie, choć w oryginale o tym nic nie ma. Dopiszę tam „tymczasowo”.
×
×
 • Create New...