Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

3grosze

Użytkownicy
 • Zawartość

  1129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana 3grosze w dniu 15 grudnia 2018

Użytkownicy przyznają 3grosze punkty reputacji!

Reputacja

31 Dobra

3 obserwujących

O 3grosze

 • Tytuł
  Kierownik kilofa

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

6683 wyświetleń profilu
 1. Można to wytłumaczyć, parafrazując: "mężczyzna upity, organizm zatruty etanolem walczy o życie"....rzucając do walki całą dostępną broń, przy okazji pacyfikując jakieś przeziębienie. Ale to coś jak: gaszenie ogniska (zapalnego) w ogródku, Big Boyem zrzuconym przez B52. Nauka notuje przypadki torujące postęp, tutaj nową terapię. Gratulacje.
 2. Wariant regionalny - "ciepły sok malinowy, do wyra pod kołdrę i wypocić". Pamiętam, gorączka mijała, a zaraz za nią przeziębienie . Hmm...nie pamiętam za to, kiedy ostatnio to stosowałem. Te katarki raz na dwa, trzy lata nie wymagały tak drastycznej metody.
 3. 3grosze

  Ludzkość czeka przymusowa zmiana diety?

  Oczywistość "dramatyzmu" wynika z wniosków (matematyka na poziomie podstawowym), a proponowana dieta nie ma nic wspólnego z dietą przeżuwaczy. Współczuję poziomu Twojej pojętności. Obżarstwo jest skutkiem ubocznym prosperity gospodarczej, więc siły nieczyste z lewakami, rowerzystami i naukowcami z The Lancet, sabotują koniunkturę aby odchudzić Zachód!!! Thikim, odrzuć obrzydzenia wszelakie i na znak protestu zrób bohaterski pokaz tuczu na własnej osobie.
 4. 3grosze

  Dlaczego religie nie znikają? Jest proste wyjaśnienie

  Równo ważą, ale się nie równoważą. Jakiś fenomen grawitacyjny tam mają.
 5. 3grosze

  Ludzkość czeka przymusowa zmiana diety?

  Wydaje mi się, że poszli na kompromis. Tak nierealnie wyżyłowali swoje zalecenia, że te 31g to tak na osłodę.
 6. 3grosze

  Ludzkość czeka przymusowa zmiana diety?

  . Są tak zdrowe (bez wątpienia), że wystarczy te 1,5/tydzień, aby zaspokoić potrzeby organizmu. Nie znalazłem takiej sugestii w artykule.
 7. 3grosze

  Dlaczego religie nie znikają? Jest proste wyjaśnienie

  Błąd na łączach. W kontekście artykułu byłoby to stwierdzenie zaskakujące. W oryginale: Less help drives down fertility levels in modern environments. PS Tak przy okazji. Fizjologia zwierząt zna zjawisko zwiększania płodności w pewnych warunkach stresowych.
 8. 3grosze

  Odkrywca DNA pozbawiony tytułów honorowych

  Tak, wiara (wg pkt 2 SJP) zweryfikowanym autorytetom, wiarygodnym i niesplamionym żródłom, bo omnibusem nie jestem. Sceptycyzm, jak żonę boli głowa. No cóż, jak nihilo potwierdza, to ten Einstein musi mieć jednak rację.
 9. 3grosze

  Odkrywca DNA pozbawiony tytułów honorowych

  To się może odbić na Twoim zdrowiu ! Przecież zalecenia lekarzy i dietetyków są często sprzeczne z naszymi osobistymi nawykami i preferencjami żywieniowymi. Będziesz badał na sobie odległe skutki palenia, alkoholizmu czy fotelizmu? Nie lepiej skorzystać z cudzych błędów? No ale najpierw trzeba te fakty uznać za pewniki, a z Tym masz z założenia problem.
 10. 3grosze

  Odkrywca DNA pozbawiony tytułów honorowych

  Jak żyć panie Tusk z takim sceptycyzmem? To co, mamy razem lecieć na Księżyc, aby sprawdzić czy naukowcy maja rację, że Krasnoludków tam nie ma? Bakterie widziałeś? Rachunki Einsteina już sprawdziłeś?
 11. 3grosze

  Odkrywca DNA pozbawiony tytułów honorowych

  Polemizowałbym: podwójnie randomizowana próba, która nie wykazała remisji nowotworu na skutek wlewu dożylnego witaminy C opublikowana w Pubmedzie, ma chyba większą wiarygodność od zapewnień o takowym działaniu od cioci Ploci z TVP (nie mogę się powstrzymać).
 12. 3grosze

  Odkrywca DNA pozbawiony tytułów honorowych

  "Poprawność polityczna" ma więcej wspólnego z etyką, niż z ideologią, dlatego u myślących ideologia, która jest zbiorem subiektywnych przekonań i umysłowych impresji, ma małe szanse w starciu z faktami: bytami zaistniałymi. Teraz tylko pozostaje obiektywna czyli uczciwa interpretacja tych faktów, a nie np. debilnie tendencyjne tłumaczenie ostatnich, tragicznych wydarzeń przez TVP.
 13. 3grosze

  Odkrywca DNA pozbawiony tytułów honorowych

  Trochę dawno to było (czynnik czasu), trochę mało wykwalifikowanych robotników wtedy mieli: ich awans społeczny raczkował (czynnik cywilizacyjny), no i tamtejszy klimat pracowitości (a o inteligencji przecież wątek) nie sprzyja (czynnik środowiskowy). Tak więc ocenianie przez Europejczyka tamtejszegobylca musiało być subiektywnie ich deprecjonujące.
 14. 3grosze

  Uczniowie pod kontrolą

  Czytałeś artykuł? Elektroniczną inwigilację wprowadziło państwo. Twoje obawy się potwierdzają (to Chiny przecież, rodzice nic do gadania nie mają: vide polityka jednego dziecka) i dlatego jest problem. Nieładnie kontrargumentować bezsensowną skrajnością.
 15. 3grosze

  Odkrywca DNA pozbawiony tytułów honorowych

  Widocznie prezentujesz poziom, który determinuje analogiczny poziom towarzystwa w pracy.
×