Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

3grosze

Users
 • Content Count

  1464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

3grosze last won the day on October 14

3grosze had the most liked content!

Community Reputation

66 Excellent

4 Followers

About 3grosze

 • Rank
  Kierownik kilofa

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

7490 profile views
 1. Hi, Hi jest problem. Mam ostrzeżenie (za politykę oczywiście, cenzura rules). Na głównej komentarz wisi, a na forum musi go Wilk zaakceptować.
 2. No niestety, nie jesteśmy i nie byliśmy kryształowi w swojej masie. Zaprzeczanie tym aktom, to myślenie życzeniowe i fałszowanie historii. Hmm, niektórzy wolą żyć w ułudzie. A to nienaukowe podejście. (już się ugryzłem w język i w palce, aby nie napisać którzy w tym przodują)
 3. Plus Kurski i: Wczoraj w lokalu: starsza pani zwróciła się do mnie (na żywo wzbudzam zaufanie): przepraszam, gdzie się skreśla pis? A na kogo chce Pani zagłosować? Nieważne, na pis. A dlaczego na pis? Ksiądz proboszcz polecił. Nie, nie wykorzystałem staruszki w obronie demokracji.
 4. Nieudolna próba podniesienia autorytetu pisowskiego elektoratu? Jesteś tu anonimowym userem a wiarygodność twoich deklaracji (jako zwolennika pis) jest na poziomie TvPis, więc trzeba cię traktować (prawdopodobieństwo wynikające z sondaży) jako bezrobotnego (rolnik i emeryt wykluczony) z dyplomem podstawówki. I twoje marzenia o jakiś studiach, nie zmienią tutaj twojego wizerunku.
 5. Sorki. Zgrzytałem wczoraj zębami nad inteligencją krajan i oberwało Ci się niechcący rykoszetem. Twoje: Moje, ale z wiki: Po dobroci: wciskają nazizm na lewo i prawo, ale nikt ich nie chce, Czytaj idioto co powyżej piszą.
 6. Według sondaży https://www.tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2019/wiadomosci-wyborcze,474/wybory-parlamentarne-2019-sondazowe-wyniki-glosowanie-wedlug-grupy-zawodowej,977149.html na PiS głosowali głównie rolnicy, emeryci i bezrobotni. W której grupie jesteś thikim? Studenci też okazali się roztropniejsi od ciebie: Wśród uczniów i studentów PiS znalazło się za Koalicją Obywatelską oraz SLD - A tu: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25242496,wybory-parlamentarne-2019-frekwencja-wedlug-wyksztalcenia.html#s=BoxMMtImg3 wykształcenie: 63% z wykształceniem podstawowym i zasadniczym poparło PiS. Zacne thikim towarzystwo..
 7. dużo jej było w USA, Szwecji. Popierało wielu uznanych intelektualistów Podałem przykłady czynowników, a nie zwolenników idei. Pierwszym i tak był Platon. Nie prawica bo się nazwali narodowymi socjalistami? Można się nazwać Prawo i Sprawiedliwość i bezczelnie łamać konstytucję. Darek, tam gdzie osobista wiedza jest powierzchowna, lepiej nie nowotworzyć subiektywnych bytów. Z wiki: Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – rasistowska, antykomunistyczna, antydemokratyczna i antysemicka ideologia Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu[1], Faszyzm uważany jest na ogół za doktrynę skrajnie prawicową .
 8. Zgodnie z tytułem wątku: thikim teraz się śmieje , a płakać póżniej będą jego dzieci.
 9. To pytanie do innej niż moja opcji światopoglądowej. W przeciwieństwie do innych, my liberałowie, mamy wysoko postawioną poprzeczkę moralną. Eugenika, to domena skrajnej prawicy: naziści wzięli się kiedyś za ulepszanie ludzi i marnie skończyli. Podobnie jak Spartanie.
 10. Ale czy aż taki sceptycyzm nie przekracza granic zdrowego rozsądku ? Co do bakterii, planet pozaziemskich, czy sferyczności Ziemi też masz wątpliwości? To przecież ten sam mechanizm osobistej dedukcji! Mariusz napisał, że pora roku ma niezauważalny wpływ na objętość lodowca. Jemu też nie wierzysz?
 11. Tym komentarzem co chciałeś przekazać: swój sceptycyzm co do GO, fachową krytykę (bo jesteś analitykiem zdjęć), czy "glacjologiem" ze szkoły (ach ta cisza wyborcza).
 12. Nie! Umiejętnie prowadzony prowadzi do doskonalenia gatunku, poprzez pogłębienie cech korzystnych (np. nieistniejące w naturze krowy dające tysiące litrów mleka rocznie, czy kury znoszące setki jajek. O szczekliwych Yorkach i godnych Owczarkach Niemieckich nie wspominając). Z człowiekiem też by tak można, tylko problem moralny z utylizacją osobników odbiegających od zamierzonego wzorca. Tzw warga Habsburgów. Allel recesywny fenotypowo miał okazję się ujawnić. Centralizacja rodowego majątku w jednej rodzinie była ważniejsza od urody.
 13. Nie ma większego splendoru dla kraju jak Nobel, a Tej -cisza wyborcza- praca rodziców się nie podoba. Ja tych -cisza wyborcza- całkiem nie rozumiem. Jeżeli twoja wiedza o UL ogranicza się tylko do tego faktu, to uwno wiesz o UL i skażona jesteś -cisza wyborcza- propagandą.
×
×
 • Create New...