Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Webby

Administrators
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Webby last won the day on July 12 2022

Webby had the most liked content!

Community Reputation

8 Promising

1 Follower

About Webby

 • Rank
  (=.=)
 • Birthday March 25

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możliwe jest równiez przekazywanie wpłat celowych na konto: 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010 (Bank Pekao) Tytuł przelewu: "#201 JOWITA GENDERA" Za każda pomoc serdecznie dziekujemy. Pozdrawiamy. Kasia i Jacek
 2. Bardzo dziękujemy za odzew. W tej chwili nie prowadzimy zbiórek poza Fundacja. Czekamy na potwierdzenie od nich czy mozna na konto wysyłać rowniez wpłaty własne (i w jaki sposób). Pozdrawiamy. Kasia i Jacek
 3. Po ciężkich bojach udało się przywrócić automatyczną publikację wątków do artykułu. Przyjemnego komentowania
 4. Dodałem w systemie locale dla 'pl_PL.UTF-8'. Czy to poprawilo wyswietlanie?
 5. Sygnatury były domyślnie wyłączone - juz sa widoczne. Postaram sie dzis włączyć tworzenie postów na podstawie notek. Niestety ta wersja forum ma kompletnie nowe API i trzeba napisac wszystko od nowa.
 6. Prosze, link do oryginału: http://www.scientificamerican.com/article/people-are-more-likely-to-cheat-at-the-end/
 7. Znacznie wiecej ciekawych materiałów znajduje się pod adresem: http://www.crossrail.co.uk/sustainability/archaeology/liverpool-street (j.ang.)
 8. Niestety, jezeli ten trend sie utrzyma to mniejsze witryny nie beda mialy szans na przetrwanie. Stanie sie to, co sie stało z drobnymi sprzedawcami, wypartymi przez supermarkety.
 9. 1. Jak przebiegała Wasza współpraca z MAX-lab? Który z etapów realizacji okazał się najtrudniejszy? 2. Patrząc dalej w przyszłość, czy istnieją już plany dalszej rozbudowy SOLARIS-a? Czy może muszą najpierw być spełnione określone warunki, np. zrealizowany plan biznesowy projektu na najbliższe lata?
 10. Skrót myślowy usunięty. Katastrofa solarna odroczona.
 11. http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/b-ziemia-b-czy-b-Ziemia-b-slonce-czy-Slonce;10778.html
 12. Zgadza się, w źródle jest informacja o awarii zbiornika ciekłego tlenu. W dalszej części jednak jest informacja że awaria podpory bezpośrednio wpłyneła na awarię systemu z helem, co pośrednio wpłynęło na uszkodzenie zbiornika z tlenem. @pogo Z opisów wynika że ciekły hel ma za zadanie utrzymać ciśnienie w zbiorniku tlenu.
 13. Dzieki, faktycznie, release info dotyczył wersji 4.2-rc2
×
×
 • Create New...