Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Sabat

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sabat

 • Rank
  Fuks
 1. Dlaczego po prostu nie wprowadzić crowdfundingu?
 2. Ostatnio planowałem podróż do Wietnamu. Koszt przelotu "dużym" przewoźnikiem z międzylądowaniami wyniósł około 2600zł. Koszt dwoma różnymi tanimi liniami z przesiadką w Tajlandii 1800zł. Praktycznie nie widzę wymiernych korzyści z lotu z międzylądowaniem.
 3. Swego czasu używałem do kontaktu: adsense-pl@google.com ale to i tak działa na zasadzie, że e-mailowi z ich skrzynki robiony jest pipe na skrypt, który obsługuje tickety, zatem i tak wiadomość trafia do bazy a nie na biurko człowieka. Mi odpowiadali po około 20h (dzień roboczy czasu), ale w przypadku reklamacji nie liczyłbym, że załatwią to w ciągu 24h.
 4. To jest błąd tylko i wyłącznie w przypadku założenia 100% sprawdzalności prawa Saya.
 5. Tyle tylko, że korelacja nie posiada zwrotu, wobec czego nie da się odróżnić skutku od przyczyny.
 6. Zgadzam się całkowicie. Ja też kupuję właśnie po to, żeby zbierała kurz i fajnie wyglądała, jak przyjdą znajomi.
 7. Ciekawe jaki odsetek stanowią osoby, które umarły w wyniku stresu, po przeczytaniu informacji o tym, że szansa na zgon w urodziny jest większa
 8. Czyż to nie jest przypadkiem oczywista oczywistość?
 9. 1. Czemu prawa reklama google w divie o klasie goog-right-sky jest pozycjonowana absolutnie? Na rozdzielczościach <=1290px pojawia się horyzontalny scrollbar w przeglądarce, miast to normalnie wyśrodkować, skoro po lewej stronie jest sporo miejsca na treść. Niezbyt ładnie to wygląda. 2. Czy działa poprawnie/istnieje współdzielenie sesji pomiędzy forum i portalem? Logując się na forum, wciąż jestem niezalogowany na portalu i mogę to powtarzać w nieskończoność. 3. Czy nie dałoby się wprowadzić paginacji w komentarzach na stronie (choćby w oparciu o AJAX), aby nie trzeba było przechodzić do forum, aby przeczytać je wszystkie (a nawet brak konieczności przeładowania całej strony)?
 10. Informacja trochę nieprecyzyjna. Użytkownik może wyłączyć ciche aktualizacje, tyle że nie jest w stanie tego zrobić z poziomu przeglądarki.
 11. Przecież tu chodzi o to, że zmiana czasu właśnie powstała ze względu na to, aby zwiększyć produktywność. Psycholodzy teraz przypuszczają, że brak zmiany czasu może obecnie zwiększyć produktywność, wobecz czego teza, będąca podstawą utrzymania stanu aktualnego, legła w gruzach.
×
×
 • Create New...