Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

"Brak zdjęcia (534440), bądź zdjęcie jest prywatne.", więc nie oceniamy :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

180 zl. za ta doniczke? ;) moze sie nie znam, ale wiecej niz 20 zl. bym nie dal hehe

 

ps. sam "ogrodek" przyjazny dla oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem na uczelnię ;D zaznaczam, że jest to nie lada sukces, bo jechałem w śniegu, z laptopem w torbie na ramieniu i... kołem rowerowym w ręku ;D A do tego znalazłem śmiesznie tanie części do roweru, więc upgrade kół wyniesie mnie taniej od ich serwisowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój synek się do mnie dwa razy uśmiechnął, nie wiem czy w reakcji na uśmiech z mojej strony, czy dlatego że właśnie robił kupkę na moje nogi ;) Ale pierwsze uśmiechy do taty w życiu zaliczone i nikt i już ich nie zabierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się namówić znajomych na koncert i wyjazd w tym celu do Warszawy ;) Pierwszy raz będę widział z bliska panów z formacji Apocalyptica. Pozostanie mi jeszcze dorwać gdzieś koncert Comy, Celine Dion i wystarczy mi koncertów do końca życia pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apo to już nie to samo, co kiedyś :D Automat perkusyjny jeszcze byłem w stanie zrozumieć, ale wokale... tylko na "Cult" były jeszcze w miarę fajne. Ech... Chociaż szczerze powiem, że i tak zazdroszczę ;)

 

 

Zaraz śmigam na rower :) dziś 43 km, więc sprint na granicy progu mleczanowego :P:D Czasem fajnie jest zasuwać nie myśląc o tym, że jeszcze 4h do domu i trzeba się oszczędzać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz w życiu odważyłem się, zebrałem z lenistwa i pojechałem oddać krew.

Czuje się z siebie dumny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh
;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apo to już nie to samo, co kiedyś :P Automat perkusyjny jeszcze byłem w stanie zrozumieć, ale wokale... tylko na "Cult" były jeszcze w miarę fajne. Ech... Chociaż szczerze powiem, że i tak zazdroszczę :)

Mi się akurat wokale podobają (z wyjątkiem ostatniej płyty) Cover Rammsteinów z Niną Hagen jest po prostu przepiękny - mogę go słuchać miesiącami w kółko. To samo z Path vol.2 z Sandrą Nasic, Faraway z Lindą Sundblad i multijęzykowy kawałek z Martą Jandovą... Się rozmarzyłem ;)

 

@ Tomek

Gratuluję. Ja kilka razy nad tym myślałem, ale za bardzo się boję igieł żeby dać się namówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwszy raz w życiu odważyłem się, zebrałem z lenistwa i pojechałem oddać krew.

Witam w gronie i życzę wytrwałości ;)

 

@thibris - "Path" faktycznie jest cudne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie dobra wiadomością jest pojawienie się, na polu za moim domem stada saren, którego dawno nie widziałam. Zauważyłam też, że bez za oknem zaczął wypuszczać pąki i coraz więcej ptaków pojawia się w moim ogrodzie. Wszędzie (wreszcie) pachnie wiosną i aż chce się żyć! Czekam jeszcze na rodzinkę bażantów, która mieszka w okolicy, a jeszcze nie miałam okazji ich widzieć.

 

*przy okazji dodam,że cała magia tkwi w tym, że mieszkam w dużym mieście, a mogę być świadkiem tak pięknych okoliczności przyrody  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

@ thibris i mikroos

Czy oni specjalnie nadali sobie taka nazwę zespołu, żeby nie dało się tego wyszukać w p2p ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apocalyptica? Przecież to całkiem charakterystyczna nazwa ;) Możesz sobie zobaczyć tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

hyh...  :'(

Chyba mam ich wszystko. Ale nie słuchałem jeszcze.

Podobała mi się ich wersja Unforgiven(jedynki), mój brat powiedział, że wiocha. Mój kochany głąbek.

 

Wyszukiwałem "Path" :;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle szukasz. Spróbuj tutaj - www.empik.pl ;) P2P to śmierć !

 

PS. Mac - wywal z podpisu reklamę złodziejstwa oki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Ja w ta witrynę wierzę.

Ułatwia ludziom życie. Masz jakiś materiał, a jesteś zapominalski -załaduj ten tekst na komórkę -to nie jest kradzież. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to autorom tych książek, wydawcom, księgarniom czy bibliotekom. Jakim prawem ktoś umieszcza tam chronione prawem treści i nie jest to tak zwanym piractwem - czyli nazywając rzecz po imieniu - złodziejstwem ?

Jeśli na stronce byłby udostępniony jakiś online`owy soft do zamiany tekstu na jara i wgranie go na komórkę to ok, ale tam są udostępniane czyjeś książki. Według naszego prawa ściąganie tych materiałów to nic, ale na udostępnianie ich jest już paragraf. Równie dobrze każdy z nas mógłby wrzucić do podpisu www.filmy_gry_programy_za_darmo.pl

Masz jakiś materiał, jesteś zapominalski - załaduj go na dysk twardy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to jest pomysł - "ja nie kradłem oprogramowania, ja tylko zapomniałem kupić legalną kopię i dlatego pobrałem ją z netu" ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thibris

i

@mikroos

 

Panowie prosiłbym byście nie spamowali tego wątku upomnieniami dla macintosha, czy kogokolwiek innego. Do tego służy PW.

 

 

@Natsume

Chyba nie mieszkasz w Wawce na Bluszczańskiej? :P Ostatnio tam sarna mi drogę przebiegła, jak jechałem na rowerze ;)

 

Dobre wiadomości:

Powoli, acz skutecznie idzie wiosna :D Nareszcie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomku

Sorki - zapomniałem że nie ma tu możliwości moderowania wątku. Przydałaby się taka możliwość dla jakiegoś moda - bądź dla założyciela wątku w tym dziale.

 

W Katowicach będą dzisiaj wielkim monsterem rozjeżdżać trzy zdechnięte polonezy. Mam nadzieję, że uda mi się to zobaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mieszkam w "Wawce" ;) mieszkam w Poznaniu w pięknej dzielnicy, której na szczęście daleko jeszcze do zatłoczonego i głośnego centrum :) a co do saren przebiegjących droge, u mnie to normalka  :P

 

i zgadzadzam się absolutnie z tym,że WIOSMA idzie  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, idzie... słońce wyszło ;) a w czwartek znów na rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...