Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie :)

 

Pewien człowiek, wyżej postawiony ode mnie, próbował mi dziś zrobić burę za niepowodzenia, które były jego winą. Naciął się, bo ośmieszyłem go przy całej grupie ludzi, stosując w tym celu wyłącznie merytoryczne argumenty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Pewien człowiek, wyżej postawiony ode mnie, próbował mi dziś zrobić burę za niepowodzenia, które były jego winą. Naciął się, bo ośmieszyłem go przy całej grupie ludzi, stosując w tym celu wyłącznie merytoryczne argumenty :)

cholera edit!

Oto siła argumentów - tylko trzeba je umieć doniośle wypowiedzieć.

Brawo mikross

siekierka na Twoją cześć  :P

 

<klikałem na oślep - wcześniej moja odpowiedź źle trafiła :D , teraz jest dobrze ;) >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia - mały Krzysio się ucieszy :) A porządny to nie wiem czy będzie - w końcu coś po tacie mieć musi nie ? ;)

Żeby nie offtopować za wiele - otrzymałem wreszcie lusterko do auta (to które zepsułem), ale nie wiem czemu inną stronę niż zamawiałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założysz do góry nogami i nikt nie pozna ;D

 

A co do Krzysia, to pewnie będziesz miał z nim teraz tyle pozytywnych przeżyć, że trzeba będzie założyć osobny wątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj Szybko się uczysz mądrości starszych, a to jeszcze kilka z nich: manipulujący zostanie zmanipulowany, ośmieszający ośmieszony, wywyższający się poniżony.

 

Twierdzenie, że wiek automatycznie oznacza mądrość, jest zwyczajnie żałosne. Ale nie dziwię się, że kurczowo się tej śpiewki trzymasz, skoro tak wiele razy sam siebie tutaj ośmieszyłeś i niewiele więcej masz do powiedzenia, żeby próbować podnieść swoją wartość.

 

A jak już kolejny raz popisywałeś się niewiedzą, to słyszało się od ciebie jedynie "szukajcie, a znajdziecie" albo "nauczysz się mądrości starszych". Tymczasem człowiek prawdziwie mądry umiałby się przyznać do błędu. Także odpuść sobie, bo sam jesteś żywym przykładem na to, że nie każdego faceta po czterdziestce warto słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Cytuj Szybko się uczysz mądrości starszych, a to jeszcze kilka z nich: manipulujący zostanie zmanipulowany, ośmieszający ośmieszony, wywyższający się poniżony.

Zostałeś zmanipulowany.

uważam, że w takich sytuacjach lepiej olać waldiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby kogoś olać to trzeba być nad nim  ;D bo sikanie do góry przynosi zamoczenie rąk i pochlapanie spodni (spróbuj)  8) dupoliżco2!!!

O, widzisz? Znów potrafisz rzucać tylko bezpodstawne zarzuty. A jak ktoś się nie zgadza, to potrafisz jedynie nazwać dupoliżcą, manipulantem albo twierdzić, że jak jesteś starszy, to na pewno wiesz lepiej. Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby kogoś olać to trzeba być nad nim  ;D bo sikanie do góry przynosi zamoczenie rąk i pochlapanie spodni

Chyba, że zaistnieją sprzyjające warunki atmosferyczne (patrz: jak to Mojżesz przeszedł przez morze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

@koma

Tak przy sikaniu do góry jeszcze trzeba wiatr uwzględnić bo można sobie zasikać do oczu ;D ;D.

Mojżesz przeszedł przez kawał dna.

Mistyfikator!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy sikaniu do góry jeszcze trzeba wiatr uwzględnić bo można sobie zasikać do oczu ;D ;D.

Dlatego przy biciu rekordów stoi się przy murze

a) nie wieje w stronę twarzy

:) łatwo zmierzyć wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za off top w wątku który chciałem by nie był skażony plugastwem.

To twoja robota waldi, brawo, postarałeś się i zniszczyłeś wątek dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewien człowiek, wyżej postawiony ode mnie, próbował mi dziś zrobić burę za niepowodzenia, które były jego winą. Naciął się, bo ośmieszyłem go przy całej grupie ludzi, stosując w tym celu wyłącznie merytoryczne argumenty 

 

Oto siła argumentów - tylko trzeba je umieć doniośle wypowiedzieć.

Brawo mikross

siekierka na Twoją cześć 

 

Twierdzenie, że wiek automatycznie oznacza mądrość, jest zwyczajnie żałosne. Ale nie dziwię się, że kurczowo się tej śpiewki trzymasz, skoro tak wiele razy sam siebie tutaj ośmieszyłeś i niewiele więcej masz do powiedzenia, żeby próbować podnieść swoją wartość.

 

A jak już kolejny raz popisywałeś się niewiedzą, to słyszało się od ciebie jedynie "szukajcie, a znajdziecie" albo "nauczysz się mądrości starszych". Tymczasem człowiek prawdziwie mądry umiałby się przyznać do błędu. Także odpuść sobie, bo sam jesteś żywym przykładem na to, że nie każdego faceta po czterdziestce warto słuchać.

 

uważam, że w takich sytuacjach lepiej olać waldiego

 

FAKKKKKK ! !! ! !! !

 

samo dobro ?? albo czytać nie umiesz.

 

Z powodów nagminnego trollingu, obrażania użytkowników, pomówienia, szerzenie treści niezgodnych z prawdą, zaśmiecania forum, szyderstwa, prowokacji słownych, ordynarnych wyzwisk proszę u usunięcie konta "waldi888231200 - stillness" a także zablokowanie IP użytkownika.

 

Dobra wiadomość jest taka że dobrym trzeba być zawsze i wszedzie bezczelny chłopcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroos osiągnął pewien sukces, można powiedzieć że zwyciężył nad złem, bo nad uciskiem w sposób cywilizowany.

Reszta odpowiedzi (rozmowy) jest wynikiem czystej twojej prowokacji (Ty zasiałeś ziarno i zbierasz jego plony).

Dobra wiadomość jest taka że dobrym trzeba być zawsze i wszedzie bezczelny chłopcze.

Czego Ty jesteś wyśmienitym przykładem, prawda? Cały czas niszczysz myśli konstruktywne które próbujemy stawiać na forum. Ubliżasz ludziom, wyzywasz ich, i Ty mnie śmiesz pouczać? Szerzysz plugastwo swoim zachowaniem na każdym kroku, jesteś fanatykiem zmuszającym ludzi do swoich poglądów. Wyzywasz mnie od bezczelnych, podczas gdy sam nie mając absolutnie żadnej wiedzy w danej dziedzinie szerzysz jawną demagogię. Nie masz za grosz honoru, godności i śmiesz innym ludziom wytykać coś (obrażać ich za to), co jest niezgodne z twoim przekonaniem. Jak ci nie wstyd?

jak ci nie wstyd zarzekać się że odchodzisz i raz kolejny wracać? I co najważniejsze: jak ci nie wstyd dyskryminować człowieka za wiek, z którym nie możesz się równać pod każdym względem? Aż tak cię to boli że ktoś jest mądrzejszy i lepiej wykształcony? Postąp chociaż raz honorowo, nie jak łgarz i dotrzymaj obietnicy: Odejdź z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niszczysz myśli konstruktywne

 

Wskaż jedną kostruktywną swoją?? albo przestań mówić za innych.

 

Ubliżasz ludziom, wyzywasz ich, i Ty mnie śmiesz pouczać?

 

Wskaż gdzie?? z uzasadnieniem. A nie katarynkuj.

 

Wyzywasz mnie od bezczelnych,

 

Bo tak się zachowałeś. Rzeczy należy nazywać z umiarem i po imieniu.

 

Nie masz za grosz honoru, godności i śmiesz innym ludziom wytykać coś (obrażać ich za to), co jest niezgodne z twoim przekonaniem. Jak ci nie wstyd?

jak ci nie wstyd zarzekać się że odchodzisz i raz kolejny wracać?

 

Powiedział to tymek na fali czy tomek (bo właśnie jeden i drugi wrócił). To się nazywa projekcja swoich skrywanych rozterek na innych rozumiem wybaczam - jesteś wolny.

 

jak ci nie wstyd dyskryminować człowieka za wiek, z którym nie możesz się równać pod każdym względem?

 

Ty rzeczywiście coś zjadłeś nieświeżego??. Albo znowu się dałes zmanipulować mikro-manipulantowi.

 

Aż tak cię to boli że ktoś jest mądrzejszy i lepiej wykształcony

 

No to Jezus był głupcem , Kopernik też ?? Zacznij samodzielnie myśleć.

 

Postąp chociaż raz honorowo, nie jak łgarz i dotrzymaj obietnicy: Odejdź z forum.

 

Teraz ja ci coś doradzę : nie spamuj w tym wątku (pozbawionym plugastwa) idz na spacer, ochłonij , przestań się dawać wypuszczać mikroosłowi , jutro będziesz miał lepszy dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek został przez mnie tymczasowo zamknięty przez chamstwo i wandalizm waldiego.

Przepraszam was najmocniej, ale nie mogę nic innego zrobić, by go zatrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek został tymczasowo otworzony :)

@Modify:

Warunek: jeżeli waldi będzie dalej go spamował, znów zamknę wątek do możliwości opieki nad wątkiem przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Jestem po sesji - wyczerpującej psychicznie i fizycznie.

Mam troszkę nie tak jak chciałem - zdenerwowałem się na siebie.

Wysprzątałem biurko w niecierpliwym oczekiwaniu na zajęcia drugiego semu.

Obawiam się, że zawiść do mojego lenistwa już się osłabiła.

 

Jakoś tak dużo miejsca na tym moim biurku... brrrr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało nam się małego glonojada położyć spać - po czterech godzinach walki ;) Hura dla starego !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje Thibris, usypianie glonojadow nie nalezy do latwych czynnosci :)

Dobra wiadomosc: mozemy znow pisac swoje dobre wiadomosci w tym watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardziej podobny do mamy czy taty?

Glonojad oczywiście... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest jeszcze za mały na takie porównania - ale ma siuroja, więc chyba do mnie :) Czas spać póki jeszcze mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) ;D :P

Ja lada moment jadę po nowy internet, będę miał 5 GB limitu i hulaj dusza! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...