Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

W Czwartek ? Ja w czwartek przerwę zrobię może z rowerem bo od 5 dni z niego prawie nie schodzę  ;D ...wreszcie zaczynam znowu czuć że żyję  8)

A co do saren to ostatnio często je widzę (w lesie), rozbiegały się  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście na rower np. na dwie godziny jest wg mnie jak wypicie 0,2l wódki - szkoda się za to w ogóle zabierać :P A że plan zajęć mam po prostu tragiczny, to jest jak jest z tym jeżdżeniem :( Na szczęście w tym tygodniu czwartek i sobotę mam wolne ;)

 

A tak w ogóle, to przerobiłem sobie napęd w rowerku miejskim i teraz mam 10-kilową szosówkę w układzie singlespeed :) I jest fajnie :D Jeszcze tylko troszkę czasu (i kasy :D ) i do końca roku chyba wszystko będzie już optymalnie zrobione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście na rower np. na dwie godziny jest wg mnie jak wypicie 0,2l wódki

Przynajmniej się nie ma kaca  ;)

 

...aby nie było offtopa...

 

Wczoraj widziałem "prawdziwe" słońce - wreszcie  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dwie nowe płytki: "Machines" zespołu Hetane i "O.C.B." Ostrego ;) Obie fantastyczne :)

 

A poza tym okazało się, że nie zgubiłem legitymacji studenckiej, co baaardzo mnie zaskoczyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie w końcu lampki rowerowe:

Sigma Micro Przód + Tył

I zamówiłem nowe oponki do rowera:

Maxxix Xenith 26x1.50

 

Piękne słońce dziś wyszło, jest jasno, ciepło i lazurowo, z domieszką bieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojej, a po co takie lampki, skoro ledwie je widać? Nie bierz tego zbytnio do siebie, ale wg mnie to nie był zbyt dobry zakup. A już na pewno mało bezpieczny - wystarczy kropla błota i pojedyncza dioda (na dodatek niezbyt mocna) jest zasłonięta...

 

Opon Maxxisa też nie znoszę, hehe ;P Dla mnie od patu lat istnieje tylko jeden producent i jest to Schwalbe :) Sam niedługo zamawiam żółciutkie Blizzardy do roweru na miasto - w połączeniu z równie żółtą owijką Dedy będą wyglądały fantastycznie ;) Potem już tylko wypiaskowanie i przemalowanie roweru (rama, kiera, sztyca, widelec) na czarno i całość będzie gotowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroosie... powinieneś wiedzieć że nie wielkość najważniejsza :)

Wyślij zdjęcie swoje bike'a jak go zrobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że w przypadku Sigmy Micro rozmiar to jedyna zaleta (choć wcale nie jest ona wiele mniejsza np. od tego: http://tnij.org/c5r4 - różnica ceny to 6 zł, a jasność świecenia jest o co najmniej klasę niższa) - uwierz mi, robię parę Kkm rocznie przy absolutnie każdej pogodzie i o każdej porze dnia, więc widzę, kto z czym jeździ. Niejedna lampka marki Makrokesz świeci lepiej, bo ma kilka diod i przez to jest łatwiej dostrzegalna przez ludzkie oko :/ Micro może i jest niezła jako środek na odczepienie się policji (choć ta, jak się uprze, i tak spisze Cię za brak dzwonka ;D ), ale jako oświetlenie to naprawdę nie ma sensu.

 

A do skończenia mojego roweru chyba będzie musiało minąć troszkę czasu ;) Myślę, że najwcześniej w maju będzie wyglądał tak, jak bym sobie tego życzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

nie wielkość najważniejsza

Okazuje się, że to prawda.

Okazuje się, że niewielcy faceci, tacy jak ja, nie muszą martwić się wzrostem. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroosie, dostajesz ode mnie ostrzeżenie, za krytykowanie (offtopowanie) w wątku, który nie jest do tego przeznaczony ;) :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Krytykować każdy może czasem lepiej czasem trochę gorzej.

@Tomek

Niezgodna z "Nieoficjalnym Kodeksem Kopalniaka" jest niekonstruktywna krytyka.

strona druga "Nieoficjalnego Kodeksu Kopalniaka" mówi, że każde zbliżenie do prawdy jest Dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieplutko i milutko,piwko w plenerze wypiłem(złamałem prawo,to chyba wykroczenie),na rowerze pojeździłem,a w przyszłym tygodniu chyba zacznę biegi no i popleneruję więcej :-* i kurde znowu żyje się lepiej na wiosnę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei...

 

Ukochana wraca z wyjazdu :)

Chyba wyleczyłem kontuzję, a przy okazji okazało się, że stosowane przeze mnie ćwiczenia osłabiają (i to mocno) także objawy innej, znacznie starszej :P

Zaliczyłem dwa całkiem udane wypady do zwierzętarni - badania idą w całkiem dobrym tempie

Nareszcie mam licznik do roweru z wbudowanym pulsometrem

 

...i w ogóle jakoś fajnie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem umowę na czas nieokreślony wreszcie :) Czas się naprocentować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem fuchę w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie(w ogóle zapraszam,jeszcze możecie się załapać).niestety trzeba przejść badania lekarskie na przewodnika muzeum szybko(koszt 50do100zł),wykuć ze sto stron(jej jak na sesję niemal:P )no i zaplanowali mnie tylko co drugi weekend(bom humanista,w sumie nie wiem czy info o tej pracy to dobra wiadomość,może zrezygnuję lub nie podołam)stawka 9zeta na rękę za godzinę,eh myślałem że będę w tygodniu to bym nazarabiał.jak ktoś z krakowa i zainteresowany to piszcie http://www.ogroddoswiadczen.pl/pl.php,tam namiary znajdziecie,albo do mnie to dam maila do rekrutującego.zwłaszcza fizycy są preferowani,sorry że wcześniej nie dałem znać-jakoś nie przyszło mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem pierwszą wycieczkę rowerową ponad 100km w tym sezonie i mam jeszcze siły ;), było 2 dniowe lato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach ponownie organizowany jest maraton mtb w moim mieście  ;D

 

Po poprawce forum mogę znowu dopisywać informacje do wątku w którym mój post jest ostatni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mijają dwa lata od dnia mojej rejestracji w KW ;) Aż się łezka w oku kręci ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama po wypadku odzyskała przytomność i powoli wraca do zdrowia. Chociaż złamane żebra, obojczyk, szczęka i oczodół szybko nie pozwolą jej wrócić do domu, ale ważne że do domu wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Cieszy mnie to Thibrisie :)Zdrowia Twojej mamie!

Dziś wstał piękny słoneczny dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert zespołu Apocalyptica bardzo udany, nawet support tak mi się spodobał, że czas najwyższy rozejrzeć się za płytą ;) Dodatkowo zwiedziłem wystawę "Bodies - exhibition" i dostałem swój pierwszy mandat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałem dziś na szosie potencjalnego partnera do treningów rowerowych :) Nareszcie będzie z kim jeździć dla poprawy formy, a nie tylko w celu podziwiania widoków! :P

 

A pół godziny przed poznaniem tego faceta spotkało mnie jeszcze jedno miłe zdarzenie. Wyprzedzał mnie motocyklista, prawdziwy harleyowiec, zwolnił i krzyknął do mnie: "nie ma jak dwa kółka, nie?", a potem śmignął dalej z rykiem silnika ;D Aż się człowiekowi miło robi, jak widzi tak pozytywnie nastawionych ludków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...