Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

To porób zdjęcia ;)

 

Mi zrobili zdjęcia też . . ale kompromitujące ;/

Byli w to zamieszaqni politycy/milicja/policja/fbi/cia/żydzi/katolicy/ateiści/rastami/hinduisci/buddysci/szatanisci/kokainiści/amtetaminiści . . . szans nie miałem żadnych. Teraz siedzę o chlebie i wodzie klęcząc na grochu wspominając stare czasy jak łapałem glonojady i cedziłem cierniki przez durszlak cercepcji prtzy starych zamulonych i nieprzedrenowanych rowach.

Karbitocylonem były spawane skorodowane rury i z klawierki scierały sie litery z przepoconych od szybkości i zmęczenia łap!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepu "świat roślin".

Kazdy większy ogrodniczy będzie coś takiego miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek dzięki!

 

A tak poza tym, to wyruszam znowu na rower do Kotliny Kłodzkiej na parę dni. Może znów uda się zrobić jakieś 150km po górach, kto wie :) W każdym razie w planach jest na pewno Srebrna Góra i Strzeliniec. Mam nadzieję, że pogoda dopisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mogłem pomóc ;)

Dziś pobiłem rekord na rowerze na płaskim: 50.40 km/h. Jestem z siebie dumny :)

W sobotę wróciłem z pierwszego etapu (3 dniowego) szkolenia dla członków NGO. Jestem super zadowolony z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 50,4 to za samochodem, czy samemu? Bo prędkość nienajgorsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu :)

Zaraz po tym jak przestałem pedałować, poczułem jak mi mięśnie twardnieją i nie mogę nimi poruszyć ;D ale to było przez kilka sekund tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, znam to skądś - ostatnio sam sporo trenuję w ten sposób. Pocieszę Cię: od stwardnienia mięśni do ściemnienia przed oczami jest jeszcze kilka km/h. Jeszcze masz rezerwę ;D Tak czy inaczej, gratuluję, bo prędkość zacna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek,

50 km/h na płaskim na góralu ? ???

w którą stronę wiał wiatr ?  ;)

Tak czy inaczej wynik bardzo dobry.

Pocieszę Cię: od stwardnienia mięśni do ściemnienia przed oczami jest jeszcze kilka km/h. Jeszcze masz rezerwę ;D

Lepiej nie doprowadzać się do stanu "ściemniania obrazu przed oczami". Efektów treningowych to nie przynosi, wręcz odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie doprowadzać się do stanu "ściemniania obrazu przed oczami". Efektów treningowych to nie przynosi, wręcz odwrotnie.

A słyszał Kolega pojęcie "trening interwałowy"? ;) Praktycznie każdy poradnik treningowy zaleca 2x w tygodniu treningi polegające na podbijaniu tętna do 90-95% HR max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale 95% tętna maksymalnego przez krótki czas nie powinno powodować problemów z widzeniem. Z założenia taki trening powinien trwać bardzo krótko.

 

Wielu trenujących kolarstwo przegina właśnie w stronę zbyt wysokiej intensywności w długim czasie co zmniejsza efektywność treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu dochodzi kwestia indywidualnych uwarunkowań - widocznie jestem z grupy nieco bardziej wrażliwych. Osobiście nie widzę u siebie żadnych problemów - na moment nieco pogarsza mi się wzrok (co nie oznacza, że przestaję widzieć asfalt pod kołami), ale na pewno nie jest to uczucie, że zbliża się omdlenie. Kto wie, może po prostu podświadomie przymykam oczy, choć o tym nie myślę :) Spokojnie, mam nad tym kontrolę ;)

 

Zresztą, nie róbmy off-topika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyniknęło jakoś tak subtelnie i zazwyczaj tak jest. Wracałem z biblioteki, rozpędziłem trochę rower, patrzę, na liczniku: 33 ... 35 ... 38 ... a ja żadnych oporów nie mam zmęczenia, no to dalej dogrzeje... 45 ... <o w mordę pobije rekord> pruje ile sił w nogach ... 48 ... 49.5 <jeszcze do 50!> ... i się udało, jestem blisko świateł, więc zwalniam i czuje że nie mogę nogami ruszać. Po kilku chwilach jest już dobrze ;)

Kupiłem sobie super wypaśną doniczkę na dużego kaktusa i niedługo prześlę zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prędkość godna podziwu ;) Ja jechałem zaś 65 km/h po morderczej wspinaczce na forty na Srebrnej Górze :) Ale już się robiło niebezpiecznie, bo droga nienajlepsza i jakieś wycieczki łaziły. Ale Hayesy się sprawdziły idealnie na tych serpentynkach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknego drewna użyłeś ;) Póki co ciężko cokolwiek powiedzieć, ale pomysł jest na pewno zacny :) Tylko zadbaj o dobre zaimpregnowanie drewna i wentylację pomieszczenia, żeby Ci się nie zalęgły jakieś grzyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, noo jestem w szoku! świetny pomysł i genialne wykonanie :)

 

a tak nawiasem to sauna w piwnicy to śmieszne, jak dla mnie, zestawienie słów. Prawie jak oksymoron  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinieneś tą saunę wykonać porządnie i szybko, po czym zafundować nam roczne w niej bytowanie, ewentualnie powinieneś tak to wszystko spakować, żeby się dało przewieźć kombi do mojej łazienki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinieneś tą saunę wykonać porządnie i szybko, po czym zafundować nam roczne w niej bytowanie, ewentualnie powinieneś tak to wszystko spakować, żeby się dało przewieźć kombi do mojej łazienki :)

Zapraszam :D A jak wszystko będzie działać, to mogę nawet komuś w domu zrobić, tylko wycenię pod koniec ile to cacko w sumie kosztuje :P Teraz już obita jest ścianka z przodu, więc czas zamówić piec i drzwi. Jak coś nowego przyjedzie to zapodam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pisałem już, że wygrałem myszkę w internetowym konkursie ? Na szczęście w mojej zgnębiony już został przycisk pod kółkiem, więc wymiana przybędzie w dobrym czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O TAK!!!

Przyszły moje Opuncje Figowe Czerwone i nasiona Żółtych. Wszystko wysadziłem i czekam aż się wzbije ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale czy to jest dobra wiadomość?

 

"Zakończony w czwartek drugi proces toczył się od 2005 roku. Odbyło się prawie 50 rozpraw. Zeznawało kilkudziesięciu świadków, w tym 20 osób, które poczuły się obrażone i kilkunastu biegłych z zakresu historii, sztuki i religii."

 

PIĘĆDZIESIĄT ROZPRAW W SPRAWIE FOTOGRAFII PENISA to dobra wiadomość?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...