Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

skoro kartofel

 

Uwaga !!!manipulacja podprogowa!!!.

 

Mnie ich stosunki naprawdę nie interesują

 

To po co tego posta napisałeś??

 

To jest watek dobrych wiadomości, a słoneczna pogoda pozwalająca zaoszczędzić na ogrzewaniu , jest niewątpliwie warta wymienienia tutaj (zwłaszcza że dotyczy wszystkich).

 

Dla zrelaksowania proponuję:

 

http://subzero8209.wrzuta.pl/audio/NQNouII6nb/kazik_-_12_groszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na tego linka by powiedziały prawa autorskie...

 

Z dobrych wiadomości: zgubiłem czapkę...

... to dobrze bo ? Często coś gubię i dawno mi się już nic nie zgubiło. Lepiej czapkę niż kluczyki do samochodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co na tego linka by powiedziały prawa autorskie...

 

To nie Kazik go obsadził na wrzucie?? jeśli nie, to na pewno o nim wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Kazik go obsadził na wrzucie?? jeśli nie, to na pewno o nim wie.

Równie dobrze mógłbyś się tłumaczyć ściągając gry, programy, filmy, mp3 z sieci przez P2P. To nie Microsoft wrzuca obrazy Windowsa do sieci ? Jeśli nie to na pewno o tym wie i nic z tym nie robiąc pozwala innym na ściąganie. Marne usprawiedliwienie, a w przypadku sprawy sądowej to nawet zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obwodnica Augustowa bedzie i to nie przez doline rospudy.

Alleluja.

Jutro weekend ;D

Oooo TAK! Dzisiaj weekend ;D

 

Zasadniczo mam dwie prośby do tego wątku:

- nie offtopować

- nie pisać o polityce bo to zły i brudny świat, w którym tak naprawdę nic pozytywnego się nie dzieje. To przygnębia, a to nie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- nie pisać o polityce bo to zły i brudny świat, w którym tak naprawdę nic pozytywnego się nie dzieje. To przygnębia, a to nie tutaj.

Ojej. Podobnie zauważa wielu ludzi, ale zaskakujące jest, że wy, ci sami, ciągle wierzycie w demokrację!

Nawet w polityce dzieją się pozytywne rzeczy. Np koniec rządów danej partii, której mamy już dość... Tak wiem, że następni i tak będą idiotami. Cóż, demokracja.

 

Co dziś się wydarzyło pozytywnego? Tomasz Sikora zajął dziś 3. miejsce w biathlonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię tylko Sebaci, abyś uszanował moje zdanie. Dziękuję :D

Dzisiaj odpoczywałem cały dzionek, w końcu się wyspałem i byłem na siłce. Esencja dobrego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie szczerego głosu:

 

Nie zassalem flasz takowego co by sie nie truc filmikami z joltjuba czy innymi reklamam ;] Pozdro ziomale!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polscy programiści są najlepsi na świecie - dowodów było już kilka, jest powyższy i będą kolejne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tacy najlepsi, ale na pewno bywają bardzo dobrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym się pochwalić! ;D W środę zdałem egzamin na prawko. Za 3 razem niestety, ale szczerze mówiąc te 2 poprzednie sporo mnie nauczyły o ruchu w mieście przy okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Ja ciągle odkładam rozpoczęcie kursu i dlatego podziwiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurs niestety wymaga sporo czasu - 30 godzin do wyjeżdżenia. No i teoria, ale z tego się można wymigać ;D Swoją drogą teraz ponoć wprowadzają nowe przepisy i będzie ciężej jeżeli chodzi o egzamin teoretyczny - do tej pory pytania były znane i było ich około 400, a po Nowym Roku ma być około 2000 i mają być nieopublikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie,podobno od przyszłego roku kursy mają bardzo podrożeć,zresztą same egzaminy też.dla mnie prawko to była trauma.pierwszy "nauczyciel" nie nauczył mnie prawidłowo robić tunelu i 4 razy oblałem plac;potem zmieniłem instruktora i zdałem plac ale zawaliłem z pierwszeństwem na mieście,potem powiedziałem egzaminatorowi że już 6 razy nie zdałem(trochę się pomyliłem w liczeniu)i wziął mnie i był łaskawy i w końcu zdałem.ale stres taki egzamin i jaka radocha i satysfakcja jak się zda ;) jutro jadę sobie do pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak wolę rower :P Z tym prawkiem to jest u mnie tak, że po prostu dobrze by było mieć, np. z punktu widzenia szukania pracy. I tak wolę dwa kółka od czterech :)

 

A skoro już przy rowerach jesteśmy, to się pochwalę: niedługo będę miał to cudo http://download.bikeboard.pl/foto3/sram_red_shifter.jpg po bardzo, bardzo obniżonej cenie :D I w ogóle kroczek po kroczku będę robił wymianę prawie całego napędu w rowerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie,podobno od przyszłego roku kursy mają bardzo podrożeć,zresztą same egzaminy też.dla mnie prawko to była trauma.pierwszy "nauczyciel" nie nauczył mnie prawidłowo robić tunelu i 4 razy oblałem plac;potem zmieniłem instruktora i zdałem plac ale zawaliłem z pierwszeństwem na mieście,potem powiedziałem egzaminatorowi że już 6 razy nie zdałem(trochę się pomyliłem w liczeniu)i wziął mnie i był łaskawy i w końcu zdałem.ale stres taki egzamin i jaka radocha i satysfakcja jak się zda ;) jutro jadę sobie do pracy :)

Radocha jest ogromniasta. Jak się wystoi swoje w kolejce w WORDzie, wybuli się to całą kasę i przez 40 minut nic nie spieprzy, to potem banan na twarzy przez cały dzień ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie,podobno od przyszłego roku kursy mają bardzo podrożeć

 

Świetnie! będę miał dodatkową motywację aby dalej jeżdzić rowerem :)

 

mikroos, ładna klameczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w46, bardzo dziękuję :) na całe szczęście cudeńko działa jeszcze lepiej, niż wygląda ;)

 

----

W związku ze złą pogodą i tym, że szkoda mi roweru na jazdę w takiej chlapie, wybrałem się pobiegać. Absolutnie nigdy nie biegałem "na poważnie", więc kompletnie nie wiedziałem, czego się spodziewać. 11,5 km w 59 minut to chyba nie taki zły wynik, co...? Ma ktoś jakąś orientację w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku ze złą pogodą i tym, że szkoda mi roweru na jazdę w takiej chlapie, wybrałem się pobiegać. Absolutnie nigdy nie biegałem "na poważnie", więc kompletnie nie wiedziałem, czego się spodziewać. 11,5 km w 59 minut to chyba nie taki zły wynik, co...? Ma ktoś jakąś orientację w temacie?

Widać, że masz wypracowaną kondycję :) A jak stopy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) Stopy dobrze, gorzej z kolanem - na ostatnich 300 metrach odezwała się stara kontuzja. Nie jest co prawda jakoś wyjątkowo źle, ale dobrze, że to stało się to prawie pod domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieganie obciąża stawy dlatego warto biegać po miekkim gruncie lub/i w porządnych butach stworzonych do biegania,

strzelić ot tak sobie 11 km i to w dzisiejszą pogodę to dobry wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, no to bardzo dobrze :) Na szczęście buty mam typowo biegowe - kiedyś kupiłem je do zwykłego chodzenia na codzień, bo były niesamowicie wygodne i mało "sportowo" wyglądały, tzn. były po prostu dyskretne ;) Dzięki raz jeszcze za info... aż chce się pobiegać jutro (choć tym razem ostrożniej z uwagi na kolano), może się nawet skuszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w pracy widziałem sarnę, nazbierałem owoców dzikiej róży i wyszedł mi przepyszny syrop z dzikiej róży.

Świetnie mi się rozmawiało z przyjaciółmi z pracy, w domu czekała na mnie ukochana. To był wspaniały dzień :)

Święta wbrew oczekiwaniom były bardzo pozytywne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...