Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Sebaci

Users
 • Content Count

  595
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Sebaci

 • Rank
  Nadsztygar
 • Birthday 11/30/1990

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sanok
 1. Być może, ale z drugiej strony minęło już trochę czasu od wprowadzenia DX10 A DX11 wprowadza parę poważnych zmian. Myślę że powinien się przyjąć jak DX9. Dostępny będzie zarówno na Windows Se7en jak i na Vistę.
 2. Zostawiają zwykłym ludziom to, czego czerwoni nie rozkradną... A więc koniecznie powinien być zapewniony wolny rynek. Prości ludzie nas zdradzili wchodząc w układy z komuną. A potem zwrot o 180 stopni i wspólna zabawa przy stole (Magdalenka). Obalenie komuny jak nic. Ameryka rozwinęła się bo przez długi czas nie sięgała tam czerwona zaraza. Europa Ameryki nie dogoni (fiasko strategii lizbońskiej), bo już od dłuższego czasu panują czerwoni. Afryka w ogóle nie może się rozwinąć, bo tam czerwoni byli chyba od zawsze... Ale to Ty wtedy będziesz miał większy problem Ten pyskaty megaloman? Od kiedy on jest profesorem? Ja ciągle czekam na czasy kiedy bedzie wolnośc i normalność. W końcu ktoś musiał wiedzieć, w jaki sposób zreformować socjalizm by było po nowemu i po staremu zarazem. Bo zakazać komuś posiadania broni to takie postępowe, co? Ale konflikty międzyplemienne nie wynikają przecież ze swobodnego dostępu do broni. Pytanie tylko czy powinniśmy ingerować w sprawy obcego kraju. Tylko dlatego że mamy takie widzimisię? Jeśli tak, to równie dobrze można usprawidliwić najazd USA na Irak czy interwencję Układu Warszaskiego w Czechach. Zresztą wątpię żeby znaleźli się tacy, którzy by zbudowali tam dobrobyt :/ Może już nawet nie dobrobyt, no ale jakieś przyzwoite standardy życia. Zresztą nie przesadzajmy, nie wszędzie jest tak jak w Somalii czy Zimbabwe.
 3. Sebaci

  Polecane Gry

  Powinieneś dać jakieś ostrzeżenie. Te gry są niebezpieczne! Raz otworzysz, to się nie oderwiesz. Pamiętajcie o tym zanim klikniecie w te linki Oczywiście obydwie przeszedłem, ale na to marnuje się ogrom czasu. A i są jeszcze chyba dwie części (chapter one i chapter two), które zamierzam jeszcze przejść... Te gry to czołówka gier typu Tower Defence. Inna świetna gierka to Spin the Black Circle. Dla ludzi wytrwałych, którym zależy nie tylko na przejściu, ale również na wykręceniu jak najlepszych czasów... http://www.bubblebox.com/play/skill/902.htm Coś łatwiejszego, dla odprężenia: http://www.bubblebox.com/play/skill/1251.htm Miłego grania ;]
 4. Sebaci

  Polecane Gry

  www.sebaci.getvid.us/emulatory_pegasus.rar Najczęściej używam FCE Ultra. Tank1990 albo Battle City. W stranded? Normalnie się steruje (WSAD chyba), trochę skrótów trzeba obczaić, ale dawno w to nie grałem także nie pamiętam. Był tam chyba tutorial co powinien nauczyć wszystkiego. Ogólnie chodzi o zdobywanie rzeczy i umiejętność ich odpowiedniego wykorzystania. W necie można znaleźć poradniki.
 5. Panowie, a co z amigdaliną, zwaną witaminą B-17? Ponoć niejeden się nią już wyleczył... http://worldwithoutcancer.org.uk Co o tym myślicie?
 6. Sebaci

  Polecane Gry

  Tu wrzuciłem: http://www.sebaci.getvid.us/godizzy.rar A już sciągnąłem Zobaczę czy będzie mi się chciało w nią jeszcze grać. Na razie muszę szwabów pokonać w soccerze OK Wrzuć gdzieś albo wyślij na maila którego mam w profilu Napisałem, że to jest mod Monster In My Pocket Czyli wszystko to samo, tylko postacie podmienione. Jest taka fajna gra na kompa, na dwóch graczy, co jeden ma wyspę z armatką, a drugi lata samolotem. Ten co lata, próbuje zniszczyć tą wyspę/działko, a ten co ma działko próbuje zestrzelić samolot. Jak się raz zagra to można się wciągnąć Tylko nie pamiętam jak się nazywała Jeśli ktoś chce się pobawić w przetrwanie na wyspie to polecam Stranded 2: http://stranded.unrealsoftware.de Z brutalnych: Sauna Dismount, Stair Dismount i Truck Dismount. Szczególnie to ostatnie. Celem jest spowodowanie jak największych obrażen u ludzika http://jet.ro/dismount/ Zna ktoś może Mobile Forces? Kiedyś była niezła jazda...
 7. Sebaci

  Polecane Gry

  Antyszwed: pewnie chodzi Ci o Jetmen Revival? Gierka świetna LF2 - genialna, żadna przeróbka jej nie dorówna Inne dobre gry to np. Icy Tower albo Blow Everything Up (są bodajże dwie części). Jump'n'bump - dla 2-4 graczy. Frajda niezła, zwłaszcza jak jest przynajmniej trzech graczy
 8. Sebaci

  Polecane Gry

  Nie, właśnie to nie Sensible. Ale już znalazłem - to Soccer Simulator (z Quattro Sports).
 9. Sebaci

  Polecane Gry

  W Go Dizzy go! masz planszę, po której latasz i zbierasz owoce Musisz uważać na wrogów, którzy chcą Cię zjeść (możesz ich zgniatać klockami które przesuwasz albo też korzystać z bonusów dzięki którym możesz ich jeść lub zabijasz ich od razu). Ogólnie fajna gra, w której trzeba myśleć by przetrwać. W The Fantastic Adventures of Dizzy grałem na pegazusie. Ogromny obszar do zwiedzenia, pełno zagadek, przez co długo się w nią gra. Nigdy jej nie przeszedłem (za każdym razem trzeba było od nowa). Teraz mógłbym spróbować, bo w emulatorze można zapisać, choć nie powinno się tego nadużywać. Z tego co widziałen na filmiku to Dizzy the Adventurer to coś podobnego, ale nigdy wcześniej o tej gierce nie słyszałem. Robin Hood też był fajny, ale dość trudny. Też chyba nie przeszedłem. W Prince of Perssia chyba nie grałem, tak samo jak w Dracule. Grałem za to w Batmana i Robina Co ciekawe, gra ta jest modem gry Monster in My Pocket (podmienione postacie), a ja do niedawna o tym w ogóle nie wiedziałem Gierka była jedną z lepszych na pegasusie. Ostatnio w tanki gram i wkurzam się jak mnie rozwalają :/ Jak chce cie to obczajcie sobie Ninja Gaiden (szczególnie drugą i trzecią część, jak ktoś chce to mogę podesłać). Dla mnie jedne z najlepszych gier na pegazłoma. Wysoki stopień trudności. Była taka fajna piłka nożna na pegasusa - z widokiem od góry i pionowym ustawieniem boiska. Taka bardzo dynamiczna Tylko nie mogę jej znaleźć. Gdyby ktoś wiedział (miał/znalazł) niech da znać 8) Jeśli chodzi o simsy to gra nieźle na początku wciągała. Później to już rutyna, ciągłe spełnianie potrzeb domowników, od czasu do czasu ktoś się utopił (mimo drabinki w basenie!) lub spłonął (przez kuchenkę). I tak później odechciało się grać. Teraz ma wyjść trzecia część, a właściwie to wyciekła już przed premierą... Tomek, a grałeś w Lode Runner?
 10. Sebaci

  Polecane Gry

  Grałem na Amidze, choć nigdy nie przeszedłem Ale gierka świetna była. Heroes 3 - klasyk. Teraz gram na emulatorze Pegasusa - Tanki, Contra, Micro machines, Bomberman, Baloon Fight, Mario Bros, Big nose, Go Dizzy go!, Ninja gaiden itd. Najlepsze gry z czasow dziecinstwa Z komputerowych warto przypomnieć o Mafii. Gra genialna o rewelacyjnej fabule. Z bardziej chorych - Postal 2.
 11. Sebaci

  Wirus

  Z tym pakietem telekomunikacyjnym to była perfidna manipulacja TVP. Jak o Unii - to tylko dobrze! W tym miesiącu będą nas karmili propagandą parlamentoeuropejską - informując, jak to ważne dla nas wybory i w ogóle... Będą nas zachęcać do wyborów, a najbardziej liczące się partie będą biły się na spoty.
 12. Nikt tu nie wskazał sprzeczności między nauką a wiarą, także nie wiem o czym dyskutujecie Kreacjonizm? Czemu ludzie ciągle kojarzą go z poglądem, że Ziemia ma kilka tysięcy lat, a światło z gwiazd i kości dinozaurów są rodzajem wystawiania nas na próbę? Podróżowanie po wszechświecie: w zasadzie moglibyśmy poruszać się z dowolną prędkością mniejszą od c zakładając, że mamy odpowiednio dużą ilość paliwa i b. dużą ilość czasu Przecież energia potrzebna jest tylko do: przyspieszania, zwalniania, zmiany kierunku lotu. Można więc osiągnąć prędkość zależną tylko od ilości paliwa, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że przyspieszenie też nie może być za duże (coby z ludzi miazga nie pozostała), więc do rozwinięcia odpowiedniej prędkości trzeba dysponować również odpowiednią ilością czasu. Zawsze jednak można pomyśleć o innych sposobach, może tunele czasoprzestrzenne czy coś
 13. Ludziom to nie dogodzi. Najpierw narzekają, że Vista niekompatybilna z XP, a gdy MS odpowiada na to świetnym pomysłem darmowego XP z maszyną wirtualną dla użytkowników Se7en, to też jest źle! A wymagania? Współczesny przeciętny komputer sobie poradzi. Ale jak ktoś chce, niech sobie marudzi.
 14. Tia. A bez religii świat byłby piękny i kolorowy - to już wiemy. Problem w tym, że to tylko hipoteza, której nie sposób udowodnić. Żydowski punkt widzenia coraz bardziej mnie irytuje. Rozumiem, że określenie "świńska grypa" została zaliczona przez Izrael do grupy fraz politycznie niepoprawnych. Niby drobnostki, ale tysiąc takich drobnostek potrafi zburzyć fundamenty cywilizacji.
×
×
 • Create New...