Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Ciechany to są kozackie. Skosztuj pozostałych, bo na prawdę warto :P A wyborowe jest nawet w konkurencyjnej cenie to "zwykłych" browarków.

Szkoda tylko, że nie wszędzie idzie to kupić, ja muszę aż do wrocka się udawać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że po ostatnim egzaminie przeczytam w takiej kolejności:

1.Mały Książę

2.Diablo - Dziedzictwo Krwi - #1

3.Alicja w Krainie Czarów

4.Setki publikacji o grid'ach (BOINC mnie zainspirował - irytuje mnie, że aplikacje przyporządkowane do projektów nie działają w 64 bitach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że nie wszędzie idzie to kupić, ja muszę aż do wrocka się udawać :D

No i właśnie o to chodzi - sam dopiero ostatnio namierzyłem sklepik, gdzie Ciechany mają na bieżąco :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img20.imageshack.us/gal.php?g=pict0041pfw.jpg

 

Kolejne zdjęcia :P Był krótki zastój bo czekałem na drewno i trzeba była kabel pociągnąć przez kawałek domu :D

Już jest konstrukcja pod ławeczkę i oparcia, wszystko obecnie siąknie płyn z tej plastikowej buteleczki :D Dzisiaj pod wieczór już powinno być wszystko skręcone. Te dziury to wlot powietrze - znajduje się bezpośrednio pod piecem. W przeciwległym rogu sauny trzeba zrobić troszkę większy powierzchniowo wylot, podłączyć kabel do wtyku, włożyć do gniazda i... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z urlopu i po 1700km przejechanych samochodem nie miałem ani awarii ani mandatu :P

Do tego przy wyrębie lasu miałem możliwość podziwiania siły drzemiącej w poradzieckim ciągniku Ursusa - kilka razy miałem pewność że się złamie, rozpołowi, wybebeszy etc. przy takim wysiłku i w tak ekstremalnych warunkach, a tu nic. Skręciło się koło jeno, ale drągiem udało się je naprostować :D

Ogólnie po urlopie nadal uważam, że góry > morze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
góry > morze...

Ktoś w to kiedykolwiek wątpił? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś pobiłem rekord na rowerze na płaskim: 50.40 km/h. Jestem z siebie dumny :D

Dzisiejsza zabawa w interwały:

 

55,1 km/h ze startu lotnego i 51 km/h ze startu zatrzymanego - beat this! ;P

 

A oprócz szatańskich prędkości, był także szatański przebieg w czasie całego treningu: 36,66 km, hłe hłe :P

 

 

 

Wracając jeszcze do tematu gór, na 99% w sierpniu spędzę jakieś 20 dni w górach z moim lowelem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wyciągnąłem 51 na płaskim. Ale to na góralu :'( Jeszcze bym pociągnął ale za mała tarcza, 48 zębów by się przydało ::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojezu, 48T w góralu? Weź Ty sobie znajdź jakąś szoskę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ponoć są takie. Nie no jasne, że to jest parodia :P Tylko mówię, że na obecnym XT u ojca więcej nie wyciągniesz, bo nie da się tak szybko na stojąco nogami machać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ponoć są takie. Nie no jasne, że to jest parodia :P Tylko mówię, że na obecnym XT u ojca więcej nie wyciągniesz, bo nie da się tak szybko na stojąco nogami machać :D

Zmień pojazd na szosowy jak napisał mikroos albo wjedź w las - wrażenie z tej samej prędkości będzie o 30 % większe* :D

 

* - w zależności od nawierzchni i amortyzacji

 

Wykręciłem w tym roku już 3800 km ... czyli mam szansę pobić zeszłoroczny wynik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje :P Na dodatek powitane konsumpcją fantastycznego piwa Cornelius Weizen Bier. Polecam - Polak potrafi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś miałam ostatni egzamin;) wszystko zaliczone!wakacje czas zacząć  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki matury! :P Na mojej uczelni mam 495 pkt rekrutacyjnych, gdzie najwyższy próg rok temu wynosił 360. Chyba jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, chyba w miarę znośnie :D Gratulacje!

 

btw. na co dokładnie zdajesz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Politechnikę Wrocławską. A co do kierunku to jeszcze nie wiem :| Mam ogromny dylemat i muszę się gdzieś do 15 zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po awatarze zgaduję że pójdziesz na kolarstwo :P

 

Z dobrych newsów: Zdecydowałem się pojechać na Przystanek Woodstock w tym roku - jeeej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawsze chciałem wybrać, a teraz już mi jakoś przeszło :P

Po awatarze to raczej na chemię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mechanika ? (@budowa sauny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no sprawa wygląda tak. Myślę o budownictwie, bo to jednak elitarny dosyć kierunek i z perspektywami. Ale z drugiej strony przy takim wskaźniku rekrutacyjnym mam szansę na stypendia na kierunkach zamawianych, np. automatyka i robotyka. 700 zł na miesiąc to już konkretna suma. Tylko nie wiem jak potem ze średnią będzie, bo z matura jest brana pod uwagę tylko w konkursie na pierwszy semestr. Jest taki kierunek mechanika i budowa maszyn, ale słyszałem opinie, że nie warto. Ogólnie na mechanicznym wydziale priorytet ustawiłem taki: automatyka i robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dobrych newsów: Zdecydowałem się pojechać na Przystanek Woodstock w tym roku - jeeej !

Bardzo możliwe, że w piątek przyjadę rowerkiem na jeden dzień :P Piwa z uwagi na środek transportu nie zaproponuję, ale gdybyś miał ochotę się spotkać... :D Bo ja to już chyba za stary jestem - po sześciu Woodstockach  w tym roku po prostu mi się nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@komandos

prawię banały - ale idź na to co Ci się faktycznie podoba, co Cię kręci, co daje Ci perspektywy pracy po studiach bez przekwalifikowania się, co Ci będzie dawało w tej pracy satysfakcję - również finansową. W tej kolejności... Inaczej może się okazać, że zmarnowałeś parę lat, że musisz dorobić sobie jakiś kierunek, kursy później, że będziesz miał jakąś dupiatą pracę, którą będziesz "odbębniał", a nie będzie Ci dawała satysfakcji z jej wykonywania. Oczywiście nawet po najlepszym wyborze można trafić na ulicę, albo na farmę truskawek, ale trzeba mieć nadzieję :P

 

@mikroos

Jestem jak najbardziej za. Jeśli mówisz że wpadniesz na jeden (w miarę cały) dzień, to na jedno piwo (i tak będzie rozcieńczone jak zwykle) może się jednak namówisz ? Po kilku godzinach powinno z Ciebie wyparować.

Jakoś przed wyjazdem się musimy dogadać ze szczegółami.

 

PS. Ja byłem razy pięć, ale co zrobić jeśli to jedyna w swoim rodzaju impreza w kraju ? :D Skoro tak blisko mieszkasz, to muszę Ci powiedzieć że bywałeś tylko na połowie Woodstocku - druga połowa jest w pociągach, które jadą 10-12 godzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku szaleję sobie po Beskidach, ale dziś był zdecydowanie najlepszy dzień :P W ciągu jednego treningu podjechałem pod 3. i 38. podjazd na liście najtrudniejszych w kraju: Hrobaczą Łąkę i Przełęcz Salmopolską :D 122 km jazdy, 2006 metrów sumy przewyższeń i rekord prędkości na zjeździe: 76,4 km/h (choć czułem cały czas, że gdzieś w mózgu włączał mi się hamulec - efekt zeszłorocznego wypadku na zjeździe z Salmopolu...). Jesetm baaardzo zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff... w końcu wolny dzień od pracy :P

U mnie dużo dobrego, ale trochę i złego, jak to w życiu.

Z lepszych newsów: dostałem medal, dużo się uczę, mam fajną pracę, kaktusy mi rosną, w końcu jestem na kopalni :D

Natomiast z gorszych, w Fundacji mamy poważne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...