Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

Z 6 lat temu miałem identyko sytuacje. Na lekcji, niby spokojnie siedziałem. Spojrzałem na koleżankę, ona na mnie. I patrzyliśmy się na siebie może kilka sekund i się zaczęło. Nagły wybuch śmiechu, którego nie mogliśmy powstrzymać, coraz bardziej się nakręcając. Reszta patrzyła się na nas jak na idiotów, jakby nic nie rozumieli. Raczej ich nie wkręciliśmy, nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i środkowym palcem dla wszystkich

O proszę, pełna kultura. Zapewne do kierowców samochodów podchodzisz podobnie. Takiego chamstwa to się po tobie nie spodziewałem.

 

Poza tym, byłem dziś na policji złożyć zeznania, jako że bylem świadkiem i sam zadzwoniłem na gościa wyżucającego śmieci do lasu z samochodu. Cóż... chciał zaoszczędzić, być może na lepszą brykę i niefart chciał że na mnie trafił. Może nauczy się szanować lasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O proszę, pełna kultura.

No proszę, mówi mi to człowiek, który ostatnio m.in. bardzo grzecznie wypowiadał się na temat Murdocha i który pomówił polskich posłów o to, że w ostatnim czasie przyznali sobie kolejną powyżkę? Zabawne, przyganiał kocioł garnkowi ;)

 

Zresztą... ludzie, którzy nazywają gotowość do poświęcenia życia za publiczny porządek nieróbstwem, nie zasługują na szczególny szacunek.

 

Zapewne do kierowców samochodów podchodzisz podobnie.

?! :P A Ty pewnie gwałcisz dzieci w piwnicach, co? Skoro Ty rzucasz absurdalne stwierdzenia wzięte z sufitu, to i mnie wolno ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta magia słówek wyrwanych z kontekstu - opanujcie się, toż to dobre wieści. Ja osobiście mogę powiedzieć "ok, gość miał pecha, że się rozpłaszczył na drzewie", ale nie wymagaj ode mnie, żebym mówił "gdyby tego drzewa nie było gość i czterech pasażerów żyli by do dzisiaj" w sytuacji, gdy obok tego drzewa przejechało 10 000 samochodów w ciągu ostatniego miesiąca i tylko ten jeden je zaliczył.

Reasumując - brak wyobraźni = śmierć, sam zostałem ostatnio zwyzywany od ciot, tylko dlatego że trzeźwo oceniłem winę drzewa w wypadku...

 

Wracając do twojej wypowiedzi TOMEK przeczytaj jeszcze raz zdanie mikroosa, ułatwię ci oto cytat:

Ze specjalną dedykacją i środkowym palcem dla wszystkich, dla których policja do banda nierobów i w ogóle JepacPolicje.

Jest to moim zdaniem dosyć konkretne określenie "targetu" dla rzeczonego środkowego palca - choć kierowcy bezpośrednio nie są uwzględnieni możesz ich spokojnie dodać, jeżeli zamiast jechać 10-20km wolniej wolą zwalać winę na "złe warunki pogodowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
który ostatnio m.in. bardzo grzecznie wypowiadał się na temat Murdocha

Tak, ale: 1. Nie był to tekst skierowany do innych forumowiczów, tak jak twój środkowy palec do wszystkich, którzy nie podzielają twoich poglądów. 2. A więc moje "chamstwo" pozwala ci na popuszczenie sobie obyczajów na forum?

i który pomówił polskich posłów o to, że w ostatnim czasie przyznali sobie kolejną powyżkę?

Nie, zapewne nie przyznali i tworzą tu cud gospodarczy "żeby żyło się lepiej", więc dlatego cofnęli mojej babci podwyżkę emerytury.

Zabawne, przyganiał kocioł garnkowi

No właśnie nie, bo nie jadę cwaniackimi tekstami po forumowiczach.

Zresztą... ludzie, którzy nazywają gotowość do poświęcenia życia za publiczny porządek nieróbstwem, nie zasługują na szczególny szacunek.

Dobre, dalej jedź takim myśleniem, to ty wybierasz komu należy się szacunek? Bez komentarza, zachowanie na poziomie 10 letniego, butnego chłopca.

A Ty pewnie gwałcisz dzieci w piwnicach, co?

Za dużo na Onecie przesiadujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo szanuję, to wyłącznie moja sprawa. Ludzie, którzy nie szanują funkcjonariuszy narażających własne życie nawet dla bezpieczeństwa niedojrzałych niewdzięczników, w kategorii osób zasługujących szczególny szacunek IMO się nie mieszczą. A zaprezentowany film jest idealnym przykładem na to, że jednak są gotowi do interwencji i wcale nie są tacy źli, jak się o tym wiecznie mówi - i to jest dopiero pozytyw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Mikroosem w tej sprawie. Byłem pobity przez policję za nic, w sumie w życiu chyba nic dobrego dla mnie nie zrobili - w sumie nie za bardzo mieli jak, nie byli mi na szczęście potrzebni, ale... Ale uważam że należy im się szacunek, za to że się narażają (nie wszyscy i nie zawsze), ale ogólnie mundur policjanta ma coś sobą reprezentować i nie jest tak źle jak się czasem mówi. Nawet jeśli nie szacunek, to na pewno nie powinno się szerzyć tekstów w stylu JP itp. Kto tak robi jest gówniarzem i tyle. Dla bandytyzmu nie powinno być tolerancji, nawet na tym forum.

Swoją drogą jak Ci się nie podoba policja to ją zmieniaj, wyzywanie ich na pewno nie polepszy stosunków policja-społeczeństwo.

Tak że - środkowy palec dla gówniarzy wypisujących JP gdzie się da !

 

PS. Wnoszę o jakąś honorową moderację dla kogoś dla działu luźnych gadek - żeby podobne offtopy przenosić w odpowiednie dla nich miejsce i nie brudzić tak pięknego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7317985,Miss_Argentyny_zmarla_po_operacji_plastycznej_posladkow.html

 

Daję to do dobrych wiadomości WYŁĄCZNIE dlatego, że być może chociaż kilka laleczek uświadomi sobie, że operacje plastyczne to nie zabawa. Wiadomość sama w sobie na pewno jest przykra.

To nie wystarczyło popatrzeć na Jacksona/Jocelyn Wildenstein/Michaelę Romanini?

 

Z operacjami plastycznymi jest tak samo jak z anoreksją - normalne osoby uważają, że są brzydkie, w związku z czym pakują się w operacje, dzięki czemu faktycznie stają się brzydkie.

 

Ale tak poważnie - jak siebie nie nienawidzić, skoro rodzina ci wytyka "masz takie małe cyce, że ci zafunduję operację cobyś wyglądała jak kobieta". Osobiście jeszcze nie widziałem typki, która była by 100% brzydka ale to tylko ja widzę negatywne rzeczy w pozytywnych sytuacjach i pozytywne strony negatywnych zdarzeń...

 

Jeszcze do typek: jeżeli facet ci mówi, że jesteś brzydka, to najwyższy czas wywalić go z domu! ja osobiście wywalił bym z domu rodzinę od znajomej, za takie "nieświadome znęcanie się" - typka była gotowa się operować, pomimo że i tak była atrakcyjna... PARANOJA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem DNA niezbędne do dalszych badań :D Było śmiesznie tanie, a do tego udało mi się je wyizolować z rekordową wydajnością pomimo posiadania niepełnego zestawu odczynników do izolacji ;D

 

No i najważniejsze: mój zespół dostał grant na badania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem DNA n... no i najważniejsze: mój zespół dostał grant na badania ;)

Gratulacje :D Ja z kolei postanowilem w przyszlym roku byc na swoim i zakladam wlasna firme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun :D Zawsze podziwiam przedsiębiorców, szczególnie na początku kariery... trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też mam takie marzenia żeby firmę zakładać,ale to po studiach o tym pomyślę, chciałem się podzielić tym że w końcu zrobiłem i do neta wrzuciłem filma http://www.kontrowersje.net/tresc/sex_w_lesie

mniejsza o to że film jest beznadziejny, ważniejsze dla mnie że w końcu się tego podjąłem i nauczyłem jakichkolwiek podstaw, no a jako że mniemam że mam zadatki na gwiazdę internetu to zaraz po nowym roku ruszam z masową produkcją 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka Mojej Pani jest na drugim miejscu w konkursie na plakat promujący "Europe Day 2010" ;)http://www.designeurope2010.eu/ (praca z kieliszkiem)

 

BTW Gdyby komuś się chciało dać jej kilka punktów w głosowaniu, nie mam nic przeciwko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Gdyby komuś się chciało dać jej kilka punktów w głosowaniu, nie mam nic przeciwko ;)

Mówisz i masz.

BTW wreszcie znalazłem sensowną pracę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D A Ty czym się będziesz zajmował? Pochwalisz się? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradztwo finansowe, choć na dzień dzisiejszy moje stanowisko lepiej opisuje stwierdzenie Ankieter...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dobra" wiadomość: jeszcze żyję (nawet w niezłej kondycji).

Witam po długiej przerwie i życzę wszystkim powodzenia przy przedsięwzięciach sygnalizowanych w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka Mojej Pani jest na drugim miejscu w konkursie na plakat promujący "Europe Day 2010" ;)http://www.designeurope2010.eu/ (praca z kieliszkiem)

 

BTW Gdyby komuś się chciało dać jej kilka punktów w głosowaniu, nie mam nic przeciwko ;)

Koleżanka Twojej Pani wygrała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Gdyby komuś się chciało dać jej kilka punktów w głosowaniu, nie mam nic przeciwko :D

 

Zaglosowalem, bo bardzo mi sie podoba jej plakat. Oddaje prawdziwy klimat Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem dziś bardzo udaną rozmowę, z której mogą wyniknąć spore zmiany w moim życiu :D Fajnie jest wiedzieć, że są ludzie, z którymi można się świetnie dogadywać od pierwszej minuty rozmowy ;)

 

No i w labie moje nowe GMO wyglądają coraz bardziej obiecująco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...