Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Dobre wiadomości

Recommended Posts

Od 1 sierpnia wreszcie mam wolne :P duużo wolnego  :D

Tomek, Za co ten medal ?

btw ja też dostałem  8) ...za udział w maratonie mtb

No to szacun :] Gratuluję!

A ja właśnie wróciłem z rowerkowania po Niemczech - wcześniej robiłem dość gruntowny przegląd i regulację roweru, dawno nie chodził aż tak gładko :D Uwielbiam, gdy rower jest zestrojony tak, że jego najgłośniejszym elementem są szumiące w kontakcie z asfaltem opony :P A wieczorem zrobię sobie jeszcze mały wypadzik i w sumie wyjdzie mi 1000 km jeżdżenia od początku lipca

wróciłem żywy z Woodstocku

poznałem mikroosa

umyłem się w ciepłej wodzie

właśnie piję kawę po kilku dniach odwyku :P

mojemu synkowi wyszły dwa pierwsze ząbki :D

Przez przypadek z *** Hotelu z HB trafiłem do **** z All Inclusive. Skutków dwutygodniowej rozpusty chyba nie muszę tłumaczyć. O dziwo nie przytyłem ;D

Zmieniłem pracę, pracę zmieniła żona, synkowi wyrosły kolejne ząbki, wszędzie go pełno, kupiłem drugie auto, wygrałem w konkursie grę i koszulkę z batmana ;)

Żebyście mnie nie zakrzyczeli, że się rozbijam dwoma autami - drugie musiałem kupić tylko na dojazdy do pracy, bo komunikacją miejską nie mam szans dojeżdżać do pracy. Rowerem 40km na 3 zmiany też odpada :P Obecne auto za dużo spala. Nowy nabytek - śliczne zielone Tico na gaz po 10 miesiącach powinien mi się zwrócić na paliwie ;)

odkrylam swietne forum - jakim jest kopalnia. Zabawne, bo strone znam chyba od jej pierwszych poczatkow, pamietam problemy i prosby o klikanie na reklamy ^^ a tu okazuje sie, ze jest fantastyczne forum z ludzmi godnymi uwagi  :-* Dzieki temu jakos dzien jest radosniejszy ;)

Udalo sie wyleczyc moja kotke :3

A ja to co ? To że w pracy już nie mogę siedzieć godzinami, wcale nie oznacza że nałóg mam mniejszy - po prostu mam przymusowy detox, ale mam na was oko ;)

Dobra wiadomość dnia ??? , "nie zmieniaj świata zmień siebie'' znika (557postów, ponad 16godzin patrzenia wam na ręce  ;)  w tej odsłonie) o nieobecnych proszę mówić dobrze albo wcale (bo wrócę  8) ) swioch wątków nie zamykam może kiedyś coś dopiszę.

Ps. Tylko pisać mi tu konkrety bo dalej Was mam na oku  ??? .

AD. 2009.10.08.00.50.50 .. pa.........

Uważaj bo to uzależnia ;) Spójrz na mikroosa :P  I chyba na mnie też :D

Uzaleznia? za silna jestem na nalogi... :3

Takich facetow jak chocby Lucky, Tomek, mikro akurat to mi brakuje ;P Nalezycie do jakiegos wymierajacego gatunku w moim srodowisku! Dbajcie o siebie chlopaki!

Uzaleznia? za silna jestem na nalogi... :3

Wielu uzależnionych tak samo mówiło ;) To tylko świadczy o zwiększonej podatności :P

Aby nie było offtopa....

Udaje mi się zmuszać się do nauki języka pomimo totalnego braku czasu ;]

Wielu uzależnionych tak samo mówiło :P To tylko świadczy o zwiększonej podatności :D

albo pewnosci siebie... rzucilam wszystkie nalogi jakie posiadalam: palenie, picie kawy, granie w gry online itp ;)

W końcu napisałem pracę magisterską ;) Już myślałem że to nigdy nie nastąpi :P  Za 5 dni obrona.. to już mniej dobra wiadomość, ale nie chcę pisać oddzielnie w 'złych wiadomościach' :D

W końcu napisałem pracę magisterską ;) Już myślałem że to nigdy nie nastąpi :P  Za 5 dni obrona.. to już mniej dobra wiadomość, ale nie chcę pisać oddzielnie w 'złych wiadomościach' :D

POWODZENIA!!!  ;)