Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Paradokser

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Paradokser

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ekologiczny znicz? Biodegradowalny nie jest równoznaczne z ekologiczny. I to ma tyle wspólnego z ekologią, ile razy razem w zdaniu występuje. A nawet pisanie tego to zaśmiecanie i zanieczyszczanie rzeczywistości. Nasze pokolenie spustoszyło i zniszczyło Ziemię. Dla potomnych zostawimy cmentarze z ekozniczami. Brawa dla wszystkich! P.s. Ciekawe ile pszczół potrzeba do uzyskania jednego wkładu? Założę się o wszystko, że ten pomysł nic nie zmieni. Grobów przybywa a pszczół nie. Czas zapalić świeczkę na tradycji palenia zniczy.
 2. A może to być ślepy zaułek, tak jak z formatem Blue Ray. Czy jak się to pisze, dla mnie nie warto nawet nazwy pamiętać...
 3. Przypuszczam że taki rozwój płodowy może wpłynąć na budowę mózgu i psychikę tego dziecka. Istnieje jakaś szansa by to badać? Dowiedzieć się jaki to ma wpływ?
 4. Prawdopodobnie, zamiast "sprawność" urządzenia, pojawiła się w tekście "wydajność". Niby różnica niewielka, ale jednak istotna. Zwłaszcza gdy tylko to słowo budzi zastrzeżenia.
 5. Z tekstu wynika, że przetwarza światło w prąd elektryczny. Nowe ogniwa słoneczne 130% wydajności, a może więcej jak się dopracuje szczegóły. I najważniejsze pytanie teraz. Jak to sprzedać jak najpóźniej, żeby obecne technologie przyniosły zyski?
 6. Jakbyśmy nie byli podzieleni, politycy nie byliby potrzebni. Pozbądźmy się polityków, a będzie łatwiej współpracować.
 7. Wszystko teraz takie historyczne... W roku 2020 na ziemię przyszła zaraza, a ludzkość zamiast wyciągać wnioski, podnieca się powtórkami z zeszłego wieku... Wow. 50 lat temu też potrafiliśmy wysłać ludzi w kosmos z biletem powrotnym. A rmimo postęu, obecna różnica technologiczna pozwala na niewiele więcej... Smutne
×
×
 • Create New...