Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Paradokser

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Paradokser

 1. Czasem mam nadzieję, że takie artykuły to po prostu prowokacja. Że ktoś ma konkretny powód do publikowania takich tekstów. Że to pewna forma sprawdzenia jakie gowno można ludziom wcisnąć do głowy. Gorzej, jeśli to złe dziennikarstwo, co też jest możliwe. W każdym razie, sami możemy dzięki temu dowiedzieć się jak łatwo jest nami manipulować. Jak to świadczy o naszej świadomości? P.s. O posiadaniu świadomości świadczy unikanie niebezpieczeństwa. 3grosze o Tobie też
 2. Z tego co jest napisane, to dotyczy tylko kruków. W dodatku aż 2, pewnie stąd liczba mnoga. Czyli tytuł to spore niedomówienie. Nie czepiałbym się, ale dalej jest jeszcze dziwniej. Świadomość budzi świadomość. "Naukowcy" (chyba, bo mam wątpliwości) świadomie uczyli ptaki zachowania na bodziec. Czyli przekazali, przenieśli, zarazili świadomością, bardzo inteligentne stworzenia. Ptaki ruszają głowami gdy się czemuś przyglądają. Mam wrażenie że to zmyłka, żeby ukryć znęcanie się nad krukami. Dlaczego? Zostały dokładnie unieruchomione, by nie mogły się ruszać, żeby w trakcie badania ich mózgi można było mierzyć. Kolejna niejasność. Czym był dokładnie ten stymulant? Bo jeśli używa się takiego ogólnika, to chce się coś ukryć. Uważam że ten artykuł jest opisem torturowania dwóch inteligentnych zwierząt. A wisienką na tym torcie jest udowodnienie, że znęcano się świadomie nad świadomymi istotami.
 3. Ekologiczny znicz? Biodegradowalny nie jest równoznaczne z ekologiczny. I to ma tyle wspólnego z ekologią, ile razy razem w zdaniu występuje. A nawet pisanie tego to zaśmiecanie i zanieczyszczanie rzeczywistości. Nasze pokolenie spustoszyło i zniszczyło Ziemię. Dla potomnych zostawimy cmentarze z ekozniczami. Brawa dla wszystkich! P.s. Ciekawe ile pszczół potrzeba do uzyskania jednego wkładu? Założę się o wszystko, że ten pomysł nic nie zmieni. Grobów przybywa a pszczół nie. Czas zapalić świeczkę na tradycji palenia zniczy.
 4. A może to być ślepy zaułek, tak jak z formatem Blue Ray. Czy jak się to pisze, dla mnie nie warto nawet nazwy pamiętać...
 5. Przypuszczam że taki rozwój płodowy może wpłynąć na budowę mózgu i psychikę tego dziecka. Istnieje jakaś szansa by to badać? Dowiedzieć się jaki to ma wpływ?
 6. Prawdopodobnie, zamiast "sprawność" urządzenia, pojawiła się w tekście "wydajność". Niby różnica niewielka, ale jednak istotna. Zwłaszcza gdy tylko to słowo budzi zastrzeżenia.
 7. Z tekstu wynika, że przetwarza światło w prąd elektryczny. Nowe ogniwa słoneczne 130% wydajności, a może więcej jak się dopracuje szczegóły. I najważniejsze pytanie teraz. Jak to sprzedać jak najpóźniej, żeby obecne technologie przyniosły zyski?
 8. Jakbyśmy nie byli podzieleni, politycy nie byliby potrzebni. Pozbądźmy się polityków, a będzie łatwiej współpracować.
 9. Wszystko teraz takie historyczne... W roku 2020 na ziemię przyszła zaraza, a ludzkość zamiast wyciągać wnioski, podnieca się powtórkami z zeszłego wieku... Wow. 50 lat temu też potrafiliśmy wysłać ludzi w kosmos z biletem powrotnym. A rmimo postęu, obecna różnica technologiczna pozwala na niewiele więcej... Smutne
 10. Witam wszystkich. To pierwszy mój komentarz. Jeśli organizm potrafi pokonać wirusa bez objawów, to poradzi sobie ponownie. Dlaczego znowu robi się z igły widły... Codziennie stykamy się z niepoliczalną ilością różnych patogenów i radzimy sobie z nimi bezobjawowo. To przecież oznacza że odporność jest wystarczająca.
×
×
 • Create New...