Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

nantaniel last won the day on March 5

nantaniel had the most liked content!

Community Reputation

35 Very Good

About nantaniel

 • Rank
  Sztygar

Recent Profile Visitors

5322 profile views
 1. Nie, nie - magiczne rytuały. Płodności, oczywiście. Bo nic tak się nie sprzedaje, jak seks i okultyzm - turyści będą walić drzwiami i oknami do domu "wyuzdanej wróżki".
 2. Filantropia jak w mordę strzelił.
 3. Nie powstały soczewki kontaktowe, tylko prototyp, który obok oka nawet nie leży, bo soczewka jest testowana na specjalnym stojaku, elektronika leży obok, a informacje o mrugnięciu odczytywane są za pomocą czterch elektrod przyczepionych do skóry wokół oczu. W tej chwili nawet gdyby usunąć całkiem oko, to wszystkie komponenty tej "soczewki kontaktowej" nie zmieściłyby się w pustym oczodole
 4. I te nosorożce nie dostaną jakiejś nerwicy od tych wyjących dronów?
 5. Nieopłacalne to było (i nadal jest?) wydobywanie szczątków ofiar, więc zrobili z tych wraków cmentarze i załatwione. Rozwalenie wraku materiałami wybuchowymi i wyciąganie złomu to trochę insza inszość
 6. Nie chodzi tylko o zmiany klimatyczne, ale także o zanieczyszczenia (m.in. plastikiem).
 7. W naszym interesie nie jest ochrona jakiegoś tam kwiatka czy motylka, tylko ograniczenie powodowanych przez nas zmian, które powodują ich wymieranie. Nie dlatego, że ktoś lubi sobie słuchać ćwierkania ptaszków, tylko dlatego, że po tych ptaszkach i robaczkach przyjdzie kolej na nas.
 8. To oczywiste, że emalie, które mają kontakt z żywnością, muszą być bezpieczne. Ozdobny napis na butelce kontaktu z żywnością raczej nie ma - a nawet gdyby się taki kontakt zdarzył (np. podczas rozlewania alkoholu do kieliszków), to raczej nikt z tego powodu nie zatruje się kadmem czy ołowiem.
 9. Zastanawiam się, co w tym ich produkcie jest takiego innowacyjnego. Panele słoneczne z akumulatorem i możliwością ładowania elektronicznego sprzętu, które można sobie powiesić w oknie, są dostępne już teraz na ebayu za jakieś 30-40 dolarów. Chyba ten bawełniany sznureczek z przyssawką i bambusowa ramka to jest ich "innowacja"
 10. Jakieś mało przebojowe te badaczki. Jaki to problem zabrać kilka próbek spermy podczas lotu na międzynarodową stację kosmiczną? O ile wiem, to na jej pokładzie są też zdrowi fizycznie mężczyźni, więc można też zbadać na miejscu jakość świeżego ejakulatu (a nawet sprawdzić czy i jak zmienia się wraz z przedłużającym się pobytem na stacji)
×
×
 • Create New...