Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

nantaniel last won the day on March 10

nantaniel had the most liked content!

Community Reputation

57 Excellent

About nantaniel

 • Rank
  Nadsztygar

Recent Profile Visitors

6986 profile views
 1. Że też nie poszczuli tej trawy "tradycyjną chińską medycyną". Popyt na różne gatunki zwierząt i roślin generowany przez tę skarbnicę wiedzy skutecznie wytępił wiele z nich, więc może i z trawą by sobie poradził.
 2. Zdaje się, że głównym argumentem zwolenników brytyjskiej monarchii są przychody z turystyki generowane dzięki istnieniu rodziny królewskiej, więc wiesz… Brytyjska monarchia to atrakcja turystyczna, dlatego tak ważne są te cyrki z koronacjami czy urodzinami.
 3. Trochę zbyt wiele przypadkowych zbieżności nazwisk w karierze najmłodszego doktora w Polsce Ja mu nie żałuję, niech się bawi w analizowanie ankiet i danych z googla.
 4. Komosa cała jest bardzo zdrowa, ale jeśli bawić się tylko w komosowy zakwas, aby na nim piec chleb z innej, tańszej mąki, to mija się chyba z celem. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, żeby upiec chleb z komosowej mąki na żytnim zakwasie
 5. Wydaje się, że drożdże wyhodowane na mące żytniej będą równie dobre jak te wyhodowane na mące z komosy Jedyny plus to chyba brak glutenu, ale to raczej dla osób chorych na celiakię.
 6. Raczej w ogrzewaniu powietrza, które dociera do nosa, bo co z tego, że nos jest ciepły, gdy warstwa komórek, które wydzielają te pęcherzyki, jest wyziębiana przy każdym wdechu.
 7. No przecież. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to rytuały płodności.
×
×
 • Create New...