Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

nantaniel last won the day on October 10 2019

nantaniel had the most liked content!

Community Reputation

49 Very Good

About nantaniel

 • Rank
  Sztygar

Recent Profile Visitors

6052 profile views
 1. Dlatego takie pierdololo o "kotwicach kulturowych" i czymś tam w DNA to w najlepszym wypadku niefrasobliwość, a w najgorszym podżeganie do konfliktów. Ciekawe, jakie jakie konsekwencje epigenetyczne miała europejska konkwista w Ameryce Południowej. Bo konsekwencje europejskich "kotwic" u nas widać każdego dnia za oknem.
 2. Tylko mechanizm, który ci naukowcy blokują, aby "odmłodzić" mózg służy eliminowania uszkodzonych (kancerogennych) komórek, więc to nie jest jakiś tam "ołów w szczepionkach" tylko poważne zagrożenie.
 3. W sumie Wenecja to nie problem tylko błąd - nie buduje się miasta na terenach zalewowych. A że zrobiła się z tego błędu atrakcja turystyczna, to w sumie tylko się cieszyć. Próba zapobieżenia nieuniknionemu to trochę jak restaurowanie ruin, które przez tysiąc lat leżały jako sterta kamieni porośniętych trawą, a teraz nagle trzeba je chronić przed "zniszczeniem"
 4. Ciekawe czy będą mieli dużo pełnych wcieczkowców, jak weneckie zabytki szlag trafi
 5. Serio? Przecież to się nadaje najwyżej na szkic do przygotowania właściwego portretu... Obrazki dobre - do jakiejś planszówki na przykład Do Matejki to to się nie umywa. Tyle gadania o tym pogłębionym riserczu i próbie oddania "rzeczywistego" wyglądu władców, a na koniec dostajemy jakieś odrzuty nieudanych okładek do komiksu o Thorgalu
 6. Znalazł instrukcję w internecie na stronie poświęconej fuzji (poważnie) z listą potrzebnych części, rodzice mu kupili cały ten złom na amazonie i ebayu, poskładał to do kupy, dokonał fuzji, zebrał dane, które później zweryfikował facet prowadzący stronę z tą instrukcją. Tada. A i jeszcze musieli się śpieszyć, żeby rekord pobić, bo to jakoś niedługo przed urodzinami sobie rodzinka wykombinowała, że zrobią z syna rekordzistę :E
×
×
 • Create New...