Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  551
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

nantaniel last won the day on January 12

nantaniel had the most liked content!

Community Reputation

59 Excellent

About nantaniel

 • Rank
  Nadsztygar

Recent Profile Visitors

7221 profile views
 1. Odpowiedzialnych ludzi nie stać na 7 dzieci, bo odpowiedzialni ludzie myślą o tym, że dzieci potrzebują wykształcenia, a w dalszej perspektywie dachu nad głową i pracy. W tych czasach nikt nie pasa gęsi, bo z tego nie da się wyżyć.
 2. Rekonstrukcja twarzy to jest bajka, w której tkwi ziarenko prawdy - ogólny kształt twarzy. Cała reszta (oczy, nos, usta) to wymysły artysty.
 3. nantaniel

  Polska nauka?

  Różnica jest taka, że foliarze przekonują, że te "smugi chemiczne" są stosowane w celu trucia ludności, więc substancje miałyby docierać w ten sposób na powierzchnię Ziemi. W rozpylaniu substancji w atmosferze w przypadku próby walki z ocieplaniem chodzi o to, żeby te substancje pozostawały w niej jak najdłużej. Poza tym wymagałoby to rozpylenia ogromnej ilości tych substancji.
 4. Skoro nie mają problemów, to niech zwrócą. Niech się obawiają o niemieckie zabytki i na przykład dzieła sztuki zagrabione podczas wojny z Polski i sprzedawane nielegalnie w niemieckich domach aukcyjnych.
 5. Skoro władze Nigerii są uznawane przez społeczność międzynarodową, to o czym w ogóle ta gadka? Niech zwrócą skradzione zabytki i zajmą się własną kulturą. A jeśli tak im się te brązy podobają, to niech sobie zrobią kopie i powieszą w swoim muzeum - będą mogli dalej zarabiać na turystach.
 6. Że też nie poszczuli tej trawy "tradycyjną chińską medycyną". Popyt na różne gatunki zwierząt i roślin generowany przez tę skarbnicę wiedzy skutecznie wytępił wiele z nich, więc może i z trawą by sobie poradził.
 7. Zdaje się, że głównym argumentem zwolenników brytyjskiej monarchii są przychody z turystyki generowane dzięki istnieniu rodziny królewskiej, więc wiesz… Brytyjska monarchia to atrakcja turystyczna, dlatego tak ważne są te cyrki z koronacjami czy urodzinami.
×
×
 • Create New...