Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

nantaniel last won the day on October 10 2019

nantaniel had the most liked content!

Community Reputation

48 Very Good

About nantaniel

 • Rank
  Sztygar

Recent Profile Visitors

5863 profile views
 1. Tu nie chodzi o konsumowanie śliwek. Problem z fejsbukiem polega na jego wpływie na zachowanie dużych grup, a przez to na każdego - czy masz konto na fejsbuku, czy konta nie masz. Gdy w supermarkecie wykryta zostaje żywność skażona salmonellą, to wycofywana jest cała partia towaru i nikt nie bawi się w "jak nie lubisz mieć sraczki, to nie kupuj"
 2. Najbardziej ekologiczne znicze to te, które nie są produkowane Żydzi mają dobry patent - kładą na nagrobki kamyki. Ekologiczne, biodegradowalne, wielokrotnego użytku. A te nagrodzone cud znicze są brzydkie, więc nawet jakby były rozdawane za darmo, to pewnie nie cieszyłyby się popularnością - na grobie ma być festyniarski przepych, złoto, srebro, diamenty i pozytywki, a nie jakieś smoluchowate świeczki.
 3. Nie musi. Wystarczy, że poczeka, aż o niej ucichnie. To nie jest firma usługowa - oni handlują żelazem, więc mają w nosie, co o nich sądzi jakiś czesiek z internetu. Głowy poleciały, bo się zobiło głośno na całym świecie o tych jaskiniach i zarząd został przycisnięty przez udziałowców. Teraz o nich przycichnie i będzie biznes as usual.
 4. A jak ktoś się udławi krewetką, to jest ofiarą rybołówstwa, gastronomii czy przypadku?
 5. A później, że powstała na podstawie kradzionych materiałów, a jej prawdziwi twórcy jeszcze jej nie produkują masowo, bo w przeciwieństwie do Rosjan muszą przeprowadzić badania kliniczne :E
 6. Taniej byłoby chyba jednak robić coś z tymi śmieciami ZANIM trafią do oceanów, niż produkować tysiące autonomicznych robotów. Just sayin'....
×
×
 • Create New...