Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nantaniel last won the day on March 25

nantaniel had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

About nantaniel

 • Rank
  Nadsztygar

Recent Profile Visitors

6634 profile views
 1. Rozumiem, że będziemy kształcić z budżetu państwa kadrę dla zagranicznych koncernów. Bardzo przyszłościowo.
 2. Jeszcze gdyby ten chłopak wybrał wcześniej tę okolicę, bo na przykład czytał o jej historii i podejrzewał, że można tam znaleźć coś wartościowego. A potem namówił ojca, żeby właśnie tam pojechali. Ale nie - ojciec go zabrał na imprezę charytatywną i dostał od niego wykrywacz, żeby mu się nie nudziło.
 3. W XVIII wieku mężczyźni nosili fryzury zwane harcapem (https://pl.wikipedia.org/wiki/Harcap) - warkocz ten noszono w woreczku. Może chodziło właśnie o taki woreczek.
 4. A najlepsze jest to, że pewnie większość takich "starodruków" z tej zlikwidowanej biblioteki poszło na przemiał i wyprodukowano z nich papier toaletowy.
 5. Czy wypisywanie tych głupot to przejaw tej twojej "pracy kreatywnej"? Jeśli tak, to za dużo ci płacą.
 6. Ale co ma piernik do wiatraka? Naukowcy po prostu sprawdzają na ślepo różne egzotyczne substancje w poszukiwaniu tych, które zadziałają na patogeny. Jeśli w krystalicznym źródełku znajdą jadowitego robala, to na bank jego wydzieliny też sprawdzą
 7. Pewni Raczej nie, ale tonący brzytwy się chwyta - sprawdza się pod tym względem różne substancje, na przykład jad morskich ślimaków, które z zapaleniem płuc też mało mają wspólnego
 8. Literka R temu skrótu odpadła. Nigdy nie zrozumiem silenia się na durne nazwy, żeby tylko wyszedł z nich (jeszcze durniejszy) skrót.
 9. A to proste akurat - robisz przepisy określające ile może być tego i śmego w określonych artykułach żywnościowych (przetworzonych) i gotowe I da się to sprawdzić, bo żeby cukier do czegoś sypać, trzeba ten cukier kupować, więc ślad w dokumentacji zawsze zostaje.
×
×
 • Create New...