Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

nantaniel last won the day on October 10 2019

nantaniel had the most liked content!

Community Reputation

47 Very Good

About nantaniel

 • Rank
  Sztygar

Recent Profile Visitors

5474 profile views
 1. Przecież nie chodzi o to, że potrawa z nietoperza jest źródłem wirusa sama w sobie. Ryzyko występuje przed ugotowaniem: łapanie nietoperzy, ich transport, ubój, przyrządzanie. Nietoperze są rezerwuarem śmiertelnie niebezpiecznych patogenów (http://www.medycynawet.edu.pl/images/stories/pdf/pdf2016/052016/201605284290.pdf ), porównywanie ich z jajami czy wieprzowiną to grube nieporozumienie.
 2. Jak można jeść nietoperze? Przecież to siedlisko najgorszych patogenów. Jak czasem wpadnie latem taki do domu przez otwarte na oścież okno i trzeba malucha wynieść, to bez grubych rękawic nawet się do niego nie zbliżam. A oni to jedzą.
 3. No rzeczywiście - suszone owoce wrzucone do wrzątku. Tak skomplikowany przepis z pewnością przekazywany był w wielkiej tajemnicy. Niemożliwe, żeby ludzie wpadli na coś takiego niezależnie od siebie w różnych częściach świata. Po prostu nie możliwe.
 4. Na pewno dojdą do wniosku, że te sondy zbudowano, by oddać cześć bogini płodności i zapewnić sobie obfite plony.
 5. Pies wygląda jak pies - mam nadzieję, że grant był suty, bo były to z pewnością świetnie wydane pieniądze
 6. Na sklepowych półkach lądują gorsze paskudztwa - "pasztety", "parówki", "kiełbasy" - i ludzie to jedzą ze smakiem. Ten baton też pewnie by jedli - pod warunkiem, że nie będzie śmierdział zamulonym karpiem i nie będzie kosztował więcej niż normalne mięcho, a na to się nie zanosi raczej
 7. Z czego właściwie jest ten baton? Jedyny konkret w tym wpisie to informacja o żelatynie z rybiej skóry.
 8. O nie, antysemitka :O Ale, ale - to nie internet ani wikipedia wymyśliły tę postać. Wikipedia najwyżej ją spopularyzowała, ale artykuł poparty był drukowanymi publikacjami.
 9. Nie wiadomo, śmiać się, czy płakać. Robią cegły z psich kup, cementu i soku pomarańczowego. Genialne. Ja bym im dał jakiś milion na rozkręcenie interesu.
 10. Borze szumiący, jakie pierdololo. A czy Emma krwawi z odbytu z powodu olbrzymich hemoroidów?
×
×
 • Create New...