Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

nantaniel

Users
 • Content Count

  466
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by nantaniel

 1. Serio? Przecież to się nadaje najwyżej na szkic do przygotowania właściwego portretu... Obrazki dobre - do jakiejś planszówki na przykład Do Matejki to to się nie umywa. Tyle gadania o tym pogłębionym riserczu i próbie oddania "rzeczywistego" wyglądu władców, a na koniec dostajemy jakieś odrzuty nieudanych okładek do komiksu o Thorgalu
 2. Wyglądają te portrety jak nabazgrane na szybko concept arty do bieda-gierki robionej przez studentów albo po godzinach. Szału nie ma.
 3. Znalazł instrukcję w internecie na stronie poświęconej fuzji (poważnie) z listą potrzebnych części, rodzice mu kupili cały ten złom na amazonie i ebayu, poskładał to do kupy, dokonał fuzji, zebrał dane, które później zweryfikował facet prowadzący stronę z tą instrukcją. Tada. A i jeszcze musieli się śpieszyć, żeby rekord pobić, bo to jakoś niedługo przed urodzinami sobie rodzinka wykombinowała, że zrobią z syna rekordzistę :E
 4. Bardzo to podniesie świadomość społeczeństwa - w końcu każdy wysyła po kilka listów tygodniowo, prawda? Czekam na termoaktywne wstążki do wplatania między drewniane szprychy dorożek.
 5. Tu nie chodzi o konsumowanie śliwek. Problem z fejsbukiem polega na jego wpływie na zachowanie dużych grup, a przez to na każdego - czy masz konto na fejsbuku, czy konta nie masz. Gdy w supermarkecie wykryta zostaje żywność skażona salmonellą, to wycofywana jest cała partia towaru i nikt nie bawi się w "jak nie lubisz mieć sraczki, to nie kupuj"
 6. Najbardziej ekologiczne znicze to te, które nie są produkowane Żydzi mają dobry patent - kładą na nagrobki kamyki. Ekologiczne, biodegradowalne, wielokrotnego użytku. A te nagrodzone cud znicze są brzydkie, więc nawet jakby były rozdawane za darmo, to pewnie nie cieszyłyby się popularnością - na grobie ma być festyniarski przepych, złoto, srebro, diamenty i pozytywki, a nie jakieś smoluchowate świeczki.
 7. Nie musi. Wystarczy, że poczeka, aż o niej ucichnie. To nie jest firma usługowa - oni handlują żelazem, więc mają w nosie, co o nich sądzi jakiś czesiek z internetu. Głowy poleciały, bo się zobiło głośno na całym świecie o tych jaskiniach i zarząd został przycisnięty przez udziałowców. Teraz o nich przycichnie i będzie biznes as usual.
 8. A jak ktoś się udławi krewetką, to jest ofiarą rybołówstwa, gastronomii czy przypadku?
 9. A później, że powstała na podstawie kradzionych materiałów, a jej prawdziwi twórcy jeszcze jej nie produkują masowo, bo w przeciwieństwie do Rosjan muszą przeprowadzić badania kliniczne :E
 10. Taniej byłoby chyba jednak robić coś z tymi śmieciami ZANIM trafią do oceanów, niż produkować tysiące autonomicznych robotów. Just sayin'....
 11. No tak - wszystko rozpada się na sześciany, a jak się nie rozpada, to bardzo by chciało (trudno tylko powiedzieć, komu bardziej na tych sześcianach zależy - temu, co się na nie nie rozpada, czy naukowcom od tej hipotezy)
 12. Bo tego właśnie potrzebuje świat - "ekskluzywnego" smrodu.
×
×
 • Create New...