Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

antykwant

Users
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

antykwant last won the day on March 10 2022

antykwant had the most liked content!

Community Reputation

7 Promising

About antykwant

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Jestem wszechświatem :)
 • Zainteresowania
  kwanty, kwarki, taka sytuacja

Sposoby kontaktu

 • Jabber
  Walker
 • AIM
  the stars
 • Yahoo
  Yupi

Recent Profile Visitors

7238 profile views
 1. Takie odkrycie w rękach ludzi, którzy kierują się swoim interesem (granty, wypłaty, poczucie bezpieczeństwa) może być źle wykorzystane. Ciekawe czy jesteśmy na to gotowi?
 2. To bardzo niebezpieczne odkrycie. Zwłaszcza jeśli będzie wykorzystywane przeciw nieświadomym takich działań ludziom.
 3. Słusznie zauważyłeś. Poza tym Putinowi prawdopodobnie obojętne od kogo wyrwie te części Ukrainy o strategicznym znaczeniu. Nie mam zielonego pojęcia co może zatrzymać człowieka który znajduje się pod murem i nie ma nic do stracenia. Jedynie miłość ma taką moc.
 4. Zamiłowanie do teorii spiskowych widzę W ogóle mało kto o tym mówi, ale postawa, że rzeczy nie wyglądają tak jak są pokazywane jest psychiczną przypadłością dość rozpowszechnioną w społeczeństwie i wiąże się z brakiem zaufania do własnego ojca. Robert Bly w Żelaznym Janie pisze, że przez to jak często nieobecny w domu ojciec, który chodzi do pracy aby utrzymać rodzinę, nie wywiązuje się z ojcowskich obowiązków bycia dla dziecka wsparciem i nauczycielem życia (syndrom nieobecnego ojca) co w podświadomości zmniejsza zaufanie do niego. Przyczyny tego niewywiązywania się mogą być różne: zmęczenie, zniechęcenie, brak docenienie przez żonę, myśli auto-sabotujące, zwątpienie w siebie i wstyd. Piszę o tym bo to bardzo ludzkie nie mieć ciągle zaufania, ale jednocześnie ma daleko idące konsekwencje. Po pierwsze trudno nawiązać i utrzymać relację. Po drugie tworzy to błędne koło, nie ufam więc reaguję tak jakbym nie ufał, to pokazuje innym, że jestem niestabilny więc niegodny zaufania, widzę to i dlatego nie ufam. . Warto zadać sobie pytanie co jest dla mnie najważniejsze i czy ten brak zaufania przybliża mnie do tej najważniejszej rzeczy czy oddala.
 5. Wiecie może, w jaki sposób bada się żywność (i jak często) pod kątem występowania ołowiu?
 6. Przypomnij jak się nazywała ta firma? Chętnie poczytam więcej na ten temat.
 7. Czyli jednak są sposoby przeciwstawienia się międzynarodowym korporacjom?
 8. Jestem pod wrażeniem dojrzałego i odpowiedzialnego podejścia kierownika ekipy naziemnej. Misja idzie tak gładko więc zatrzymamy się, damy ludziom odpocząć i dowiemy się co faktycznie się dzieje z teleskopem. Nie ma hurra-optymizmu. Jest uważność i mądrość.
 9. Dlaczego tak się upieramy, że wolna wola istnieje? Tylko dlatego, że mamy świadomość istnienia wyborów?
 10. W tym całym artykule brakuje mi definicji zdrowia seksualnego i impotencji. Bez nich jest on niekompletny, a nawet nieprzydatny.
 11. Osobiście chciałbym zobaczyć jakie są wyniki długotrwałe badania nad kurczeniem się mózgów osób, które regularnie medytują.
×
×
 • Create New...