Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dirtymesucker

Users
 • Content Count

  931
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by dirtymesucker

 1. koleś odkrył strukturę całego wszechświata a wszystkie siły nim rządzące(elektromagnetyzm, grawitacja, oddziaływania silne i słabe) wrzucił do jednego worka, tworząc zunifikowaną teorię pola. od tej pory wszystkie podręczniki do fizyki stają się nieaktualne. 4-godzinny wykład Nassima Haramein'a w częściach na jutubie (napisy PL): http://www.youtube.com/user/kuglarz44#p/p ktokolwiek szuka - znajdzie
 2. na Kopalni pojawiłem się kiedy zagłębiałem tajemnice powstania wszechświata, życia. teraz, kiedy odnalazłem cel, rzeczywiście powiewa nudą, kiedy rozmowy toczą się na przykładowy temat płci renifera mikołaja z ludźmi korzystającymi z "naszej klasy"... ;O bo chociaż znaleźć tu można wiele ciekawostek, moja obecność na forum raczej już nie ma sensu. czasami się tu jeszcze pewnie pojawie, ale tylko i wyłącznie, aby wykazać drastyczne nieścisłości w nielogicznym myśleniu intelektów, które stają się wolnomyślącymi naleśnikami. i to nie chodzi tu o narzekanie czy bycie niemiłym; tu chodzi o to, aby się zatrzymać i spróbować dostrzec kolejny kawałek układanki. narazie, pozdrawiam, życze wesołych świąt i udanego sylwestra
 3. rozumiem, ze jesteś za zrobieniem z Kopalni naszej klasy? ja wyraziłem swoje stanowisko jasno. to ty zachowujesz się teraz jak jakiś uszczypniś.
 4. rudolf to raczej imię męskie; zastanawiałbym się raczej nad tym czy mikołaj nie jest zoofilem i pedofilem w jednym. . . LOL. co za pajac zadaje takie pytania...
 5. widzę, że coraz więcej osób chce zrobić z Kopalni prywatne forum społecznościowe. czy naprawdę aż tak bardzo wam się nudzi?
 6. z jaką teorią i o co ci chodzi? nie ma czegoś takiego
 7. energia to ruch. im szybciej się poruszasz tym większą masz energię. im większą masz energie tym większą masz temperaturę. energia, ruch, ciepło to jest jedno i to samo. ; )
 8. bzdura. widać, że nigdy w życiu nie byłeś od niczego uzależniony.
 9. nie rozumiesz w ogóle o co mi chodzi. a chodzi mi o to, że bez względu na to jak "uzależniliśmy" nasz mózg czy ciało od danej substancji, uzależnienie nadal leży w psychice i nigdzie indziej. aby skończyć z nałogiem wystarczy oderwać się od schematu myślowego i nauczyć się panowania nad własnym ciałem. nic więcej. czysto psychologiczne zadanie.
 10. ja tam bym się bardziej martwił takim czymś jak aspartam czy fluorki dodawane do każdej wody mineralnej (wtf?)
 11. see? withdrawal symptoms are just withdrawal symptoms (nothing decisive) i tu jeszcze: physical dependency can be a major factor in the psychology of addiction and most often becomes a primary motivator in the continuation of an addiction, the initial primary attribution of an addictive substance is usually its ability to induce pleasure, although with continued use the goal is not so much to induce pleasure as it is to relieve the anxiety caused by the absence of a given addictive substance, causing it to become used compulsively nothing phisical
 12. to ty napisałeś "trwałe zmiany w biochemii mózgu". to w końcu jaką ty masz definicję uzależnienia fizycznego? nie masz żadnej, bo takowej nie ma.
 13. przecież inteligencja nie znajduje się ani w mózgu ani neuronach. (?#*@%&^%&?) mózg jest jedynie narzędziem percepcji.
 14. to, że mózg się czegoś domaga częściej niż wcześniej być może jest zmianą biochemii mózgu, ale jaki to ma związek z samokontrolą człowieka i przyjmowaniem konkretnych substancji? może chcesz mi wmówić, że nie da się rzucić heroiny czy nikotyny, (a teraz może i cukru) powszechnie uważanych za uzależniające fizycznie?
 15. nie ma żadnych dowodów na to, aby istniało w ogóle coś takiego jak uzależnienie fizyczne. sorry, ale to pojęcie wymyślił zapewne jakiś chciwy farmaceuta.
 16. różnica między sztuczną inteligencją a człowiekiem jest to, że człowiek ma świadomość, uczucia oraz wolną wolę.
 17. niektórzy nadal uparcie wierzą, że wszechświat scala grawitacja ...
 18. że niby to nie ja wybieram to co jem tylko jakiś gen? przecież jak sie je to sie mniej więcej czuje czy coś jest lekko- czy ciężkostrawne, ile ma tłuszczu, cukru, witamin itd. dodatkowo widać także później reakcję organizmu na konkretne produkty.
 19. dlaczego czerwony i zielony? przecież baba i chłop to 2 przeciwieństwa, a te dwa kolory nie są idealnym kontrastem. (wtf?)
 20. dokładnie. ktoś tu chyba pomylił w dyskusji skromność z nieśmiałością, jako trudność w realizacji "ambitnych" planów.
 21. z waszych postów wynika, że dziecko to jest jakiś kłopot, który dzieli kobietę i mężczyznę na jakieś dwa oddzielne światy. raczej chyba powinno być na odwrót. (?*($&#?) rozumiecie w ogóle co to jest dziecko? to jest nowe życie. to jest radość, to jest "cud", to jest zaje*iste, o to właśnie chodzi. przez dziecko nie masz czasu dla partnera? jeśli dziecko was nie zbliża do siebie, to znaczy, że między wami nie ma miłości. smutne, ale da się wszystko zmienić. wystarczy chęć zrozumienia.
 22. ostatnio pisali, że ludzie potrafią już stworzyć sztuczne dna (--> życie), ale człowiek stanie się bogiem dopiero wtedy, gdy odkryje wszystkie prawa natury i stworzy atom (-->wszechświat)
×
×
 • Create New...