Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dirtymesucker

Users
 • Content Count

  931
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About dirtymesucker

 • Rank
  Nadsztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. koleś odkrył strukturę całego wszechświata a wszystkie siły nim rządzące(elektromagnetyzm, grawitacja, oddziaływania silne i słabe) wrzucił do jednego worka, tworząc zunifikowaną teorię pola. od tej pory wszystkie podręczniki do fizyki stają się nieaktualne. 4-godzinny wykład Nassima Haramein'a w częściach na jutubie (napisy PL): http://www.youtube.com/user/kuglarz44#p/p ktokolwiek szuka - znajdzie
 2. na Kopalni pojawiłem się kiedy zagłębiałem tajemnice powstania wszechświata, życia. teraz, kiedy odnalazłem cel, rzeczywiście powiewa nudą, kiedy rozmowy toczą się na przykładowy temat płci renifera mikołaja z ludźmi korzystającymi z "naszej klasy"... ;O bo chociaż znaleźć tu można wiele ciekawostek, moja obecność na forum raczej już nie ma sensu. czasami się tu jeszcze pewnie pojawie, ale tylko i wyłącznie, aby wykazać drastyczne nieścisłości w nielogicznym myśleniu intelektów, które stają się wolnomyślącymi naleśnikami. i to nie chodzi tu o narzekanie czy bycie niemiłym; tu chodzi o to, aby się zatrzymać i spróbować dostrzec kolejny kawałek układanki. narazie, pozdrawiam, życze wesołych świąt i udanego sylwestra
 3. rozumiem, ze jesteś za zrobieniem z Kopalni naszej klasy? ja wyraziłem swoje stanowisko jasno. to ty zachowujesz się teraz jak jakiś uszczypniś.
 4. rudolf to raczej imię męskie; zastanawiałbym się raczej nad tym czy mikołaj nie jest zoofilem i pedofilem w jednym. . . LOL. co za pajac zadaje takie pytania...
 5. widzę, że coraz więcej osób chce zrobić z Kopalni prywatne forum społecznościowe. czy naprawdę aż tak bardzo wam się nudzi?
 6. z jaką teorią i o co ci chodzi? nie ma czegoś takiego
 7. energia to ruch. im szybciej się poruszasz tym większą masz energię. im większą masz energie tym większą masz temperaturę. energia, ruch, ciepło to jest jedno i to samo. ; )
 8. bzdura. widać, że nigdy w życiu nie byłeś od niczego uzależniony.
 9. nie rozumiesz w ogóle o co mi chodzi. a chodzi mi o to, że bez względu na to jak "uzależniliśmy" nasz mózg czy ciało od danej substancji, uzależnienie nadal leży w psychice i nigdzie indziej. aby skończyć z nałogiem wystarczy oderwać się od schematu myślowego i nauczyć się panowania nad własnym ciałem. nic więcej. czysto psychologiczne zadanie.
 10. ja tam bym się bardziej martwił takim czymś jak aspartam czy fluorki dodawane do każdej wody mineralnej (wtf?)
 11. see? withdrawal symptoms are just withdrawal symptoms (nothing decisive) i tu jeszcze: physical dependency can be a major factor in the psychology of addiction and most often becomes a primary motivator in the continuation of an addiction, the initial primary attribution of an addictive substance is usually its ability to induce pleasure, although with continued use the goal is not so much to induce pleasure as it is to relieve the anxiety caused by the absence of a given addictive substance, causing it to become used compulsively nothing phisical
 12. to ty napisałeś "trwałe zmiany w biochemii mózgu". to w końcu jaką ty masz definicję uzależnienia fizycznego? nie masz żadnej, bo takowej nie ma.
 13. przecież inteligencja nie znajduje się ani w mózgu ani neuronach. (?#*@%&^%&?) mózg jest jedynie narzędziem percepcji.
×
×
 • Create New...