Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Aminanimator

Users
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Aminanimator

 • Rank
  Gwarek
 • Birthday 12/16/1965

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Rzeszów, PK
 • Zainteresowania
  • Never, Nothing, Nowhere •

Sposoby kontaktu

 • Skype
  aminanimator.pedziwiater
 • MSN
  000340019D24E92F MS
 • AIM
  aminanimator@aol.com

Recent Profile Visitors

4706 profile views
 1. Jak to możliwe w pełni zautomatyzowanym systemie konfiguracji karty SIM do aparatu?

  mem.jpg

  1. Aminanimator

   Aminanimator

   Ale zawsze możesz próbować zadzwonić do mnie :D

 2. Wszyscy mam na myśli zapisanych do klubu tylko.

 3. A swoją drogą to nie wiem czy da się prowadzić dyskusję w klubie tak aby wszyscy widzieli. To jest pierwszy klub w KopalniWiedzy i nie wiem jak to dokładnie działa, może coś widzisz gdzie można pisać w klubie? Żenada, wiem ale co zrobić :)

 4. Witam! Jeśli widzisz kogoś do zaproszenia do naszego klubu proszę napisz a dodam dla niego zaproszenie. Zrobiłem klub zamknięty, bo dyskusja na temat szczepień z osobami ujadającymi na "antyszczepionkowcow" jest chyba niemożliwa. Jak chcą się szczepić niech to robią, ale od nas wara! Pozdrawiam. Szkoda, że jest nas na razie tylko dwu :)

  1. Aminanimator

   Aminanimator

   Tudzież Witam i pozdrawiam!
   Będe miał na wzlędzie to, co napisałeś i jeśli conieco więcej ogarnę na Forum z pewnością nie omieszkam Cię powiadomić o możliwości powiększenia klubu. "Każda podróz rozpoczyna się od jednego kroku". Tymczasem;)

  2. おくりびと
 5. A zatem należałoby dowieść eksperymentem formalnym (na tę okoliczność tutejszy post wydaje się być doskonałym miejscem początkowym do tego celu), że istniejące założenia stałych bazowych w modelu fizycznym wszechświata (n.p. składowe multipleksu przenikalności próżni) są jednak zmienne, tudzież określić bezspornie przyczynę ich istnienia dokładnie w wartościach granicy ilościowej im przypisywanej. To jest wykonalne a i może być w konsekwencji wielce douczające poniekąd. Jakkolwiek rzecz ma się z przekraczaniem prędkości Światła, to z pewnością nie istnieje bariera uniemożliwiająca racjonalne dochodzenie do logicznych wniosków procesem analogicznej konotacji krok po kroku przy zachowaniu standardu dyskusji pomocniczej w odniesieniu do przytaczanej treści informacji naukowych (odnośników).
 6. W opozycji do informacji cytatu wnoszę iż postawienie w taki sposób hipotezy generalizującej tryb budowania domów (gniazd) przez ludzi domaga się przytoczenia logicznych argumantów potwierdzających mniemaną regułę z oczywistego względu dowiedzenia w tej kwestii do obiektywnej prawdy o którą być może wszyscy zabiegamy dochodząc istotnych wniosków związanych bezspornym faktem ich rzeczywistej poprawności. Mniemając iż od prawdziwych Reguł wyjątki nie istnieją a istnieją natomiast racjonalene sposoby wyjaśnienia tych wyjątków zakładam, że najprawdopodobniejsze w moim uznaniu przyczyny różnych kierunków wicia mają naturę bezwzględnie fizycznych sił animujących stan zewnętrznego środowiska względem stronności Wikłaczy (która to wydaje się być raczej efektem ich indywidualnej psychofizycznej preferencji w wysublimowanym działaniu reekspresji na owo środowisko).
 7. Rzeczywistość w dyscyplinie tej kwestii ab teorem jest bardziej zaskakująca niż jej nędzny obraz spropagowany w świadomości Akademików dotychczas, przyjacielu. Nie podstawiaj linków do peryferii matni powierzchownych spekulacji a okaż własny kompakt logicznym wywodem treści, proszę.
 8. O jakżebyłobymiło wiedzieć skąd (z kąd) i jak (jaką zależnością) to ~1,0000246c. wyszło? (z czego i dlaczego akurat takiej wielkości), tudzież czy znak tylda "~" oznacza nieokreśloność czy okresowość?
 9. Światło w próżni wyprzedza jedynie jego bariera w stosunku do przestrzeni której owo światło jeszcze nie przebyło (niezaistniałej choć istniejącej z punktu widzenia źródła światła). Zatem prędkość ekspozycji w ośrodku (reabsorbcji ośrodka) jest ograniczona wyrównawczo barierą adsorbcji równą co do wielkości ilości energii i czasu akcji pełnego cyklu aktu retrakcji układu ze stanu -1 w 0+1.
 10. Z calkowitą pewnością zakładam hipotezę iż w odpowiednim ośrodku istnieje możliwość ruchu z prędkością większą od prędkości cząstki neutrino podpierając tezę, że jeżeli prędkość czegokolwiek posiada określoną granicę to jest to dowodem istnienia dyferencjału ośrodków przedgranicznego i zagranicznego z punktu widzenia obserwatora rozpatrującego zagadnienie, a zatem konkludując twierdzę istnienie ośrodka ograniczającego ogranicznik górnego kresu (stanowiącego ogranicznik niższego rzędu) prędkości światła w odmaterializowanym ośrodku przestrzennym.
 11. Zwłaszcza jeśli "gospodarze-governorzy" życzą mieć sobie niewymierne do reszty luksusy i zbytki we swej prywacie nimem zawiedliwszy odejdą w niechlubę społecznej historii. Sic. http://kopalniawiedzy.pl/forum/index.php/topic,19204.msg79502.html#msg79502
 12. A witam tunatenczas inkomunikatem iż wedle mej wiedzy co do udowodnienia'm sobie powiąziął za okazją prac roboczych (elaboracja) komisji CEO-EEC-COE finansów w programie dokazująco porządkowym regionalnej struktury gospodarczej (natenprzykład: Wydział Przestępstw Gospodarczych KM do KW Policji w Rzeszowie-podkarpackie) pod patronatem Urzędu Kontroli Skarbowej US-IV tudzież Krajowej Izby Gospodarczej IK-V za monumenturą profos N.I.K. 2000-2004 ad NS-VI i.t.p., zatem informuję że według obliczeń i rozliczeń do raportu za ubiegły miesiąc okazało się mym szarym komórkom co następuje: dotychczas skatalogowane paragony fiskalne wykazują wyraźnie iż systemy bankowości fiskalnej w punktach sprzedaży detalicznej są fałszywie zaprogramowane przez co Podatek od Towarów i Usług typu A, B, C, jest zaniżany względem Sprzedaży opodatkowanej do Urzędu Skarbowego w klasyfikacji NIP podmiotów gospodarczych. Konkluzja: Ktokolwiek tym majsterkuje (a podam tu do wiadomości chociażby takie magnaty jak n.p. "Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp.k.", "Biedronka", "Shell Polska Sp.z.o.o.", nie wymieniwszy wielu znakomitych przedsiębiorców-kaskaderów z regionalnej hodowli), musiał czynić to świadomie gdyż kasy fiskalne same się nie programują a kalkulatory E.M.C. obliczają nie rozmyślając o finansowych dziurach w kresie ogólnogospodarczym Banku światowego skąd różni administratorzy Gospodarki komunalnej czerpią dofinansowanie na podstawie fałszywych przesłanek myśląc że to takie łatwe i proste jakoby się komu wydawało. Ordnung must sein a kasa ekwiwalentować w ostatecznej rachubie zliczeniowej. Rzyczę bogactw i w końcowej sprawiedliwości wiecznego szczęścia u Wiedzy Świadomości za tem zakomunikatem. P.S. Rzecz Pieniądza dotyczy w bezprawnym działaniu na szkodę Konsumenta w osobach prawnych cywilnych a zakontraktowanych do zwrotu podatku VAT (jednostek gospodarki uspołecznionej w osobach pracujących), oczywiście. P.S.S. Ile zarabiasz po co i z czego ta płaca czy się op...? http://kopalniawiedzy.pl/forum/index.php/topic,19197.msg79503.html#msg79503
 13. Byłem w Amsterdamie, Hadze, Berlinie, Hanowerze (lecz nie na rowerze ino przy współuczestnictwie PKP i kolei lokalnych w postępowaniu piechotnym) i wszędzie gdzieto bywszy widziałem to i owo według stanu kultury społecznej praktykowanej względem uregulowań o miejskim ruchu drogowym dla maszyn mechanicznych i biologicznych. Podobno ma miejsce w miastach polskich: wiele możnaby w tej dziedzinie życzyć by było lepiej z uwagi na nieudolność instruktorów nauczających reguł i konsekwencji odstępstwa od nich w praktyce samokierowania autodyscypliną własną przez wzgląd na pozostałe środowisko. Zatem (proponuję zakończyć akronimizację typu: MM, MK, MP, MA, MZ, PM, BM, AZ, i.t.d., i stosować standard pikropkowany z opisem wykładniczym jeśli zachodzi taka konieczność; ów praktykowany stanowi wyższą kulturę słowologiczną gdziekolwiek rytualnie jest stosowany operacją zapisu do późniejszego odczytu i interpretacji- dotyczy to każdej grupy lingwistycznej) .
 14. NY 17 IL 607★ http://www.nakazdytemat.pl/post85013.htm
 15. Wiadomo, że jedną z dominujących cech u istot trywialnych jest umotywowane pragnienie zyskania satysfakcji osiągnięcia kresu i stworzeniu novum w swej dziedzinie. Można zatem uznać, iż wiedza o odkryciu naukowym rangi ostatecznej, o ile stałoby się udziałem istoty ludzkiej: musiałaby być tajona. To dowodzi stanowiska wiedzy o Niewiedzy: o istnieniu obszaru dotychczas nieujarzmionego i nieujawnionego. The source of this informational work give permission on reading to comprehend special basic standard of known in individual cognitive procession. From self-learning experience of knowledge and interconnection this one to human being was concepted as individual system of move coincident to whole cosmic miscellany, arising the theorem, which simplifying fundamental structure of understanding and allowing to optimize by reformization nouns concatenated with conception of them. Continue in hope, that whichever after be better than before. Critical mass update nr 2004: [*r09 - 841621 - E: TEORIA STEROWANIA BEZŁADNOŚCIĄ INERCJI ¦Opis badania laboratoryjnego: wnioski Możliwym stanem materialnej struktury bioplazmatycznej w pojęciu fizykalnym i ujęciu biogenetycznych transformacji elementarnego systemu przekształceń wewnętrznych jest pełne odwzorowanie per- mutacji złożonej z wszystkich elementów tego systemu dla zapew- nienia ciągu inercji przemianom stanu. Ten tryb w trakcie retrakcji oscyluje dokształceniem terminalnym promienia aproksymacji nośnika energii źródła (zjawisko przepły- wu w systemie samoczynnym domkniętym). Stwierdzono, że istnieje możliwość ingerencji w strukturę nukle- arną agregatów operujących semiautomatycznie a to przekłada się na realną możność ostatecznej reorganizacji struktur podrzędnych (zautomatyzowanych). W przypadku systemu rozproszonego (aparat paästwowy) jedynĄ optymalnĄ metodĄ zabezpieczenia dziaajĄcych struktur jest umieszczenie wektor˘w startowych w egzotycznych nonikach koincydujĄcych do miejsca konjunkcji (koniunkcji). Do starter˘w rozrzĄdu w centrionach przysposobiony jest instruktaľ intencyjny i permanentna charakterologia ugruntowanej intuicjĄ dyrektywy konstytucyjnej. Konsekwentnie stajĄ si© programem wspomagajĄcym system doksztaceä materii kt˘ra jest defensywnym czynnikiem bezpieczeästwa automatu struktury jĄdrowej. Starterem w procesie kontrreaktywnym jest niedob˘r substancji r˘wnowaľĄcej poza pr˘g akcji przez analogi© do techniki cyklu pracy: laser niskiego progu transluminescencji (relaksacja niskopoziomowa).] #R13 run - time - updator standard INTO-001.4/.5 Pragmatic Repport to congregation as Unitar Netwerkers of United Nation Informational and scientific Communities in European Environmental Organization. 07/09 PM 12/24/20 07 Terial Consurentic Consecutive expression from COREURUS Consortial AS UNIT IN SPE: A m i n a n i m a t o r u s © Organizer. In my oppinion: Databank congruented on abodes system service is no comparable to high level architectural composition (reunion) . Initiation, as cointellectual work as comprehend the methodology of interventions to optimize mind system in sub units (like species: people). 07/33 PM 12/24/2007Był sobie onegdaj sam koniec wszystkiego a jeśli nie wiesz czymże koniec jest, to wiedzże iż właśnie tym gdzie zaczyna się to czego nie wiesz i co kończy się tam, dokĄd wiesz. Zatem stan ów i miejsce owo, to początek właśnie... Tak oto w samym końcu Tam, gdzie kończyły się końce Wszystkich Końców a dalej nie było już wątku a tylko wielkie Nic i wtedy zebrały się wszystkie Ichnine Końcówki nie wiedząc co począć. Zaczęły więc pleść głupoty, bo gdy każda oddzielnie nie sięgała dalej niż końca swego, to bez wspólnego wątku plątały się ichnie sploty, przeploty zaś wyplotły się na sam koniec w takie niewiadomoco, że aż końce owych końcówek pleść się nie chciały bez wiedzy o tym co się wyplotło od tego wszystkiego. Z pewnością była to Cała Głupota, którą należało zakończyć. Ojojoj , cóż z oną można począć gdy bez wątpliwości: wĄtku w sobie nie miała poza osnową którą było wszystkich owych Końców i Końcówek splatanie? Calizna Głupoty. Głupota (jak wszystko co jest) swój koniec ma, tylko że ów jest nie w środku a na wierzchu: gdyż Owa Końca w środku nie posiada bez wĄtpienia. Miała onegdaj koniec w środku gdy jeszcze Głupotą nie była i gdy ją stwórca jak wszystko co stwarzał oznaczył za swoją, lecz to inną chwilą opowieści bo natenczas ... ... jest ten czas .. i coś jeszcze: SEPTEMBER 2011-0
×
×
 • Create New...