Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Mamy już 50 patronów :)

Recommended Posts

Od wczoraj mamy już 50 patronów i jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia I założonego przez nas progu finansowania. Każdy z Was może wspomóc KopalnięWiedzy i dołączyć do tego zacnego grona.

Dzięki naszym patronom osiągnęliśmy już 73% z założonego I progu finansowania. Naszym podstawowym celem jest osiągnięcie wsparcia w wysokości 2000 pln miesięcznie. Dzięki naszym obecnym Patronom jesteśmy coraz bliżej tego progu. Wspomóc nas może każdy chętny. Wystarczy wejść na nasz profil https://patronite.pl/KopalniaWiedzy, założyć konto i zdecydować, jaką kwotą chcecie nas wspierać.

Oczywiście wesprzeć można nas też bezpośrednio wpłacając pieniądze na konto numer 21 1140 2004 0000 3702 4135 6788 z dopiskiem "dla KopalniWiedzy".

Bardzo dziękujemy wszystkim Patronom i Czytelnikom. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się, że mamy 100 Patronów :)


« powrót do artykułu
 • Like (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje. Nie sądziłem, że znajdziecie aż tylu patronów. Brałem pod uwagę liczbę udzielających się na forum - tych jest naprawdę mało, a tu proszę. Wygląda na to, że większość patronów, to mędrcy ceniący sobie złoto milczenia. Oby tak dalej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie sporo osób jest czytelnikami, ale boją się odezwać. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, wilk napisał:

boją się odezwać

Raczej przekonuje mnie Jajcentego konstatacja,  no i... nie każdy lubi się spierać.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przez kilka lat czytałem, ale bałem się odezwać.

Poziom dyskusji jest tak wysoki, że przez te lata pisałem sobie teksty. Teraz mam gotowce i robię kopiuj-wklej. Jak się skończą, to znowu przestanę się odzywać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Content

  • By KopalniaWiedzy.pl
   Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy już ponad 60% z kwoty, jaką sobie założyliśmy w I progu w Patronite. Mamy już 34 sponsorów. Bardzo dziękujemy.
   Naszym podstawowym celem jest zebranie 2000 złotych miesięcznie. Taka kwota pozwoli nam na kontynuowanie pracy nad serwisem i spokojne skupienie się na pisaniu większej liczby jeszcze lepszych tekstów, bez zastanawiania się, czy aby na pewno stać nas na dokładanie do serwisu. Ten poziom finansowania to dla nas olbrzymia pomoc, która pozwoli na funkcjonowanie KopalniWiedzy. Pozostaniemy z Wami przez co najmniej 13 kolejnych lat, jest więc spora szansa, że przeczytacie u nas o lądowaniu pierwszego człowieka na Marsie.
   Oczywiście to nie wszystkie nasze cele. Kolejny do osiągnięcia jest próg 4000 pln miesięcznie. Zgromadzenie takiej kwoty będzie oznaczało, że jedno z nas może całkowicie poświęcić się serwisowi. Możemy też nawiązać współpracę z grafikiem, który od czasu do czasu przygotuje dla nas autorski rysunek lub komiks oraz poszukać autorów zewnętrznych, a tym samym dostarczyć Wam więcej interesujących tekstów. Opłacimy też serwer, a jeśli pojawią się problemy z jego nadmiernym obciążeniem, będzie nas stać na zainwestowanie w silniejszą maszynę.
   No i nasz próg docelowy, 10 000 miesięcznie, z którego zebraliśmy już 12% pozwoli nam na zatrudnienie dodatkowej osoby piszącej teksty oraz odkładanie pieniędzy na całkowitą zmianę layoutu, przepisanie kodu KopalniWiedzy oraz prace nad rozpoznawalnością marki zwiększeniem zasięgu. Będzie więcej autorskich tekstów od autorów zewnętrznych, ruszy produkcja gadżetów. A gdy już zmienimy layout i przepiszemy kod będziemy mieli pieniądze na nawiązanie szerszej współpracy z polskimi uczelniami i większe zaangażowanie w odbywające się w Polsce wydarzenia naukowe.
   Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy obecnym Patronom i gorąco zachęcamy pozostałych czytelników, by również zostali Patronami. Na początek warto po prostu odwiedzić nasz profil, poczytać o nas i o celach, które chcemy osiągnąć dzięki Waszemu wsparciu.

   « powrót do artykułu
  • By KopalniaWiedzy.pl
   Właśnie odebraliśmy wiadomość, że zostaliśmy Autorem Tygodnia na Patronite :) To dla nas olbrzymie i niezwykle miłe zaskoczenie.
   Mamy nadzieję, że ta nominacja ułatwi nam osiągnięcie założonych celów. O tym, jakie to cele możecie przeczytać na naszym profilu.
   Pochwalimy się też, że mamy już 25 Patronów, a miesięczne wpłaty przekroczyły 1000 pln, więc ponad połowę z pierwszego celu osiągnęliśmy. To naprawdę dodaje energii do pracy i pozwala optymistycznie spojrzeć na przyszłość KopalniWiedzy.
   Bardzo dziękujemy obecnym i przyszłym Patronom.
   Ania i Mariusz

   « powrót do artykułu
  • By KopalniaWiedzy.pl
   Przekroczyliśmy ważną barierę 20 patronów. Bardzo dziękujemy za wsparcie. Dzięki temu wiemy, że nasza praca jest potrzebna i doceniana. Zebraliśmy już połowę miesięcznej kwoty potrzebnej do bezpiecznego utrzymania KopalniWiedzy. Nie sądziliśmy, że stanie się to tak szybko. Bardzo się cieszymy i optymistycznie patrzymy w przyszłość.
   Jak tak dalej pójdzie, to – co obiecaliśmy w pierwszym z zakładanych przez nas celów – rzeczywiście będziecie u nas czytali relację z lądowania człowieka na Marsie. W końcu to raptem za kilkanaście lat, a KopalniaWiedzy istnieje już od 13 lat.
   Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Patronom. I gorąco zachęcamy naszych pozostałych czytelników do wspierania nas na https://patronite.pl/KopalniaWiedzy.

   « powrót do artykułu
  • By KopalniaWiedzy.pl
   Jeśli podoba Ci się nasz serwis, doceniasz naszą pracę i chcesz, by KopalniaWiedzy była coraz lepsza, pomóż nam ją rozwijać. Chcemy radykalnie zmienić layout, musimy przepisać przestarzały kod, myślimy o zatrudnieniu dodatkowych redaktorów czy produkcji gadżetów. Założyliśmy profil na Patronite.pl i ogłaszamy wielką zbiórkę rozwój Kopalni. Szczegóły znajdziecie na profilu.
   Każde wsparcie się liczy i za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.
   Załoga KopalniWiedzy

   « powrót do artykułu
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...