Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość Astro

Co zrobiliśmy źle na KW?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astro

Właśnie. Drodzy admini/ modzi/ mix owych w proporcjach dla mnie niezbyt osiągalnych… Co robimy ŹLE? Szczerzymy ząbki do debili? Nie mamy jaj? Czy może gdzie indziej tkwi problem? Moim zdaniem NIEWIEDZĘ należy wycinać u samych podstaw, czyli na wysokości jąder. Przemyślcie to, proszę, poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiedzę się uzupełnia a nie wycina. Edukuje a nie prowadzi walki krzyżowe. To zrobiłeś (nie zrobiliśmy) źle :)

Nie powiem że nie kuszą mnie Twoje konkwistadorskie zapędy. Ale żeby to realizować trzeba mieć odpowiednie środowisko. Nie masz go. Trochę się zmieniło od XVI wieku.

Za czasów konkwisty wyciąłbyś niewiedzę razem z ludźmi i miałbyś spokój.

W internecie nie da się być konkwistadorem bo możesz machać mieczem i 100 razy a przeciwnik odmacha Ci 101 razy. Niczego to nie zmieni. No chyba że się chcecie zanudzić na śmierć :)
PS. Na innych większych forach jest podobnie, bo tak działa obecnie powszechny internet. Twój romantyzm tego nie zmieni ;)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Niewiedzę się uzupełnia a nie wycina.

 

Słusznie. Ale brak jąder nie czyni kobiety facetem; chyba? ;)

UZUPEŁNIAĆ można braki, ale czy całkowite? ;)

Thikim, Ty, jak widzę, za multi-kulti. Naprawdę nie ma to jakiegokolwiek sensu. :D

 

 

 

Edukuje a nie prowadzi walki krzyżowe.

 

Edukuje się EDUKOWALNYCH. Z resztą NALEŻY prowadzić walki krzyżowe (myślę, że stać NAS na nieco większy rozmach. ;)).

 

 

 

To zrobiłeś (nie zrobiliśmy) źle

 

Dla Ciebie:

Wiesz czego NAM brakuje? ROZPIERDUCHY debilnego myślenia.

Twoi koledzy z PiS Ci nie pomogą… ;):D

 

 

 

Nie powiem że nie kuszą mnie Twoje konkwistadorskie zapędy.

 

Pokład mi możesz zmywać. Każde ręce będą przydatne. ;)

 

 

 

Nie masz go.

 

Dobra medytacja nie jest zła. ;)

 

 

 

Trochę się zmieniło od XVI wieku.

 

Wow! Załapałeś! :)

 

 

 

W internecie nie da się być konkwistadorem bo możesz machać mieczem i 100 razy a przeciwnik odmacha Ci 101 razy.

 

No to dawaj mi tego "przeciwnika". Chętnie popatrzę jak macha czymś zwisłym, czyli mieczem, w swoim "zwisłym", oczywiście przekonaniu. :)
https://www.youtube.com/watch?v=3mbBbFH9fAg

 

 

 

Twój romantyzm tego nie zmieni

 

Zmieni, zmieni. My, POLACY jesteśmy z natury ROMANTYKAMI…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Thikim, Ty, jak widzę, za multi-kulti. Naprawdę nie ma to jakiegokolwiek sensu

Nie pierwszy to raz źle widzisz.

Nie jestem za multikulti :)

 

No to dawaj mi tego "przeciwnika". Chętnie popatrzę jak macha czymś zwisłym, czyli mieczem, w swoim "zwisłym", oczywiście przekonaniu

No cóż, nie dawał bym tu upustu swoim obawom, jak sądzę z wiekiem związanym.

Natomiast, hmm, rozumiem że to prowokacja taka: "co źle zrobiliśmy" - wejdźcie tu i czytajcie :)

Trochę to lewicowe takie: "po raz setny nam nie wyszło, co źle zrobiliśmy" :D Ba, czysty socjalizm.

Wierzysz że następnym razem się uda? Ba, odpowiedź jest oczywista ;)

 

 

Zmieni, zmieni. My, POLACY jesteśmy z natury ROMANTYKAMI…

Coś w tym jest. Na szczęście nie wszyscy. Najwidoczniej jak cały ten temat nawiązujesz do:

"a jedyne co najlepiej umiemy to najpiękniej w życiu przegrywać" :)

Z tego powodu pozwolisz że nie dołączę do Twojej wyprawy.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Nie jestem za multikulti

 

Dobra. Niech Ci będzie. Za czym w takim razie jesteś? :)

 

 

 

Natomiast, hmm, rozumiem że to prowokacja taka: "co źle zrobiliśmy" - wejdźcie tu i czytajcie :)

 

Nie. Pokażcie otwarcie (bez multikulti), co tam nosicie pod spódniczkami. :)

 

 

 

"a jedyne co najlepiej umiemy to najpiękniej w życiu przegrywać"

 

To jest właśnie sztuką. Wygrywać potrafi byle jankes. ;)

Znasz jakiegoś jankesa, który nosiłby by tyle jajek po tylu przegranych co My? :)

 

 

 

Z tego powodu pozwolisz że nie dołączę do Twojej wyprawy.

 

Szkoda. Widziałem w Tobie dobry materiał na dobrze wyglądający pokład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Niech Ci będzie. Za czym w takim razie jesteś?

Państwo wyznaniowe rzecz jasna. Czyli tak jakby przeciwność multikulti. Panująca religia chrześcijańska i kultura chrześcijańska. Dlatego tak dobrze rozumiem fanatyków. Ciebie też w sumie.

Znasz jakiegoś jankesa, który nosiłby by tyle jajek po tylu przegranych co My?

Astro - w internecie mało kto ma tyle jaj co Ty :)

Nie bądź non stop takim frustratem.

Jak by było jakieś głosowanie na największego internetowego chojraka - daję słowo zagłosowałbym za Tobą :) bo na wielu różnych forach nie spotkałem tak odważnego w klepaniu klawiatury.

Za to w rzeczywistości spotykałem prawdziwych street fighterów - zdecydowanie nie mówili za wiele o tym jacy to oni nie są odważni. Ba, przeciwnie, będąc praktykami a nie teoretykami sztuki bojowej jak Ty, zalecali technikę: chodu.

Może czas zacząć myśleć o tym jak wygrywać? Chociaż Tobie to i tak pewnie wszystko jedno: wszak z winem, kobietami i śpiewem i tak zdążysz. Nie zapomnij o motyce bojowej.

No ale chyba to dość często tak bywa że Ci co najgłośniej krzyczą: "naprzód" stoją z tyłu :D.

Jeśli jednak potraktować Twoje (tak naprawdę prowokacyjne) zapytanie serio:

Co robimy ŹLE?

To na serio odpowiadam. ROBISZ dużo źle. Nie wątpię jednak że dalej tak będziesz robił i co pewien czas zadawał pytanie: "co robimy źle?" :) Dlaczego działając po raz setny tak samo nie otrzymuję na zasadzie losowości innego wyniku? :D

Stać Cię na to żeby to forum tematycznie i merytorycznie mocno ulepszyć. A co robisz to już Twój wybór. Tylko czemu Cię dziwi efekt?

Nadajesz mocno ton temu miejscu. Więc ogarnij się i nie dziw że to miejsce jest jakie jest.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Państwo wyznaniowe rzecz jasna.

 

No widzisz Thikim. Mam pierwsze miejsce, jeśli chodzi o prekognicję na KW. ;)

 

 

 

Panująca religia chrześcijańska i kultura chrześcijańska.

 

Też kiedyś byłem hipisem. Ale włosów mi od tego czasu nie przybyło. :D

https://www.youtube.com/watch?v=bAMT8bhbiIQ

BTW:

Thikim, czy Twoja żona podaje Ci kropelki? Nie ważne na co, jakiekolwiek?!!!

 

 

 

Astro - w internecie mało kto ma tyle jaj co Ty

 

Nie tyle ja, co mój kogut. Ciekaw jestem Twojej chrześcijańskiej z NIM rozmowy. :D

 

 

 

Nie bądź non stop takim frustratem.

 

Po co? Wystarczysz Ty. :)

 

 

 

daję słowo zagłosowałbym za Tobą

 

Mogę szczerze? Spier*alaj! Wolę Panie. :)

 

 

 

bo na wielu różnych forach nie spotkałem tak odważnego w klepaniu klawiatury.

 

Zbyt cienkie, jak widać, masz paluszki. ;)

 

 

 

Za to w rzeczywistości spotykałem prawdziwych street fighterów - zdecydowanie nie mówili za wiele o tym jacy to oni nie są odważni.

 

Przejdź zatem na priv. Jeszcze nie przeczytałeś tego, co napisałem Ci ze 3 miesiące temu… "prafcify strifajterze". Widziałeś kiedyś taką kreskówkę? To o Tobie:

https://www.youtube.com/watch?v=tSagcmQKDUk

 

 

 

ROBISZ dużo źle

 

NIE. Robię DUŻO dobrze dla KW. :)

 

 

 

Nie wątpię jednak że dalej tak będziesz robił i co pewien czas zadawał pytanie: "co robimy źle?"

 

Zawsze liczę na odpowiedź, czyli Thikima. Rzucasz kość, i wraca. ;)

 

 

 

Dlaczego działając po raz setny tak samo nie otrzymuję na zasadzie losowości innego wyniku?

 

Nie umiesz utrzymać kostki w dłoni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro - parafrazujesz temat ojca detektora? Jakiś szerszy kontekst? Coś się dziś wydarzyło na świecie czemu to kopalnia mogła zapobiec?

 

Czytając wątek kolejny raz czuje tu zaskoczenie i zażenowanie. Jak na spotkaniu po pseudo wystawie z udziałem absolwentów akademii sztuki(na poziomie zawodówki). Z tym że tamto zrozumiaem pijąc piwko i obserwując "pod stołem" przekaz dokumentów, słysząc kwoty "ten stary neon... myśle że da się wycisnąć ze 20 tyś na remont" oświecony odetchnąłem z ulgą. Szczęście że było kilku normalnych ludzi.. ale jak to w śnie wariata - połowa mówiących rzecz jasna po czesku. Pocieszenie że nie śniłem samotnie tego snu pośród ludzkich bootów. Postawa profesorków stała sie logiczna - byle dotrwać do końca robiąc dobrą minę i będzie można wpisać na listę osiągnięć - odzielić się grantem itd.

 

Natomiast na kopalni ponoć biznesik ledwo starcza dla jednej osoby, moderatorow jak na lekarstwo, komentujących również, że o grantach nie wspomne.. o co więc chodzi żeby aż tak poważne działa wytaczać? Angielski humor? :P

 

http://www.filmweb.pl/film/Made+in+Poland-2010-48732

Edytowane przez Stanley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Jakiś szerszy kontekst? Coś się dziś wydarzyło na świecie?

 

Cyber Tarcza w Orange. Niestety, opierdzieliłem ducha winną operatorkę… Ale nie płacę za coś, czego sobie nie życzę.

 

 

 

Jak na spotkaniu po pseudo wystawie z udziałem absolwentów akademii sztuki(na poziomie zawodówki).

 

Zważ, że tu bywają ludkowie z Ph.D. ;)

 

 

 

Pocieszenie że nie śniłem samotnie tego snu - łowcy androidów pośród ludzkich bootów

 

No i tu się chyba rozumiemy. ;):D

 

 

 

Postawa profesorków stała sie logiczna - byle dotrwać do końca robiąc dobrą minę i będzie można wpisać na listę osiągnięć - odzielić się grantem itd.

 

Mnie możesz wyłączyć z tej podstawy. Jestem samotnym łowcą (jak w Łowcy androidów ;)).

 

 

 

Manuale, poradniki, uwagi - masz jakieś życie poza kopalnią?

 

Tu jest problem. Kopalnia to moje życie. :)


P.S. Oczywiście Stanley, poza dorywczymi doskokami (like modliszka ;)).


Ed. Stanley. Poza Twoim niespełnionym marzeniem o siksach, masz jakieś życie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Thikim. Mam pierwsze miejsce, jeśli chodzi o prekognicję na KW

Tak. Co strzał to chybiony. W teorii przesyłu bitów wystarczyłoby negację postawić. Ale co otrzymamy jak zanegujemy Astro? Dalej to samo :D

 

 

NIE. Robię DUŻO dobrze dla KW

Tak dużo robisz dobrze że sam pytasz:

Co robimy ŹLE?

Ocknij się. Robisz źle. Ciebie to bawi oczywiście. Ale większość osób napotykając takiego internetowego herosa zwyczajnie robi: pass.

Wcale nie podwyższa poziomu to że co drugą wiadomość piszesz pół żartem pół serio :)

Wcale nie podwyższa poziomu że łapiesz innych za słówka sam broniąc się humorem :)

Pytanie brzmi czy dalej zamierzasz straszyć przeciętnych ludzi czy jednak coś dobrego chciałbyś zrobić.

Podobno charakteru nie można zmienić.

Że pojawiają się tu ludzie piszący bzdury? Owszem. Potrafię niektórych przekonać. Ale na pewno nie da się ich przekonać krzycząc: debile (mniej lub bardziej bezpośrednio).

PS. Jak już zacząłeś o pokazywaniu czegoś pod spódnicą swoją to dokończ.

Nie pokazuj broń Boże.

Napisz co czytasz, jakie serwisy, jaką prasę, z jakim mediami masz kontakt. To więcej o Tobie powie niż setki półprawd.

 

 

Astro - parafrazujesz temat ojca detektora? Jakiś szerszy kontekst?

Chodzi mu o to że forum nie rozwija się jakoś specjalnie. Spotyka się tu parę stałych osób. Czasem ktoś wpadnie nowy. Jak aktywny to zazwyczaj wariat :D Jak nie wariat to też tu nie zabawia za długo.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

W teorii przesyłu bitów wystarczyłoby negację postawić

 

Dobra NOT dla Ciebie ustawiony. ;)

 

 

 

Ciebie to bawi oczywiście. Ale większość osób napotykając takiego internetowego herosa zwyczajnie robi: pass.

 

Ja i heros? Zakasłałem się właśnie wciągając coś, co mnie zabija. Thikim, tu nie brakuje ludzi z jajami. Trzeba ich tylko przekonać, że to jest WŁAŚCIWE. :)

 

 

 

Wcale nie podwyższa poziomu to że co drugą wiadomość piszesz pół żartem pół serio

 

Wiesz, mam tyle jajek na zbyciu (jajecznica z dziesięciu rano codziennie to chyba przesada? ;)), że nie mogę się oprzeć pokusie podzielenia się z innymi. Thikim, jajka dla Ciebie. Tak z mendel. ;)

 

 

 

Pytanie brzmi czy dalej zamierzasz straszyć przeciętnych ludzi czy jednak coś dobrego chciałbyś zrobić.

 

Idąc Twoim torem, zamieniam się w słuch. Serio.

 

 

 

Podobno charakteru nie można zmienić.

 

No tak. Nie ma nikt takiej nadziei jak ja. Nie ma nikt takiej wiary w ludzi i cały ten świat. Nie ma nikt tylu zmarnowanych lat. Nie ma nikt, bo któż to wszystko mieć by chciał? Tylko ja. :)

 

 

 

Potrafię niektórych przekonać

 

Dawaj, będzie ciekawiej. :)

 

 

 

Ale na pewno nie da się ich przekonać krzycząc: debile.

 

Masz to ode mnie za free. Nie będę już krzyczał. Debile się już nie pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś uczynić (w zasadzie czy zechce) Astro moderatorem?

Przepraszam, że tak trochę ni z gruszki ni z pietruszki i bez w zasadzie jakiś uprawnień do takich wypowiedzi rzucam taki pomysł.
Ale to by wiele zmieniło na lepsze.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najgorszych rzeczy jakie tu robimy jest nazywanie ludzi debilami i mówienie im wprost, że pierd*** głupoty.

W ten sposób nie da się nikogo niczego nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro zły?

Rozpatrując jego pojedyncze zachowania (wypowiedzi) to tak. Czasem mam wrażenie ze to taki nastolatek ponad miarę rozgarniety udający kogoś starszego. Czasem też mam wrażenie ze dyskutuje sam ze sobą :) .

To wszystko okraszone duża dawka wiedzy.

 

Całościowo dla KW myślę że bardzo pozytywny bo wnosi klimat do tego miejsca. Często wypatruje jego postów bo zawsze kontrowersyjne ale i w większości logiczne tezy i stwierdzenia okraszone trochę ostrym ale jednak humorem. :)

Podsumowując jeden ASTRO nie robi źle KW. A dzięki jego jajom (no może koguta ;) ) raczej nie ma szans na kogoś podobnego w tym samym miejscu bo jak byłoby takich dwóch to już robili by razem źle dla KW. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System sam wycina (wygwiazdkowuje ****) wyrazy niecenzuralne. Dlatego słownik tych wyrazów nalezy moim zdaniem rozszerzyć m.in. o wyrazy typu: debile.

 

Więcej nie da sie zrobić, bo szeroko rozumiana frazeologia póki co dla systemu (na serwerze), jest nieosiągalna, a cenzura w naszym kraju na szczęście nie istnieje. Ewentualne roszczenia dochodzone mogą być na drodze prawnej.

 

Tu faktycznie mozna sie zastanowić nad rolą edukacyjną KW, tylko ze na tzw misję trzeba mieć kasę. Gdy, póki co, jej na to nie ma, serwis spełnia swoją podstawową rolę popularno-naukową i forum dyskusyjnego.

A co do liczby dyskutantów, to nie przekłada sie ona na faktyczną liczbę odwiedzających i/lub czytających. Ta pewnie nie jest mała.

 

Poza tym do stylu pisarskiego Astro mozna sie przyzwyczaić, a nawet go polubić. To jeden z bardziej kojarzących sie z KW Userów. A nie mozna podchodzić do KW jak do forum stricte naukowego, tylko popularyzarorskiego. Dlatego luźniejszy język według mnie zachęca do dyskusji, w przeciwieństwie do reżimu języka naukowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Astro fajnie się dyskutuje póki nikt go nie wyprowadzi z równowagi, a można tego łatwo dokonać nie reagując na logiczne argumenty :)

 

Jestem zdania, że warto dać się wyszaleć tu jednostkom z fantastycznymi wizjami świata (wolna energia i wszelkiego typu teorie spiskowe). To nabija oglądalności, a oglądalność to kasa dla Ani i Mariusza.
Trzeba jednak liczyć się z tym, że wciąż czytają to ludzie nieuczestniczący w dyskusji i często zagubieni tak jak sam piszący głupoty. Część z nich jest bardziej logiczna i da się im wytłumaczyć wiele spraw. Ale gdy widzą wyzwiska pod adresem myślących tak jak oni, to mogą dojść do wniosku, że ktoś się wkurza, bo brakuje mu argumentów, a przecież musi wyjść jego racja.

 

Podejrzewam, że spektrum ludzi, którzy tylko czytają jest znacznie szersze niż tych, którzy piszą i o nich też trzeba pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Panowie. Dzięki wielkie za wszystkie wpisy. Naprawdę są cenne, i co ciekawe, zgadzam się niemal w całości. ;):D

 

Pogo. Zgoda w całej rozciągłości. Dodam, że oglądalność doskonale podbija też flejm. Dlatego, od czasu do czasu, pozwalam sobie na taki malusi, zupełnie kontrolowany. ;)


Czy tylko u Nas brakuje dziewczynów? ;)

http://news.mit.edu/2016/office-of-engineering-outreach-programs-names-new-director-eboney-hearn-0722


Ed. Thikim. Ja i moderator? To zbytni problem, nadprodukcja 17β-hydroksy-4-androsten-3-onu. ;)

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro nie daj się podlizać.daj  się polizać,ja ja kobyły partyzant muszę powiedzieć ,że wypadkowa wszystkich zależności  prowadzi do rozproszenia. 

 

zacznę od nowego zdania: ty głupku,nikt cie nie wybierze nowym królem,najwyrzej stajennym


Astro nie daj się podlizać.daj  się polizać,ja ja kobyły partyzant muszę powiedzieć ,że wypadkowa wszystkich zależności  prowadzi do rozproszenia. 

 

zacznę od nowego zdania: ty głupku,nikt cie nie wybierze nowym królem,najwyrzej stajennym

 pRZEPRASZAM,można usunąć ten epizodyczny opost,naczy sie post,Astro nic osobliwego to chmura alkoholowa przeleciała przez mój układ gwiezdny,w ogóle to czytam to pierwszy raz.

Edytowane przez ojciec detecktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky is the limit jak to piszą.

Naprawdę chcesz się tu w taki sposób przedstawić? Skończy się na tym że tylko Astro z Tobą będzie rozmawiać.

Moim zdaniem nie należy tego usuwać. Pomniki są ważnym elementem społecznym, znaczy się ważną społeczną rolę pełnią.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro moderatorem? Moja odpowiedz 2.30min https://www.youtube.com/watch?v=9s-a1vp4LLk

Natomiast Astro wyszukującym nowe niusy, artykuły, wywiady(ewentualnie tłumaczącym) i dodającym na kopalnie w takiej formie aby były ciekawe, pełne konkretów, logiczne, sensowne: Odpowiedz jest w 30 sekundzie ^^

Pod jednym warunkiem(mam nadzieje póxniej: skutkiem wypełnionego grafiku): że przestanie się udzielać na forum jako czepiacz-krytyk-dyskutant, a jedynie wyjaśniając wątpliwości w treści art. Myśle że to by była bardzo budująca zmiana na kopalni. Pomimo jak sądze różnic nie do pogodzenia (wilka - astro) myśle że byłoby to możliwe - inspiracja w filmie z którego pochodzi ^^ frament.

 

Mam również nadzieje że posty i tematy użytkowników budzących wątpliwości co do pokrewieństwa z humanoidem będą skutkowały ostrzeżeniami tak by ich autor nie pił za dużo. 

Edytowane przez Stanley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Astro moderatorem? Moja odpowiedz 2.30min https://www.youtube....h?v=9s-a1vp4LLk

 

Całkowicie się zgadzam, to coś o mnie:

https://www.youtube.com/watch?v=jJZ5x-zUx28

https://www.youtube.com/watch?v=CPnwlNvwBLI

chociaż prawdę powiedziawszy, to jest mi bliższej ;)

https://www.youtube.com/watch?v=HCTJeT2i9QU

 

 

 

że przestanie się udzielać na forum jako czepiacz a jedynie wyjaśniając wątpliwości

 

Stanley. Jeśli zechcesz zauważyć, to na rozsądnie zadane pytania chętnie odpowiadam. Kto pyta nie wielbłądzi. ;):)

 

 

 

Myśle że to by była bardzo budująca zmiana na kopalni.

 

Myślę, że na KW nie ma takich oczekiwań.

 

 

 

Moim zdaniem nie należy tego usuwać. Pomniki są ważnym elementem społecznym, znaczy się ważną społeczną rolę pełnią.

 

Po przemyśleniu zgoda, choć nie cierpię pomników (poza tymi MYŚLI ludzkiej). Za Sztaudyngerem (z pamięci): Burząc pomniki zostawiajcie cokoły. Mogą się przydać.


Stanley, dodałbym jeszcze może

https://www.youtube.com/watch?v=m0zyuc_2UVg

i coś z życia prywatnego:

https://www.youtube.com/watch?v=ftt4f2H3GDs

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podejrzewam, że spektrum ludzi, którzy tylko czytają jest znacznie szersze niż tych, którzy piszą i o nich też trzeba pamiętać.

Oto czas się ujawnić :P

Czytam wasze kłótnie pod artykułami już od dłuższego czasu (miesiące), lecz nie miałem jeszcze powodu do pisania, za rzadko wchodzę i rozmowa zdąży zboczyć na inne tory. Osobiście lubię styl pisania Astro, przez niego to forum się wyróżnia. Z owych kłótni można wiele się dowiedzieć. Lub pośmiać.

Offtop w offtopie... To wam się udaje!

Pozdrawiam, Horochov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Horochov, narobiłeś mi kłopotu. Będę teraz musiał udowadniać Thikimowi, że nie jestem Horochov. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wiadomość: Jestem kolejnym multikontem Astro! Astroboy i Astrogirl to dla mnie za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...