Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

rozan

Users
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rozan last won the day on March 26 2020

rozan had the most liked content!

Community Reputation

-12 Awful

About rozan

 • Rank
  Gwarek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od dawna wiadomo, że wszystko, co robią zwierzęta ma jakiś konkretny cel, więc spodziewałem się, że z bizonami jest tak samo.
 2. Szczerza nie wiem, czym te dwa emotikony się różnią, bo jestem niewidomy. Screen-reader czyta, że (lekki uśmiech, buźka), więc tak napisałem, ale skoro lepsze to ok.
 3. Ryby i inne morskie zwierzęta, a nie kurczaki z KFC to chyba zdrowsza ta dieta
 4. pierwszy raz napotykam tu na artykuł nie będący w żadnym razie naukowym bądź medycznym. To rzadkość
 5. wygląda na to, że ziemia zawsze była najlepszym konserwatorem ludzkich szczątków, skoro to było aż 2100 lat temu. Niesamowite
 6. Trochę przesadzone, chociaż dzieci mają dużo lepszą wyobraźnię, często wpadają na pomysły, które nam nie przyszłyby do głowy tak szybko, jak im, ale to jednak są jeszcze dzieci. Ich doświadczenia jeszcze się zmieniają, dojrzałość nie jest na takim poziomie, żeby te prace były 100% wiarygodne dla logicznie myślącego i znającego realia człowieka itd. Innymi słowy te prace mogą pomóc, ale do wyciągania ostatecznych wniosków to raczej bym tego nie użył.
 7. ale prawda jest taka, że z jednej strony masz więcej informacji (to źródło wybiera te informacje i niekoniecznie pełne) z drugiej strony denerwujesz się tym, że ktoś zarabia więcej niż powinien i poddajesz się emocjom sprzyjającym rosnącemu popytowi na źródło informacji niekoniecznie z korzyścią dla twojego portfela
 8. Ostatnio we Francji pokazuje się stworzenie nieklasyfikowane do żadnego gatunku zwierząt, więc trójnożny jeleń mnie nie dziwi.
 9. Oczywiście koszty takiego bio-opakowania będą zależne od kosztów produkcji, a te pewnie niższe od normalnych opakowań nie będą, ale wiem, chodzi o późniejszy rozkład w koszu na śmieci i minimalizacji smogu
 10. Jakoś nie widzę, żeby ogólnie Rosjanie bardzo narzekali na swoje życie, to samo w Niemczech. Są bardziej stabilni niż my, chociaż tam w telewizji nie można pokazywać negatywnych rzeczy. Dzięki temu jest mniej zamieszania o pieniądze, protestów, a chociaż postawione są pewne granice to ludziom żyje się tam lepiej niż u nas w sensie mentalnym i poczucia bezpieczeństwa.
×
×
 • Create New...