Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dajmon

Users
 • Content Count

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

dajmon last won the day on May 20 2021

dajmon had the most liked content!

Community Reputation

14 Pretty Good

About dajmon

 • Rank
  Sztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe w takim razie czy sprawnym posługiwaniem się narzędziem jest również gra na instrumencie muzycznym.
 2. Powyższe rozumiem, ale żerowanie na osobach chorych psychicznie i w trudnej sytuacji życiowej też nie wróży świetlanej przyszłości.
 3. Tak, już załapałem sam zaraz jak zapytałem. Teraz jestem ciekaw czy tzw. domki dla owadów w miastach są siedliskiem dla dzikich pszczół, gdyż jest tych domków co raz więcej.
 4. Dlaczego to właśnie pszczoła miodna przeważa w miastach i zajmuje stawiane ule, a nie samotne pszczoły?
 5. Nie demonizuj tak HIV, da się z nim żyć, objawy daje późno, daje się leczyć, a zdarzają się przebiegi łagodne. Ciekawi mnie jak wyglądałaby masa tego wirusa skupiona w przestrzeni, np. w kolbie. Czy byłby to proszek, higroskopijny proszek? Jakiej barwy, jakiego zapachu, jakiego smaku? Czy dałby się formować w palcach w kuleczki, wałeczki?
 6. To wyobraźcie sobie, że zachce się komuś odkopać tę notkę za 50 lat, do tego będzie to osoba bardzo młoda. Czy będzie wiedział o czym jest artykuł? Jestem zdania, że artykuły popularnonaukowe nie służą do tego, aby domyślać się o czym traktują.
 7. Ciekawi mnie, że od początku artykułu właściwie nie wiadomo przeciwko jakiemu patogenowi jest szczepionka. Dopiero w 4. akapicie pada coś o szczepionkach przeciw COVID-19, ale tak na prawdę do końca jesteśmy trzymani w napięciu o jakiej szczepionce jest mowa. Ostatecznie, artykuł nie daje satysfakcji i zostawia z uczuciem zmieszania. Wiem, że jest to obecnie trend w pisaniu artykułów na domysł. Czy ktoś to zaobserwował?
×
×
 • Create New...