Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Webby

Upgrade forum

Rekomendowane odpowiedzi

ctrl+shft+r -> powinno załadować się NOWE serducho u tych którzy jeszcze go nie widzą

 

"-" zlewa się z kolorem serducha...

 

Skoro już zrobił się koncert życzeń to gdyby był plugin pt "Cytowanie selektywne" czyli możliwość umieszczenia w cytacie zaznaczonego fragmentu było by ekstra (jeśli zna ktoś taki plugin do SimpleMachinesForum niech zapoda linka, sam chętnie skorzystam ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"-" zlewa się z kolorem serducha...

 

Na szybko (pierwsze to negatyw, drugi ma zamienione kanały): karma1.gifkarma2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to samo umiejscowienie tego serducha jest kiepskie. Mogłoby być takie, jakie jest, gdyby nie było wmieszane w pomiędzy inne ikony tego samego rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pisałem o tym wcześniej. Najlepszym miejscem dla tego przycisku byłaby stopka każdego posta. Chociaż wtedy sam przycisk mógłby być większy (taki jak teraz są przyciski modyfikuj czy cytuj). A w ogóle powinny to być odrazu dwa przyciski według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy reputacja powinna się zwiększać dającemu tak samo jak obdarowywanemu ? Podejrzewam, że dając komuś "plusika" zwiększa się też liczba naszej reputacji. Może to ktoś sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Twoja własna reputacja miałaby się zmieniać? Nie bardzo rozumiem.

 

Sprawdziłem. Nic takiego się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że reputacja mi wzrosła, a nikt mi żadnego plusika nie postawił. Może rośnie wraz ze wzrostem reputacji ludzi którzy mi plusowali ? Sam już nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłam to samo, jeśli chodzi o moją reputację. Wydaje mi się, że rośnie wraz z dodawanymi wiadomościami na forach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, kliknij w "Pokaż Wiadomości od ostatniej wizyty" i klops, pokazuje 192 strony, czyli wszystko od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z Pychologii się wykasowało i jest zaznaczone jako nowe.

Chyba potrzebujemy tu pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko wrocilo do normy. Podczas odswiezenia witryny, po dodaniu linkow do ksiegarni, wszystkie starsze wiadomosci otrzymaly nowe watki na forum. Wszystkie zostaly wykasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy niemożliwość dodania reputacji drugi raz pod rząd tej samej osobie jest celowym i nieodwołalnym zabiegiem ? Żeby nagrodzić czyjąś kolejną dobrą wypowiedź musiałbym dać plusika komuś innemu, tak aby obejść system ? Żeby nie było rep-floodów, można by pewnie ustawić jakiś ogranicznik czasowy dla podwójnej reputacji czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to celowe i niestety jest to jedyne zabezpieczenie przed rep-floodem dostepne w ustawieniach. Domyslnie trzeba bylo ocenic trzy inne osoby przez ponowna ocena tej samej. Obecnie wystarczy ocenic tylko jedna osobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłam to samo, jeśli chodzi o moją reputację. Wydaje mi się, że rośnie wraz z dodawanymi wiadomościami na forach ;)

No właśnie. O co biega? Bo rośnie mi reputacja a żadnych nowych wpisów. Jeżeli ma to zależeć od ilości postów, to chyba mija się z celem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by się okazało, że w tym systemie nawet waldi by wyszedł na plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dziwi ten mechanizm reputacji. Osobiście wolałbym, żeby ocena użytkownika była zależna wyłącznie od reputacji oceniających mnie osób, a nie od tego, ile sam naskrobię wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie "nabija" reputacji po napisaniu kolejnej wiadomości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na zmianę opisów słownych, które się pokazują po najechaniu na te zielone kwadraciki pod wagą głosu ?

Tekst o tym, iż jestem powszechnie uwielbiany jakoś mi się nie widzi ;)

 

Sam pasek kwadracików znów by trza zmienić - mikroosowi się już nie mieszczą nowe kwadraciki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądź taki skromny, Ty też już nie masz miejsca ;P A tak na serio: całemu systemowi reputacji przydałby się gruntowny przegląd (wiadomo, w wolnej chwili...), bo zależność oceny od liczby postów napisanych przez samego autora jest jakaś taka... dziwna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się mój opis podoba :) Taki dowartościowujący ;)

 

Zaś np. Natsume nie rozumiem, kiedyż może zostać kimś. Jakby teraz była nikim? Ja bym się na Twoim miejscu tutaj wykłócał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i skromny ? ;) Po prostu u mnie nie jest to takie widoczne jeszcze...

O jakiej zależności oceny od liczby napisanych postów piszesz ? Z tego co pamiętam, to liczba postów zwiększa Ci tylko licznik postów. Reszta jest zależna od reputacji - na którą liczba postów już nie wpływa według ostatnich doniesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaś np. Natsume nie rozumiem, kiedyż może zostać kimś. Jakby teraz była nikim? Ja bym się na Twoim miejscu tutaj wykłócał :P

szczerze nie zwróciłam wcześniej uwagi na te słowne opisy reputacji  ;)

ale mój wygląda aktualnie tak : "Natsume zaczyna być akceptowany/a"

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...