Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Laptop do 3000 zł - jaki wybrać?

Recommended Posts

W sklepach stacjonarnych i internetowych RTV/AGD jest olbrzymi wybór laptopów. Zarówno klienci, którzy potrzebują odpowiedniego sprzętu do pracy, jak i ci chcący mieć odpowiedni model do grania lub innych rozrywek z pewnością taki znajdą w rozsądnej cenie. Jaki laptop więc najlepiej wybrać? Czy można kupić nowoczesny, sprawdzony laptop za 3000 zł? Warto zapoznać się z poniższym tekstem. Tam czeka na zainteresowanych wiele cennych wskazówek.

Laptop do 3000 zł

Jest mnóstwo bardzo dobrych jakościowo, solidnych i niezawodnych laptopów do 3000 zł. Dzięki temu, że można teraz pobrać ze strony Rabatio.com kody rabatowe RTV EURO AGD, klienci mogą kupić świetny sprzęt od znanego producenta za naprawdę przystępną cenę. Na co jednak trzeba zwrócić uwagę przy jego zakupie? Przede wszystkim należy określić, do czego klient potrzebuje laptopa. Są osoby, którym zależy na modelu idealnym do tworzenia różnych projektów (wówczas laptop powinien być nowoczesny i bardzo pojemny). W przypadku, gdy szuka się idealnego laptopa do gier (obowiązkowo należy zwrócić uwagę na takie rzeczy jak np.: karta graficzna).

Laptop do domu

Osoby starsze chętnie kupują laptopy do 3000 zł, gdyż za tą cenę można mieć już naprawdę świetny jakościowo, niezawodny sprzęt. Najlepsze marki takie jak: Lenovo, Dell, HP, Acer, czy Asus posiadają doskonałe modele, które wystarczą na potrzeby domowników. Laptopy te są łatwe w obsłudze oraz - co najważniejsze - posiadają wszystko to, co potrzebne jest użytkownikowi. Można więc dzięki nim serfować po internecie, płacić rachunki, tworzyć teksty, tworzyć różnego rodzaju grafiki oraz grać w gry.

Sprzęt w rozsądnej cenie

Jak się okazuje w praktyce, nie zawsze trzeba wydać fortunę na dobry sprzęt. Udowadniają to wspomniane wyżej firmy, które produkują laptopy. Laptop do 3000 zł może być więc bardzo ładny wizualnie oraz co najważniejsze, posiada doskonałe parametry i mnóstwo przydatnych funkcji. Za tę cenę klienci bez problemu znajdą model z wydajnym procesorem, dobrą kartą graficzną, wgranym już systemem operacyjnym, wysokiej klasy kamerką, a nawet podświetlaną klawiaturą.


« powrót do artykułu
 • Like (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O hesu, ale bym se kupił laptopa! Niestety bez sensu, bo mam niezłego, służbowego, więc się resztką sił powstrzymuję. Wiecie o czym mówię, czyż nie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam niestety odwrotnie. Mam niezłego swojego, ale jestem zmuszony pracować na służbowym przeciętnym.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ mój służbowy nadaje się jedynie do wbijania gwoździ, to spory czas temu kupiłem sobie prywatny, całkiem wypasiony, do 3000 i na L. :) Zakup bezbolesny, a nawet przyjemny, ale krótko - do czasu gdy przyszło mi postawić Linuxa. Trzy dni wysokiego poziomu adrenaliny, kortyzolu, czy co tam jeszcze, do tego wagon kawy, ale poszło i już nie wiem co to problem z komputerem, a służbowy robi za łapacz kurzu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Content

  • By KopalniaWiedzy.pl
   W mediach pojawiły się informacje, z których wynika, że podczas targów CES 2020 Intel zaprezentuje technologię, która pozwoli na pozbycie się wentylatorów z notebooków. Takie rozwiązanie pozwoliłoby na budowanie lżejszych i cieńszych urządzeń. Podobno na targach mają zostać zaprezentowane gotowe notebooki z technologią Intela.
   Część mediów pisze, że nowatorskie rozwiązanie to połączenie technologii komory parowej (vapor chamber) i grafitu. W technologii komory parowej płynne chłodziwo paruje na gorącej powierzchni, którą ma schłodzić, unosi się do góry, oddaje ciepło i ulega ponownej kondensacji. Rozwiązanie takie od lat stosuje się np. w kartach graficznych, jednak zawsze w połączeniu z wentylatorem, odprowadzającym ciepło z powierzchni, do której jest ono oddawane przez chłodziwo. Podobno Intel był w stanie pozbyć się wentylatora, dzięki poprawieniu o 25–30 procent rozpraszania ciepła.
   Obecnie w notebookach systemy chłodzące umieszcza się pomiędzy klawiaturą a dolną częścią komputera, gdzie znajduje się większość komponentów wytwarzającyh ciepło. Intel miał ponoć zastąpić systemy chłodzące komorą parową, którą połączył z grafitową płachtą umieszczoną za ekranem, co pozwoliło na zwiększenie powierzchni wymiany ciepła.
   Z dotychczasowych doniesień wynika również, że nowy projekt Intela może być stosowany w urządzeniach, które można otworzyć maksymalnie pod kątem 180 stopni, nie znajdzie więc zastosowania w maszynach z obracanym ekranem typu convertible. Podobno jednak niektórzy producenci takich urządzeń donoszą, że wstępnie poradzili sobie z tym problemem i w przyszłości nowa technologia trafi też do laptopów z obracanymi ekranami.
   Niektórzy komentatorzy nie wykluczają, że Intel wykorzystał rozwiązania z technologii k-Core firmy Boyd, która wykorzystuje grafit do chłodzenia elektroniki w przemyśle satelitarnym, lotniczym i wojskowym.
   Obecnie na rynku są dostępne przenośne komputery bez wentylatorów, są to jednak zwykle ultrabooki czy mini laptopy. Pełnowymiarowych maszyn jest jak na lekarstwo i nie  są to rozwiązania o najmocniejszych konfiguracjach sprzętowych.

   « powrót do artykułu
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...