Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Astroboy

Edycja i scalanie postów (wydzielone z "Poziom żelaza w mózgu pozwala przewidzieć, czy i kiedy...")

Rekomendowane odpowiedzi

Bastard, "zwykły" użytkowniku forum. Pogadaj jednak z Wilkiem, bo głupio wygląda, gdy po Twojej ewidentnej edycji posta nie świeci Ci się wykrzyknik o edycji. Niektórzy mogą podjąć podejrzenia, że jesteś "nasłany". ;) Twoja pierwotna wypowiedź wyglądała jedynie tak:

 

 

Dokładnie, chodzi o barwę. :)

i została napisana wcześniej niż to, co się obecnie "świeci". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale co mam zrobić?

Nie mogę nawet zmienić wyglądu forum na "pełną wersję", bo mam tylko nieaktywne "zmień styl" do dyspozycji.

Ale tak kocham to forum, że no muszę pisać. ;)

Wilku, poradzisz coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wilku, poradzisz coś?

 

Gdybyś nie zauważył, w górnej prawej części strony masz taką ikonkę koperty, nazywa się to komunikator. Jak napiszesz do Wilka, to możesz być pewien, że i odpowie, i z pewnością poradzi. No chyba, że masz wyższe uprawnienia niż On. ;)

 

 

 

Ale tak kocham to forum, że no muszę pisać. ;)

 

Wszyscy zapewne już to zauważyli dawno temu. :) Też Cię kochamy. :D

 

 

 

Wiem, ale co mam zrobić?

 

Pogadaj z Wilkiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko Tobie to przeszkadza. :)

 

Piszesz całkiem jak Wilk. ;)

Może tylko mnie, ale przeszkadza! :) Widzisz, może to kwestia inteligencji i rozumienia, jak działa forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzisz, może to kwestia inteligencji i rozumienia, jak działa forum
 

 

Może być również kwestia urządzenia. Kiedy pisałem z tabletu Wilk mnie obrugał za powielanie postów a i funkcjonalność edytora była jakaś dziwna - nie bardzo chciało to działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może być również kwestia urządzenia. […]

 

W tej kwestii wątpię. Zostaje tylko PUBLICZNIE wezwać Wilka…

 

 

 

W trosce o Twoje zdrowie psychiczne napisałem jeszcze raz do Wilka. :)

 

Dziękuję, stajesz się człowiekiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niewiele da się tutaj zrobić, bez ingerencji w samo forum, a z uwagi na jego licencję jest to praktycznie niemożliwe (może są jakieś wtyczki). Parę miesięcy temu włączyłem, by forum samodzielnie sklejało posty użytkowników, którzy napisali swoje posty jeden zaraz za drugim w odstępie krótszym niż (przyjęte arbitralnie) 24 godziny. Wcześniej samodzielnie podczas przeglądania nowych postów, które pojawiły się na forum, wyłapywałem takie sytuacje. Jednak niezależnie od tego czy wykona się to automatycznie, czy też ja robiłem to ręcznie - w obu przypadkach powód i fakt edycji posta forum gubi(ło). Początkowo samodzielnie wykonywałem drugi krok i dodatkowo edytowałem scalony post, dodając informację o fakcie takiej moderacji. Niestety niektórzy na forum woleli walczyć z "systemem" i zrobili sobie z tego zabawę, ignorując moje prośby o trzymanie się netykiety - wobec czego odechciało mi się zostawiać powiadomienia o scaleniu, czasem tylko wysyłając gotowy szablonik z sugestią na PW.

 

Podsumowując: forum automatycznie skleja seryjne posty, jako czas napisania ustawia datę ostatniego posta, powodów edycji nie zapisuje.

 

 

Jajcenty, gdzie Cię zrugałem? Pamiętam tylko jedną rozmowę o offtopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jajcenty, gdzie Cię zrugałem? Pamiętam tylko jedną rozmowę o offtopie...

 

Zbyt intensywnie udzielam się na forum bym mógł to jakoś łatwo odnaleźć. Pamiętam tylko że wcześniej do pasji doprowadził mnie Chrome na tablecie w połączeniu z tym forum - zupełnie nie chciała działać edycja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podsumowując: forum automatycznie skleja seryjne posty, jako czas napisania ustawia datę ostatniego posta, powodów edycji nie zapisuje.

 

Dostaliśmy zatem proste narzędzie, dzięki któremu można robić to, z czym walczyliśmy. Dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wilk, jednak jest PROBLEM…

 

post-3906-0-34975600-1432909398.png

 

"Zorza polarna" Bastarda pojawiła się jednak po moim wpisie. Dalej bez edycji… Jakie "krasnoludki" tutaj przywołasz?

post-3906-0-34975600-1432909398_thumb.png

Edytowane przez Astroboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Astroboy, gdzie masz dowód na to, że Twój post był wcześniej niż "zorza" bastarda?

Ja tu widzę, że bastard jednak Cię ubiegł o 2 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi i dlaczego, ale kiedy Wilk wyjaśnił mechanizm pisania posta pod postem, wykorzystuję go, by nie musieć edytować.

Bo ta "edycja posta" na dole jest nieestetyczna. :)

 

Ale jeśli mnie przekonasz Astro, że jednak powinienem edytować, zamiast dodawać kolejne zdania pod spodem, to przyjmę do wiadomości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo ta "edycja posta" na dole jest nieestetyczna. :)

 

A jej niestosowanie – wkur*iające.

 

 

 

Ale jeśli mnie przekonasz Astro

 

Nie zamierzam. Kwestia przyzwoitości. :D

Mam bardzo ciekawy, kontrowersyjny przykład z dziedziny "nauk", które Cię zajmują. Ale nie chce mi się, bo zbyt wiele poleci "emocji". :D

Bastard, jeśli nie widzisz problemu, to jedynie Twój problem…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Adaptacja.

 

Jaką masz średnicę odbytu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zorza polarna" Bastarda pojawiła się jednak po moim wpisie. Dalej bez edycji… Jakie "krasnoludki" tutaj przywołasz?

Post Bastarda: 2015-05-29T13:59:57+00:00

Twój post: 2015-05-29T14:01:37+00:00

 

W czym problem widzisz?

 

PS. Odnośnie ostatniej wypowiedzi - faktycznie błyszczysz "Kwestia przyzwoitości. :D" Coś czuję w kościach, że się pogniewamy zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Coś czuję w kościach, że się pogniewamy zaraz.

 

I tu Cię lubię. :D :D :D

Czy pojedziesz "standardową" w kwestii niezgodności karą (przerastającą inteligencję rozmówcy ;)) "trzech lat" bez prawa do dyskusji? :D

 

Wilk. ROZUMIEM, że ten automat "uprościł" Ci życie. Czy sądzisz jednak, że uprościł życie INTELIGENTNEMU użytkownikowi forum? ŚMIEM wątpić

 

Edit (jakoś wspinam się na wyżyny przyzwoitości ;)): GŁUPIE jest, gdy pisząc coś, nie dostaję informacji zwrotnej o tym, że ktoś właśnie zrobił coś a'la Bsstard. Gdy ktoś napisze nowy post podczas mojego pisania, mam CZYTELNĄ o tym informację. Ale przecież wiesz… Moja teza: TROCHĘ PRZYZWOITOŚCI!!!

Edytowane przez Astroboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz chamsko odzywać się do innych użytkowników, to lepiej byś wcale się nie odzywał, nawet jeśli będzie to kosztem innych sensowniejszych postów z Twojej strony. Twoje ostatnie ataki na Bastarda, i nie mam na myśli tu walki na argumenty, nawet zaciętej, a zwykłe kpiny i personalne pyskówki zwyczajnie wyczerpują kredyt.

 

Ten automat, działał tu już od kilku miesięcy, zanim o nim wspomniałem i dopiero wówczas zaczął on przeszkadzać. Wykaż proszę, że post Bastarda został nieprawidłowo połączony. Forum nie rejestruje takich akcji, a z Twojego pierwszego opisu nie wynikało jasno co według Ciebie zaszło. Wbrew temu co uważasz nie używam wszystkich funkcji forum, nie znam absolutnie wszystkich jego ustawień, nie testowałem każdej jego reakcji na działania użytkowników. Nie sądzę, by dało się trywialnie sprawić, aby forum wysyłało popup, iż w trakcie pisania posta ktoś inny wyedytował swój lub doszło do połączenia postów.

 

Swoje uwagi odnośnie nieprawidłowości w działaniu forum per se lub rozbudowy dostępnych funkcji musisz kierować bezpośrednio do jego deweloperów pod adresem: http://community.invisionpower.com/forum/420-request-modifications/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak masz chamsko odzywać się do innych użytkowników, to lepiej byś wcale się nie odzywał

 

Ciekawy argument na STWIERDZENIE rzeczywistości. Moje "chamstwo" spróbuj odebrać inaczej, bliżej prawdy. Jako WSPÓŁCZUCIE.

 

 

 

nawet jeśli będzie to kosztem innych sensowniejszych postów z Twojej strony

 

Dziękuję, że widzisz jednak "sensowniejsze" posty z mojej strony. Możesz również tak bardziej sensownie?

 

 

 

Twoje ostatnie ataki na Bastarda

 

Ha, cha, ha. Wilk, to nazywa się marketing polityczny. Kłapnij se zębiskami.

 

 

 

zwykłe kpiny i personalne pyskówki zwyczajnie wyczerpują kredyt.

 

Bądź zatem, jak przystało na Wilka, mediatorem. Nie zdawaj się na "automat".

 

 

 

Ten automat, działał tu już od kilku miesięcy, zanim o nim wspomniałem

 

Zauważyłeś może, że ostatnio dwukrotnie zrobiłem sobie z tego "żart"? Jeśli chcesz, mogę robić bardziej "inteligentne" jaja.

 

 

 

Wykaż proszę, że post Bastarda został nieprawidłowo połączony

 

Ja tutaj nie ADMINISTRUJĘ. Przecież wiesz. To TY masz przekonać ludzi, że TO CO ROBISZ, służy FORUM. Nie obraź się, ale mam wątpliwości. Twoja wygoda to niekoniecznie korzyść nas wszystkich (dlatego ja, skromny żuczek, wyrażam tak skromnie wątpliwości…).

 

 

 

Wbrew temu co uważasz nie używam wszystkich funkcji forum

 

Och, jestem o tym przekonany. :D

 

 

 

nie znam absolutnie wszystkich jego ustawień

 

Też tak podejrzewam. ;)

 

 

 

nie testowałem każdej jego reakcji na działania użytkowników

 

Myślę, że prawdziwy Wilk powinien włożyć w to trochę więcej ZĘBÓW. ;)

 

 

 

Swoje uwagi odnośnie nieprawidłowości w działaniu forum per se lub rozbudowy dostępnych funkcji musisz kierować bezpośrednio do jego deweloperów

 

Fajnie. Sądziłem jednak, że lubię KOPALNIĘ WIEDZY. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź zatem, jak przystało na Wilka, mediatorem. Nie zdawaj się na "automat".

 

Uwaga była już zwracana publicznie, także przy starciach z innymi osobami. Przypomnę tylko, że już na samym początku obecności na forum wyłapałeś tygodniowe wakacje za nagminne offtopy, ściąganie rozmów na inne tematy i cyniczne wypowiedzi.

 

To TY masz przekonać ludzi

 

Coś Ci się pomyliło. Ja tutaj nie pracuję. Ja nic nie muszę. Jestem tu takim samym użytkownikiem jak inni. Robię to, co uważam, że jest słuszniejsze dla ogółu użytkowników forum i póki nie mam informacji od Mariusza, że coś można rozwiązać inaczej, to uznaję decyzję za słuszną.

 

Też tak podejrzewam.

Jeśli jesteś w stanie robić to lepiej, to zgłoś swoją kandydaturę.

 

Sądziłem jednak, że lubię KOPALNIĘ WIEDZY.

 

Cieszę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

na samym początku obecności na forum wyłapałeś tygodniowe wakacje za nagminne offtopy, ściąganie rozmów na inne tematy i cyniczne wypowiedzi

 

Bądź obiektywny. Zbyt dopiekłem TOBIE. :)

 

 

 

Ja tutaj nie pracuję. Ja nic nie muszę.

 

Wiem, że nie pracujesz i nic nie musisz. WYOBRAŹ sobie, że ja też tu nie pracuję i też nic nie muszą. Ale CHCĘ, bo LUBIĘ. Może nieskromnie dodam, że wnoszę trochę czegoś MERYTORYCZNEGO. Mam zatem prośbę, trzymajmy się tego. Zauważ też, że ja nie mam tylu "opcji" do zbadania, co Ty.

 

 

 

Jestem tu takim samym użytkownikiem jak inni.

 

NIE!

 

 

 

Robię to, co uważam, że jest słuszniejsze dla ogółu

 

Cieszę się, że tak to postrzegasz, ale każdy może się mylić.

 

 

 

póki nie mam informacji od Mariusza, że coś można rozwiązać inaczej, to uznaję decyzję za słuszną

 

To jest zupełnie inna bajka, ale nie znam Twoich relacji z Mariuszem. ;)

 

 

 

Cieszę się.

 

Twoja radość może być złudna, bo czasem ją psujesz…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bądź obiektywny. Zbyt dopiekłem TOBIE.

 

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...