Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

ormianin

Users
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ormianin last won the day on August 14 2016

ormianin had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About ormianin

 • Rank
  Górnik
 • Birthday 04/03/1995

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Dla nieprofesjonalnych zastosowań nie ma za bardzo potrzeby konstruowania dysków o większej pojemności niż obecnie. Ja mam dysk 2 TB i mi to spokojnie wystarcza. Mam zainstalowanych kilka gier, kilka tysięcy zdjęć oraz kilka filmów wyrenderowanych w Sony Vegas, a jeszcze dużo wolnego miejsca zostało. Poza tym HDD niedługo osiągną szczyt możliwości jeżeli chodzi o gęstość zapisu. Co innego SSD, które są jak na razie drogie, ale potencjalnie będzie na nich można zapisać dużo więcej danych. Obecnie SSD i HDD dzielą rynek tak pół na pół - usunięte, ale z czasem będzie miała miejsce marginalizacja HDD, a wtedy producenci będę mogli się skupić tylko na przyszłościowych SSD.
 2. Polemizowałbym, ale bardziej chodziło mi o wymuszenie instalacji oprogramowania tylko "z zaufanego źródła".
 3. Czyli teraz psychiatra będzie przepisywał jogurt na depresję?
 4. Ale niby w artykule jest napisane, że rodzaj herbaty tutaj nie ma znaczenia:Okazało się, że neuroochronny wpływ herbaty nie zależał od jej rodzaju; warunkiem było tylko zaparzanie liści.
 5. Czyli idą śladem Google, jednak ciekawe czy z takim samym skutkiem.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY - Gotye - Somebody That I Used To Know https://www.youtube.com/watch?v=YqeW9_5kURI - Major Lazer & DJ Snake - Lean On https://www.youtube.com/watch?v=ilw-qmqZ5zY - Lost Frequencies feat. Janieck Devy - Reality
 7. Ale z czego to wynika? Czyżby to był jakiś mechanizm obronny, który ma za zadanie usunąć nadmiar soli z organizmu?
 8. Oczywiście, że masz rację. Rozwiązywanie testów IQ wymaga sporego wysiłku intelektualnego. Gdy jesteś wypoczęty, skupiony, zrelaksowany to wynik jaki uzyskasz z pewnością będzie o kilka punktów wyższy, jednak różnicy w granicach kilkunastu punktów nie ma się co spodziewać.
 9. Oj ta biurokracja. Koncesje, pozwolenia, zezwolenia, a do tego jeszcze lobby zainteresowanych stron. A gdzie w tym wszystkim konsument? Czy ktoś go pytał? Stefan Kisielewski powiedział kiedyś, że "socjalizm bohatersko walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym ustroju" i miał rację.
 10. Przeglądarka TOR ma opcję blokowania skryptów javascript. Jest to o tyle ważne, że takie skrypty wykonują się po stronie klienta i mogą zbierać różne dane z systemu (zwykle bardzo podstawowe), a następnie przesyłać je na serwer.
 11. Czyli coś na wzór Androida. Nie sądzę, aby producenci oprogramowania poszli w tę stronę i zaczęli umieszczać masowo aplikacje w Sklepie Microsoft.
 12. Oj, bardzo mi się to zdanie nie podoba. Jak ktoś śledził CNN podczas kampanii wyborczej w USA, to mógł dojść do zgoła odmiennych wniosków.
 13. Najprostszy trening interwałowy, to intensywny sprint przeplatany truchtem.
 14. Chrome jest po prostu bardzo prosty w obsłudze i działa płynnie nawet na starszym sprzęcie. Poza tym, wiele osób stawia znak równości pomiędzy Google Chrome a wyszukiwarką Google - tak są tacy ludzie.
 15. W ulotkach dołączonych do tych leków jest napisane, że mogą powodować problemy z erekcją.
×
×
 • Create New...