Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

mekamil

Users
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mekamil last won the day on December 1 2016

mekamil had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About mekamil

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

1977 profile views
 1. Strasznie gruba manipulacja faktami. Skoro strażnicy mogą strzelać do ludzi zaledwie od 2013 roku i od tamtego czasu ilość zabitych nosorożców nawet nie wróciła do poziomu z 2012 roku.
 2. Hmm. A może po prostu środki przeczyszczające uszkadzają nerki?
 3. To brzmi jak przyczyna i skutek, a nie ma przecież ze sobą nic wspólnego.
 4. Czytałem o tym wczoraj na Phys i też zachodzę w głowę skąd Ci badacze wyciągnęli takie wnioski...
 5. No załoga może i nie opublikowała żadnych zdjęć, za to inni zrobili to bez wahania
 6. "zwolni 570 osób, w tym 75 wykładowców i badaczy." Czyli na bruk wyleci prawie 500 pracowników technicznych, którzy nauki jako takiej nie robią. Jakżeby się takie cięcia na polskich uczelniach przydały... "do przyszłego roku na emerytury odejdzie 200 pracowników (w tym 60 wykładowców i badaczy)" a takie czystki przydałyby się chyba jeszcze bardziej...
 7. Co jest żenującego w zakupie gumy dla przeciętnego faceta? Bo rozumiem, że zagorzały katolik może się wstydzić zakupu prezerwatyw, czy podpasek. Swoją drogą ciekawe, czy czynnik 'wiary' został uwzględniony? Z wiagrą, czy lekami na wszelkie choroby 'miejsc intymnych' to jestem w stanie zrozumieć, bo chodzi o pewne dysfunkcje.
 8. Pytanie, czy to nie jest chwilowy boom, a później liczebności zwierząt wrócą do stanu względnej równowagi. [takie sobie krytyczne spojrzenie, bo raczej podpisuję się pod ostatnim zdaniem]
 9. Kiedyś nie korzystałem z żadnych nakładek blokujących reklamy, bo nie przeszkadzały. Teraz po prostu nie wyobrażam sobie przeglądania stron bez nich, bo ani ja bym tego nie zniósł, ani tym bardziej mój komputer by tego nie udźwignął. Od niedawna jeszcze doszła konieczność blokowania tropicieli, bo na popularnych stronach informacyjnych po kilkadziesiąt potrafi ich być.
 10. To samo pomyślałem - raczej skutek został pomylony z przyczyną
 11. Są małe kłamstwa, duże kłamstwa i statystyka
 12. Gorzej, jeśli się okaże, że bez opieki ptaki poradziły sobie dużo lepiej niż pod opieką.
 13. "Chińskie elektrownie węglowe pracują obecnie na 54% mocy. To najmniej od 35 lat. Jednocześnie rośnie zużycie energii ze źródeł odnawialnych. Zarówno w roku 2013 jak i 2014 zainstalowano w tych źródłach więcej mocy niż w elektrowniach węglowych." Jeśli do tych odnawialnych źródeł energii wliczone są elektrownie wodne to polemizowałbym, czy sumarycznie wychodzi to na dobre dla środowiska.
×
×
 • Create New...