Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Piotrek

Users
 • Content Count

  816
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Piotrek last won the day on April 30 2012

Piotrek had the most liked content!

Community Reputation

7 Promising

About Piotrek

 • Rank
  Nadsztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Gdzie jak gdzie, ale tutaj to byłoby ostatnie miejsce gdzie spodziewałbym się takiego artykułu.
 2. Tak, upiekło mu się ale przynajmniej w stosunku do reszty pokazuje, że jednak da się. Da się zrobić coś na co inni odrzekliby, że to jest niemożliwe.
 3. Nie ma jednego złotego środka. Czasem opłaca się wrzucić do szuflady, kiedy indziej puścić produkcję, a czasem pogrzebać bo szkodzi innym koncernom jak choćby słynny wynalazek Lucjana Łągiewki. Jakoś nie widzę aby barierki czy auta funkcjonowały z tą technologią.
 4. Czasy kiedy jedna osoba mogła z powodzeniem wynaleźć technologię mamy już za sobą. Teraz pracują zespoły, które zatrudnione są w korporacjach lub innych podmiotach. Jeśli mogę zarobić 2, 3 razy więcej czy w ogóle więcej na technologii odkładając ją na chwilę do szuflady to tak zrobię. To nie żadna teoria spiskowa tylko kasa bo pieniądz rządzi światem. Nie zawsze, ale w większości. Myślisz kategoriami naukowca/wynalazcy a nie biznesmena a jak wspomniałem na początku te czasy mamy za sobą.
 5. To żaden biznes uruchamiać nową technologię porzucając starą i wyrzucać siano z badań w błoto. Biznes to biznes, kosić za każdą bzdurną nowinkę do opróżnienia portfeli klientów. To czarna strona kapitalizmu. Producent nie zadaje pytań, tylko doi puki krowa daje mleko
 6. Życzę nowej technologii powodzenia, no chyba że zmontują coś ciekawego by szybciej się psuły ;)
 7. Teraz prym wiedzie chyba papryczka Carolina Reaper o poziomie ostrości 1,569 mln SHU. Są osoby które wcinają, więc będą mieli nowe wyzwanie
 8. Koncerny (czyt. mafia) są zbyt potężne, można to potraktować jako ciekawostkę, nic więcej.
 9. Do dużych sum dorąbie ci się skarbówka praktycznie na pewniaka. Zacytują paragraf o podatku od dochodu i lipa, co z tego że Bitcoin nie jest uregulowany jak w PIT widnieje rubryka Inne (18%) powyżej 3k zł z hakiem i cały podatek jest nielogiczny. Płać i płacz Najśmieszniejsze jest jedno, tu dają 18% potem VAT 23% = 41% Jeśli chodzi o samo działanie to masz skończoną liczbę bitcoinów, system jest zdecentralizowany jak p2p. Pobierasz program, historię (bloki) transakcji i gotowe. Możesz przelewać pieniądze do innych. Nr konta to ciąg znaków i możesz ich utworzyć ile dusza zapragnie. By było prościej dodatkowo w formie kodu QR dodatkowo jest dostępny by łatwo można było zeskanować. Wyłączyć się tego nie da z uwagi na infrastrukturę jedynie w czasie wieku dziecięcego jak teraz kiedy jeszcze nie jest spopularyzowana można łatwo spekulować wartością przy grubym portfelu.
 10. 1k za BTC? Chyba musiałby stać się cud, ostatnio kilka dni temu był skok z 3.5k na 1.9k, ale już wróciło do normy i dobija na 3k. Nie ma się co zastanawiać tylko przeznaczyć na stracenie pieniądze i grać. Są skoki więc nawet przy 1 BTC można pomalutku zarabiać a o to przecież chodzi. Jeśli chodzi o wykresik to polecam to miejsce: http://www.bitcoinity.org/markets/bitcurex/PLN
 11. Mariuszu nie psuj Te 7.1k więcej przecież tak ładnie brzmi A ile kasy można by natrzepać jak się dopicuje...
 12. CO2 już nie działa to mamy PFTBA? Pierwsze koncerny powoli mogą zacierać ręce. Co dalej?
 13. Jeszcze chwila i u nas skarbówka dobierze się do d*py kryptowalutom. No bo jak to tak harować na giełdach i nie odprowadzać haraczu dla VIPowskiej biedoty.
×
×
 • Create New...