Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję Jurgiego. Niech ma do kompletu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale niepisana zasada była taka iż autor nie miał dodatkowo moderatora... Ale jeśli się zgadza i ma na to czas - a wiele go wcale na moderację wątków nie trzeba :D to popieram tę kandydaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tego chama (o ksywie thibris ) wymienić na kogoś milszego:

 

Fantastyczna z polotem (baranim) odpowiedz moderatora dot. braku wyjaśnienia nadania w 10min 60pkt karmy:

"Po pierwsze nie spamuję, a oceniam co piszesz. Po drugie nie muszę podawać powodu, gdyż nie zasługujesz na to abym ci cokolwiek wyjaśniał. Po trzecie moje życie jest udane, jest moją prywatną sprawą i pilnuj swego podwórka. Po czwarte mamy tu demokrację i taki właśnie jej sposób wyrażania - skoro nic innego nie da się zrobić z takimi szumowinami jak ty, to nic nie poradzę..."[/size]

 

Co do demokracji to rozwalają ją właśnie takie dupki jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem jeno na twoje zapytanie do mnie - cytuję: "Spamujesz mi jako jedyny w reputacji i nie podajesz dlaczego?? Jeśli w życiu ci nie wychodzi to coś z tym zrób, a nie przerzucaj tego na innych."

Dalszej dyskusji z tobą nie będę prowadził, gdyż na to nie zasługujesz, co wielokrotnie tutaj pokazywałeś, pokazujesz i pokazywać (niestety) pewnie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz do mojego zapytania?? Skoro jest rubryka do podania za co to wypada tam chyba wpisać coś rozsądnego??

Jeśli przydzielasz 80pkt karmy w jeden dzień , to jest to TWÓJ zły dzień i sam sobie go takim wyprodukowałeś (odreaguj przy piwie , pograj w kosza, idź na spacer) a nie kop innych ...  to tylko pogorszy twoją sytuację.

 

W demokracji każdy ma równe prawa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi się nie podobało w twoim zapytaniu napisałem w cytowanej odpowiedzi. 80 punktów to nie jest wynik mojego złego dnia, lecz twoich wypocin na forum. Niestety nie miewam ostatnio tyle czasu aby śledzić kopalnię na bieżąco, więc po tygodniu mojej niebytności miałem sporo do przeczytania i ocenienia według własnego uznania. Rubryka do podania powodu plusa lub minusa nie jest obowiązkowa, skoro ktoś tam nic nie umieszcza logicznie trzeba przyjąć wytłumaczenie domyślne - dobrze mówi/bzdury.

Z ostatnim twym zdaniem się oczywiście zgodzę, zauważ że minusy nie dostajesz jedynie ode mnie, więc jeśli coś jest nie tak to pora zastanowić się "z kim" ? Nic nie stoi też na przeszkodzie abyś oceniał moje wypowiedzi - jak każdy przecież czyni.

 

PS. No i jednak prowadzę dalszą dyskusję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś głównym klikaczem mojej karmy 25X (dla porównania mikro zrobił to tylko 15X  ) więc zacznij się zachowywać poważnie, a nie wku...ająco.

Niniejszym jedynym sposobem możliwym przydzielam Ci bana na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij pisać normalnie a nie trollująco. Twoja karma, twój problem. Przydzielać możesz sobie na podwórku. EOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Sebaci najwyraźniej przestał - niestety :D - odwiedzać Kopalnię, nowym moderatorem działu Technologia został wilk. Wybrany został w demokratycznych wyborach, przytłaczającą większością głosów.

Oto protokół:

- głosujących: 1

- głosów ważnych: 1 (100%)

- głosów nieważnych: 0 (0%)

- głosów za: 1 (100%)

- głosów przeciw: 0 (0%).

 

:)

 

Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko. Szczególnie przeciwko sposobowi wyboru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za awans, postaram się nic nie popsuć. :)

 

Jak to mawiał Nada w "They Live": "I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum.". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięstwa po dramatycznej walce :) Na cześć nowo mianowanego moda: łubudubu, łubudubu! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...