Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Zmiany kształtu jądra złota zaskoczyły fizyków i pokazały, jak mało wiemy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiedziałem o tym. Pisał o tym jeszcze Gryziński i na Uniwersytetach fizyki jądrowej ten problem jest znany. 

Jednak ABW i FAPSI może skutecznie eliminować wybitne jednostki więc pisanie o tym jest bezskuteczne na Uniwersytecie. 

Sęk w tym, że służb specjalnych nie obowiązuje Konstytucja ani porozumienia międzynarodowe. Jednostki takie jak np. Fizycy jądrowi, są eliminowane. 

Proszę dla przykładu porównać sobie Katyń. 

Edytowane przez czernm20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2023 o 16:00, czernm20 napisał:

Jednak ABW i FAPSI może skutecznie eliminować wybitne jednostki więc pisanie o tym jest bezskuteczne na Uniwersytecie. 

Jeżeli coś ci grozi mrugnij 2x lewym okiem.

W dniu 20.11.2023 o 16:00, czernm20 napisał:

Tak, wiedziałem o tym. Pisał o tym jeszcze Gryziński i na Uniwersytetach fizyki jądrowej ten problem jest znany

Tylko co z tego? Jedni rozumieją pewne rzeczy inni nie. Zawsze tych głupszych jest więcej od tych mądrzejszych. Tutaj szukaj genezy, a nie w eliminacji wybitnych jednostek. Wiedza ma swoją wartość to fakt. Jednak w tym przypadku to tylko potwierdzenie wcześniejszych badań i koncepcji. Nie sądzę, aby przysłowiowy agent Tomek dał wszystkim w łapę, czy seksualnie ich zmanipulował, aby o tym nie wiedzieli. Ciebie i mnie nie dorwał.  

Edytowane przez l_smolinski
  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2023 o 21:51, l_smolinski napisał:

Jeżeli coś ci grozi mrugnij 2x lewym okiem.

Tylko co z tego? Jedni rozumieją pewne rzeczy inni nie. Zawsze tych głupszych jest więcej od tych mądrzejszych. Tutaj szukaj genezy, a nie w eliminacji wybitnych jednostek. Wiedza ma swoją wartość to fakt. Jednak w tym przypadku to tylko potwierdzenie wcześniejszych badań i koncepcji. Nie sądzę, aby przysłowiowy agent Tomek dał wszystkim w łapę, czy seksualnie ich zmanipulował, aby o tym nie wiedzieli. Ciebie i mnie nie dorwał.  

 

Tak, ABW ma repozytorium i tam są te informacje dotyczące eliminacji tych jednostek. Polski kontrwywiad eliminuje niektóre jednostki jednak rzadko te dokumenty nie są niszczone a nawet rzadziej wychodzą na światło dzienne. 

Zobacz sobie Kontrwywiad II RP i Romana Czerniawskiego, który był potrójnym agentem a wojnę zakończył. Hitler zginął i przegrał przez jednego człowieka a mimo to, Czerniawski wspomina, że zawdzięcza to zgranej siatce ludzi tj. "The Big Network" oraz przetrawieniu ogromnej ilości alkoholu i wypalonych cygar, PRZYMUSEM. 

Oczywiście, odznaczony Virtuti Militari, powiązany z szkoleniem Oddziału 303. 

Jego raporty ładowały na biurku Churchilla. 

 

Wyobraź sobie teraz, że zamiast Teda Kaczyńskiego jesteś tam Ty w tym programie MK Ultra, nie masz znajomych ani znajomości. 

 Mimochodem Policja i Prokuratura będzie chciała Cię wyeliminować jak sądzę, to Arystoteles pisał: człowiek samotny (Bukowski nazywał to solitude), który żyje pozbawiony społeczeństwa będzie albo zwierzęciem albo Bogiem... 

Moja rada? Zapoznać się z słowem transcendencja. Po przekroczeniu pewnego progu wiedzy i tak zaczynamy zmieniać czasoprzestrzeń, więc gromadzenie jej jest ograniczone. Nie chodzi o uzyskaną wiedzę czy jak w przypadku Czerniawskiego inteligencję wzrokową, bardziej o możliwości. 

Nie wiem też czy pisanie o tym ma sens, wyobraź sobie Szatana na Górze który rozmawia z Jezusem. Jezus wie wszystko: medytował 40 dni i nocy na pustyni dostępując omniscencji. Jednak Szatan usuwa mu ten świat, który poznał zmieniając go. 

Przenosząc go kolejno na dach świątyni, później na górę. Zobacz, że w ten sam sposób jest kuszony później wobec Św. Piotra. 

 Ten również chce zmienić wolę oddania się Jezusa w ręce Sądu. Tym samym Jezus nazywa go Szatanem, a nie nazwał tak nawet Judasza. 

___

Bardziej martwi mnie to, że Konstytucja jest nic nie wartym ścierwem aniżeli to, że jednostki wybitne są eliminowane. Zobacz, że tam też jest prawo do edukacji. Również martwa litera. 

SmartSelect_20231124_073353_Opera.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...