Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość Astro

avatary, layout i takie tam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astro

tutaj widziałem pluginy, choć niektóre opierały się po prostu o zewnętrzne generatory obrazków z innych serwisów,

 

To najprostsze rozwiązanie. Można też bazować – co wydaje się bardziej racjonalne bo mniejszy traffic, choć wyższe obciążenie procesora/ procesorów – na prostej instalacji LaTeX'a (BTW, wymowa i odmiana :) "teka" tak trochę "teknicznie", jak sztuka ;)) i dvipng (oczywiście wszystko wolne; znaczy się nie chodzi o "szybkość"). Najprościej oczywiście pójść pierwszym tropem, bo darmowy plugin to pewnie coś poniżej 50 kiB + parę ustawień.

 

to trochę kosmetyka/zachcianka…

 

Kosmetyka czyni wszystkie Panie powabnymi.

 

bo zwykle i tak każdy wrzuca swojego awatara lub spina do Gravatara

 

Zaprotestuję, bo jeśli mnie nie ma na forum, to generalnie tak szaro świeci… Statystyka Wilku jest przeciw Tobie.

 

bo niby za duże

 

Nie "niby", bo "stanowczo".

 

nie wiem - być może jednak jakiś gotowy plugin forumowy do tego jest

 

Też bym poszedł w tym kierunku.

 

Według mnie, z powyższych, wyłącznie nad tym LaTeksem warto się zastanowić.

 

Czyli optujesz za minimalizmem. Co do "LaTeksem", to patrz wyżej, bo obrażasz myśl grecką. Skoro jednak zahaczamy o "demokrację" ( ;)), vide

Może lepiej jakby po prostu ktoś z Was spisał w punktach konkretne propozycje zmian, zauważone usterki itd.

to spróbuję:

  • LaTeX w pierwszej kolejności;
  • avatary w drugiej;
  • dalej poleciałbym tropem Stana, bo czemu te ikony takie "debilne"? Toż parę ikon z teleskopem, stetoskopem, śrubokrętem czy wybebeszaną na żywca żabką chyba dużo nie kosztuje?;
  • trochę więcej swobody dla UŻYTKOWNIKA, który ostatecznie jest dawcą kasy. ;);
  • zdjąć "Te wspaniałe grzyby", bo od paru miesięcy mam taki nadmiar kopalnianych, że w las mi iść się nie chce;
  • 155px "na sztywno" nie brzmi zachęcająco;
  • itepe i srete. WILK! Powinieneś lepiej wiedzieć. ;)

Co do zauważonych usterek, to powinien być to punkt pierwszy, ale według powyższego będzie zerowy (i jedyny w swoim rodzaju):

  • kopalniany edytor. Jest to jedna wielka usterka (o czym Wilku – cytując mnie tylko – mógłbyś napisać całkiem spory art. ).

Zachęcam wszystkich Userów (może nie zostaną ukrzyżowani jak Astroboy, czy też sami nie zejdą z krzyża jak Usher) do dalszych wpisów. Demokracja (vide Wilk) rządzi. ;)

Ed: zapominiałem! Może jakaś "pigułka szczęścia" na thikimowe zapędy edytowania po kolejnym poście? ;)

Miałem się do tego nie odnosić, ale jednak się odniosę:

 

 

Za ostro podchodzisz i zbyt roszczeniowo, spokojnie. Gdyby reklamy czy artykuły przynosiły takie krocie, to KW zapewne, by parzyło jeszcze kawę, by milej było czytać nowe arty. No, ale jednak nie parzy.

 

Z tego powodu mój komentarz, czyli "minusik". :)

Tu jeszcze o odmianie (i nie tylko :)).

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie dorzucę skasowanie emoty B)
Same problemy z nią, a praktycznie nikt nie korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test test B) B-) Done. Nie skasowałem jej jednak, ale dodałem „nosek”. W starych postach najprawdopodobniej jednak już zostanie jak jest. Jeśli i z „B–)” będzie sprawiać problemy, to zmienię na coś innego.

 

Edit: Teoretycznie mógłbym wymusić przeparsowanie także starych postów, ale z racji ich ilości trwałoby to długo dla całego forum. Przede wszystkim obawiam się jednak, że proces mogłoby wywołać sporo problemów (z uwagi na konwerter artykułów CMS->forum), którym ja nie mógłbym już zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B-) b) d)ziała ;)

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że nie będą się już pojawiać dziwne uśmieszki w treści artykułów, bo w komentarzach to jeszcze dało się to jakoś tolerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...