Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Mariusz Błoński

Polecicie coś na wypoczyn?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcielibyśmy pojechać gdzieś na kilka dni odpocząć. Z psem. Szukamy jakiegoś spokojnego miejsca, bez tłumów i imprezowiczów. Optymalnie w okolicy lasu i jeziora. Jakiś domek czy coś w tym stylu. Może ktoś coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galwiecie, Trzy świerki, lub cokolwiek innego w tej okolicy. Agroturystyka - pokoje do wynajęcia, niezła kuchnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie. Ale daleeko od Wrocławia. Coś bliżej by się zdało. No i w tym akurat wypadku odpada też z tej przyczyny, że to na poddaszu. Pies w zaawansowanym wieku z poważnym zwyrodnieniem kręgosłupa nie powinien po schodach chodzić.
Dzięki za namiar, pewnie skorzystamy w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Coś bliżej by się zdało

 

Bliżej macie zielonogórskie. Np. okolice Zbąszynia, sto lat tam nie byłem, ale swoim czasie jeździłem tam przez kolejnych 7 lat i zawsze była pogoda i zagrożenie pożarowe w lesie. Ale nie liczyłbym na spokój.

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś bliżej by się zdało

Jeśli nie byliście, to w promieniu do 100 km od Wrocławia jest Antonin i Kobyla Góra. Ja mam trochę inne preferencje pod względem wypoczynku, ale od rozmaitych znajomych słyszałem pozytywne opinie. Obie miejscowości raczej mało znane, każda nad zalewem, na obrzeżach Doliny Baryczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Białkę Tatrzańską, pensjonat Czerwone Wierchy, właściciele bardzo mili, jedzenie smaczne i okolica spokojna,nie wiem tylko jak z pieskiem, ale trzeba zadzwonić i się zapytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...