Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Pierwszy Microsoft Lumia - tani low-end

Rekomendowane odpowiedzi

Media donoszą, że pierwszy smartfon spod znaku Microsoftu – Microsoft Lumia – zadebiutuje na rynku już jutro, 11 listopada. Z pewnością nie będzie to jednak okręt flagowy Microsoftu. Koncern zdecydował się na premierę taniego urządzenia o przeciętnych parametrach technicznych. Wiadomo, że pierwszy Microsoft Lumia będzie korzystał z 1,2-gigahercowego procesora Snapdragon 200, 1 gigabajta RAM-u oraz 8 gigabajtów pamięci masowej. Smartfon został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5 cali (o rozdzielczości, prawdopodobnie, 960x540). Jego użytkownik skorzysta też z 5-megapikselowego aparatu z tyłu oraz z kamery o rozdzielczości VGA z przodu. Całość będzie zasilana baterią o pojemności 1900 mAh.

Powyższa specyfikacja techniczna jest dość typowa dla tanich urządzeń. I taki ma być właśnie pierwszy telefon z linii Microsoft Lumia. Podobno będzie sprzedawany w cenie 100-150 dolarów.


« powrót do artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśnić,dlaczego bardziej się nie postarali,kto kupi taki telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśnić,dlaczego bardziej się nie postarali,kto kupi taki telefon?

To mogą być osoby zwracające uwagę na stosunek funkcjonalności do ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest takich osób?Zresztą,mi się zawsze wydawało,że powinien pierwszy produkt być dowodem,że dana firma stara się,a nie tylko dla kasy,bo ja widzę to tak,że chcieli jak najszybciej pieniądze zarobić,może nie kokosy,ale zawsze coś.Oczywiście mogą tak robić,ale czy to jest dobre dla kilenta.A tak nawiasem mówiąc,Lumia,czy to nie przypadek,że ta nazwę już gdzieś widziałem.Może się mylę,jesli tak,to mnie poprawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Nokia Lumia? Czyli wszystkie modele Nokii z systemem od MS?

Przypadek? Nie sądzę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...